« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Triumf Kłosińskiego w Czerwinie (zdjęcia, wideo)

Ponad osiemdziesięciu zawodników w pięciu kategoriach rywalizowało w IV Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czerwin Ryszarda Gocłowskiego. W najbardziej prestiżowej kategorii open po kilkugodzinnej walce zwyciężył zwyciężył Adam Kłosiński z Pułtuska.


Tenisowe batalie o puchar wójta gminy Czerwin Ryszarda Gocłowskiego zostały przeprowadzone już po raz czwarty. Impreza z sezonu na sezon cieszy się coraz większym zainteresowaniem zawodników z regionu. Do rywalizacji przystąpili tym razem zawodnicy m.in. Makowa Mazowieckiego, Mławy, Łomży, Wąsewa, Gąbina, Płocka, Warszawy, Czerwina, Rzekunia, Goworowa, Pisk i Ostrołęki.

 

W obecnym sezonie rywalizacja o puchar wójta została przeprowadzona w aż pięciu kategoriach. W pierwszej czyli mistrzostwach gminy Czerwin zwyciężył Artur Piersa. Na kolejnych lokatach uplasowali się Jarosław Dobkowski, Rafał Nerwiński i Robert Dobkowski. W gronie młodzieży do lat 16 najlepszy gminie okazał się Krzysztof Szabłowski, przed Michałem Dzwonkowskim, Maciejem Korzebem i Jonaszem Dobkowskim.

Reklama

W kategorii open najlepszy okazał się okazał się Adam Kłosiński z Pułtuska, który odniósł komplet zwycięstw. Drugie miejsca zajął Maciej Dobrowolski z Łomży, a na trzeciej lokacie uplasował się Krzysztof Ruszczyński z Makowa Mazowieckiego. W gronie zawodników +45 wygrał Jacek Obiedziński z Ostrołęki, przed Januszem Politowskim z Gąbina i Adamem Kępą z Wiązownej.

Po raz pierwszy w ramach Grand Prix Tenisa Stołowego w Czerwinie została przeprowadzona rywalizacja kobiet. W zawodach zwyciężyła Renata Szulęcka z Pułtuska, przed Katarzyną Zalewską z Pułtuska Anetą Wojcieską z Łomnej.

- Cieszymy się bardzo z faktu, że możemy gościć w naszej gminie tak dużo zawodników z całego województwa mazowieckiego - podkreślał wójt gminy Czerwin Ryszard Gocłowski. - Impreza z roku na rok się rozwija i składam podziękowania za jej organizację na ręce Krzysztofa Tyszki. Mam nadzieję, że w kolejnych latach chętnych do rywalizacji w tej dyscyplinie sportu nie zabraknie, a poziom będzie stale się podnosił.Głównym organizatorem zawodów w Czerwie jest Krzysztof Tyszka, a fundatorem pucharów i nagród wójt gminy Czerwin Ryszard Gocłowski. Dodatkowe nagrody ufundowali Konkret marketpozyczkowy.pl, Piekarnia Kurpiowska Serafin i Warsztat Samochodowy Autopuls. Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja-Ostroleka.pl.

 

Zobacz zdjęcia:
IV Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czerwin Ryszarda Gocłowskiego

 

Odsłon: 16158
Komentarzy: 0
08:00, 05.03.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo