« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dwa turnieje tenisa ziemnego OST. Chcesz dołączyć?

Dwa turnieje tenisa ziemnego w najbliższy weekend organizuje Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Tym razem do rywalizacji w turniejach przystąpią nie tylko najlepsi tenisiści, ale również tenisistki, które rywalizować będą w zawodach specjalnie dla kobiet. Dołączycie?


Tradycyjnie w pierwszej części sezonu tenisiści rywalizować będą w turnieju tenisa ziemnego o puchar dyrektora MZOSTiIT Roberta Juchniewicza. Dwudniowe zawody zostały zaplanowane w dniach 10-11 marca w halach sportowych ZSZ nr 3 przy ulicy Jaracza oraz w hali sportowej MZOSTiIT przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

 

Zgłoszenia do rywalizacji przyjmowane są do czwartku, 8 marca do godz. 18.00 pod numerem tel. 722 055 267 lub mailowo

Reklama

Z okazji Dnia Kobiet Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przygotowało również specjalny turniej dedykowany specjalnie dla pań. Rywalizacja zostanie przeprowadzona w niedzielę, 11 marca w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. Sponsorem zawodów jest Piekarnia Kurpiowska Serafin, a patronatem medialny na zawodami objął portal Moja Ostrołęka.

 

Po dwóch turniejach obecnego sezonu liderem rankingu open jest Jordan Czapski, który zgromadził na swoim koncie 18 punktów. Drugi w zestawieniu jest obecnie Jakub Nosek z 14 punktami na koncie, a trzecie miejsce eq aequo zajmują Krzysztof Bułkowski i Adam Otłowski - po 10 punktów. W rankingu sklasyfikowanych jest obecnie 29 zawodników.Najważniejsza impreza pierwszej części sezonu, czyli Halowe Mistrzostwa Ostrołęki zostały zaplanowane w dniach 14-15 kwietnia. Później rywalizacja najlepszych tenisistów przeniesie się na korty ziemne. Więcej o imprezach planowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe niebawem w naszym serwisie sportowym w dziale Tenis.

Odsłon: 13254
Komentarzy: 0
07:54, 05.03.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo