« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 22 marca 2018 r., imieniny Katarzyny, Bogusława, Kazimierza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Górski zamienia Koronę na KS CK Troszyn

24-letni pomocnik Karol Górski opuszcza ostrołęcką Koronę i nie podejmie walki o punkty w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. W rundzie wiosennej wzmocni czołowy zespół ligi okręgowej KS CK Troszyn. Dlaczego doszło do rozstania z zawodnikiem?


- Bardzo żałujemy rozstania z zawodnikiem jednakże na jego prośbę postanowiliśmy, aby wiosną rywalizował wraz z zespołem KS CK Trroszyn - mówi prezes OTS Korona Ostrołęka Artur Laskowski. - Zawodnik poinformował nas o braku możliwości regularnych treningów, a w naszym przypadku zajmując fotel lidera IV ligi nie możemy pozwolić sobie na żadne półśrodki. Jeśli sytuacja czasowa zawodnika się ustabilizuje, a forma pozwoli walczyć o pierwszą kadrę, to jesteśmy otwarci na powrót w każdym momencie naszej drogi.

Reklama

Karol Górski znalazł się w kadrze pierwszego zespołu na rundę jesienną IV ligi mazowieckiej, ale nie mógł wywalczyć miejsca w pierwszym składzie. W efekcie głównie miał możliwość rywalizacji w zespole rezerw prowadzonym przez trenera Michała Robaszkiewicza.

 

W rundzie wiosennej poza Karolem Górskim w zespole nie zobaczymy także Pawła Kowalkowskiego, który powrócił do Makowianki Maków Mazowiecki oraz leczących urazy Kacpra Kardasia i Roberta Cychola. W zespole pojawił się z kolei obrońca Maciej Malinowski, a blisko sfinalizowania umowy jest doświadczony pomocnik Marek Kaliszewski.Więcej o transferowych ruchach w zespołach z naszego regionu przed rozpoczęciem rundy wiosennej w naszym serwisie sportowym w dziale Piłka nożna.

Odsłon: 4320
Komentarzy: 10
09:28, 06.03.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

31 bramek na boiskach okręgówki (zdjęcia, wideo)

31 bramek na boiskach okręgówki (zdjęcia, wideo)

To była bardzo ciekawa i emocjonująca kolejka na boiskach ligi okręgowej, jednak większość meczów nie mogło zostać rozegranych na boiskach gospodarzy. Ze względu na warunki atmosferyczne drużyny przenosiły swoje spotkania na obiekty ze sztuczną nawierzchnią.

Korona wciąż liderem rozgrywkach IV ligi

Korona wciąż liderem rozgrywkach IV ligi

Piłkarze Korony Ostrołęka na inaugurację rundy wiosennej IV ligi mazowieckiej w grupie północnej mieli zmierzyć się z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego pauzowali, bo boisko rywali nie nadawało się do gry.

Ostre strzelanie Korony z Orzem (zdjęcia, wideo)

Ostre strzelanie Korony z Orzem (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Korony zamiast ligowego starcia z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki rozegrali mecz sparingowy. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego zmierzyli się z Orzem Goworowo z B klasy i odnieśli efektowne zwycięstwo 12:0.

KS CK Troszyn uległ Ostrovii (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn uległ Ostrovii (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn na inaugurację rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka ulegli Ostrovii Ostrów Mazowiecka 0:2. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego ze względu na panujące warunki atmosferyczne rywalizowali na boisku ze sztuczną trawą w Baranowie.

Rezerwy Korony uległy Wissie Szczuczyn

Rezerwy Korony uległy Wissie Szczuczyn

Piłkarze Korony II Ostrołęka w ostatnim sprawdzianie w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej B klasy ulegli czwartoligowej Wissie Szczuczyn 1:5. Jedyną bramkę dla zespołu prowadzonego przez trenera Michała Robaszkiewicza zdobył Mateusz Augustyniak.

» Wasze komentarze

Prawdziwy kibic @ 14:49, 06.03.2018r. IP: *

Brawo Góral, brawo Troszyn.

K @ 17:40, 06.03.2018r. IP: *.*.86.213

Trochę to dziwne bo gość na DP w okręgówce był najlepszy się wyróżniał a tu w 4 lidze nie łapie się do składu.
Może nie łapie się bo za mało trenował.
A z Kowalkowskim też akcja. Gość miał jechać na wyspy a nie pojechał to powinien grać w Koronie a nie znowu w Makowiance.

kibic @ 19:50, 06.03.2018r. IP: *.*.60.140

Od kiedy Troszyn jest czołowym zespołem ligi okręgowej ? Ledwie utrzymuje się w środku tabeli.Jak widać w Troszynie nie trzeba regularnie trenować, wystarczy być.

kolega grocha @ 22:21, 06.03.2018r. IP: *.*.34.68

Kolejny kolega kolegów

kibic @ 05:27, 07.03.2018r. IP: *.*.5.140

Żeby grać w troszynie wystarczy mieć za sobą epizody w Narwi lub koronie i jak wylatujesz ze składu od razu jest telefon z propzozycja z ck.

kibic @ 08:04, 07.03.2018r. IP: *.*.144.32

brak szkolenia klub beż wychowanków lub z jeden gra wstyd po co szkolić jak ostrołęka wyszkoli taka prawda

kibic @ 10:23, 07.03.2018r. IP: *.*.30.117

A niech se grają , i tak o nic nie grają trener bez ambicji oby się utrzymać i tyle a co po meczach każdy wie bo w każdym klubie to samo tylko najgorsze jest to ze wojt toleruje te wyniki i utrzymanie w s sumie po co im awans , przyjść pośmiać się raz na dwa tyg, bo tam podobno nie trzeba trenować pierwsza jedenastka dawno ustalona no chyba żeby strzezysz przyszedł heee zmiany uległy by zmianie hi hi

Do cebuli *. *30.117 @ 11:06, 08.03.2018r. IP: *.*.33.31

Cebulka zmień komputer bo już wszyscy wiedzą że to ty i to twoje IP ta wóda ci resztę rozumu wypaliła ogarnij się he he

normal @ 15:50, 08.03.2018r. IP: *.*.252.44

Panie i Panowie, liga coraz bliżej. Jak myślicie, kto oprócz Korony może zawalczyć o pierwsze miejsce w grupie ????? Pobawmy się ..... :)

Do cebuli @ 11:09, 09.03.2018r. IP: *.*.30.174

Tak mój jest komputer i weź się za grę nie zyganie po meczach pod pubamami

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo