« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Triumf Kłosińskiego w Czerwinie (zdjęcia, wideo)

Ponad osiemdziesięciu zawodników w pięciu kategoriach rywalizowało w IV Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czerwin Ryszarda Gocłowskiego. W najbardziej prestiżowej kategorii open po kilkugodzinnej walce zwyciężył zwyciężył Adam Kłosiński z Pułtuska.


Tenisowe batalie o puchar wójta gminy Czerwin Ryszarda Gocłowskiego zostały przeprowadzone już po raz czwarty. Impreza z sezonu na sezon cieszy się coraz większym zainteresowaniem zawodników z regionu. Do rywalizacji przystąpili tym razem zawodnicy m.in. Makowa Mazowieckiego, Mławy, Łomży, Wąsewa, Gąbina, Płocka, Warszawy, Czerwina, Rzekunia, Goworowa, Pisk i Ostrołęki.

 

W obecnym sezonie rywalizacja o puchar wójta została przeprowadzona w aż pięciu kategoriach. W pierwszej czyli mistrzostwach gminy Czerwin zwyciężył Artur Piersa. Na kolejnych lokatach uplasowali się Jarosław Dobkowski, Rafał Nerwiński i Robert Dobkowski. W gronie młodzieży do lat 16 najlepszy gminie okazał się Krzysztof Szabłowski, przed Michałem Dzwonkowskim, Maciejem Korzebem i Jonaszem Dobkowskim.

Reklama

W kategorii open najlepszy okazał się okazał się Adam Kłosiński z Pułtuska, który odniósł komplet zwycięstw. Drugie miejsca zajął Maciej Dobrowolski z Łomży, a na trzeciej lokacie uplasował się Krzysztof Ruszczyński z Makowa Mazowieckiego. W gronie zawodników +45 wygrał Jacek Obiedziński z Ostrołęki, przed Januszem Politowskim z Gąbina i Adamem Kępą z Wiązownej.

Po raz pierwszy w ramach Grand Prix Tenisa Stołowego w Czerwinie została przeprowadzona rywalizacja kobiet. W zawodach zwyciężyła Renata Szulęcka z Pułtuska, przed Katarzyną Zalewską z Pułtuska Anetą Wojcieską z Łomnej.

- Cieszymy się bardzo z faktu, że możemy gościć w naszej gminie tak dużo zawodników z całego województwa mazowieckiego - podkreślał wójt gminy Czerwin Ryszard Gocłowski. - Impreza z roku na rok się rozwija i składam podziękowania za jej organizację na ręce Krzysztofa Tyszki. Mam nadzieję, że w kolejnych latach chętnych do rywalizacji w tej dyscyplinie sportu nie zabraknie, a poziom będzie stale się podnosił.


Łubudu

Głównym organizatorem zawodów w Czerwie jest Krzysztof Tyszka, a fundatorem pucharów i nagród wójt gminy Czerwin Ryszard Gocłowski. Dodatkowe nagrody ufundowali Konkret marketpozyczkowy.pl, Piekarnia Kurpiowska Serafin i Warsztat Samochodowy Autopuls. Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja-Ostroleka.pl.

 

Zobacz zdjęcia:
IV Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czerwin Ryszarda Gocłowskiego

 

Odsłon: 14943
Komentarzy: 0
08:00, 05.03.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

W minioną sobotę odbył się ostatni turniej Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów. W cyklu sześciu turniejów bezkonkurencyjny okazał się Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia, który w czterech startach trzykrotnie zajął pierwsze miejsce, a raz był drugi.

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

W hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce odbyły się kobiece mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta Łukasza Kulika trafił w ręce Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO nie miała sobie równych.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo