« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dwa turnieje tenisa ziemnego OST. Chcesz dołączyć?

Dwa turnieje tenisa ziemnego w najbliższy weekend organizuje Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Tym razem do rywalizacji w turniejach przystąpią nie tylko najlepsi tenisiści, ale również tenisistki, które rywalizować będą w zawodach specjalnie dla kobiet. Dołączycie?


Tradycyjnie w pierwszej części sezonu tenisiści rywalizować będą w turnieju tenisa ziemnego o puchar dyrektora MZOSTiIT Roberta Juchniewicza. Dwudniowe zawody zostały zaplanowane w dniach 10-11 marca w halach sportowych ZSZ nr 3 przy ulicy Jaracza oraz w hali sportowej MZOSTiIT przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

 

Zgłoszenia do rywalizacji przyjmowane są do czwartku, 8 marca do godz. 18.00 pod numerem tel. 722 055 267 lub mailowo

Reklama

Z okazji Dnia Kobiet Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przygotowało również specjalny turniej dedykowany specjalnie dla pań. Rywalizacja zostanie przeprowadzona w niedzielę, 11 marca w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. Sponsorem zawodów jest Piekarnia Kurpiowska Serafin, a patronatem medialny na zawodami objął portal Moja Ostrołęka.

 

Po dwóch turniejach obecnego sezonu liderem rankingu open jest Jordan Czapski, który zgromadził na swoim koncie 18 punktów. Drugi w zestawieniu jest obecnie Jakub Nosek z 14 punktami na koncie, a trzecie miejsce eq aequo zajmują Krzysztof Bułkowski i Adam Otłowski - po 10 punktów. W rankingu sklasyfikowanych jest obecnie 29 zawodników.


Esprit

Najważniejsza impreza pierwszej części sezonu, czyli Halowe Mistrzostwa Ostrołęki zostały zaplanowane w dniach 14-15 kwietnia. Później rywalizacja najlepszych tenisistów przeniesie się na korty ziemne. Więcej o imprezach planowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe niebawem w naszym serwisie sportowym w dziale Tenis.

Odsłon: 12053
Komentarzy: 0
07:54, 05.03.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

W minioną sobotę odbył się ostatni turniej Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów. W cyklu sześciu turniejów bezkonkurencyjny okazał się Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia, który w czterech startach trzykrotnie zajął pierwsze miejsce, a raz był drugi.

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

W hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce odbyły się kobiece mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta Łukasza Kulika trafił w ręce Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO nie miała sobie równych.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo