« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 22 marca 2018 r., imieniny Katarzyny, Bogusława, Kazimierza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Reprezentanci OKLA szlifują formę w Zakopanem

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki szlifują formę w Zakopanem podczas zgrupowania zaplecza kadry narodowej. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów przygotowują się do sezonu startowego w bardzo dobrych warunkach, pełni optymizmu.


W Zakopanem przebywają obecnie Magdalena Olszewska, Julia Mroczkowska, Gabriela Pszczoła, Oskar Żebrowski i Damian Niedźwiecki, którzy szlifują formę od 2 do 11 marca. To zawodnicy z kategorii wiekowych U18 i U20, dla których pierwsze starty zostały zaplanowane na maj.

Reklama

- Pierwsze sprawdziany dla zawodniczek i zawodników przebywających obecnie w Zakopanem zaplanowaliśmy na początek maja - mówi sekretarz OKLA Ostrołęka Konrad Szuster. - Najważniejsze dla tej grupy lekkoatletów naszego klubu będą Mistrzostwa Polski we Włocławku w kategorii U20, które zostały zaplanowane w dniach 23-25 czerwca, a dla U18 27-29 lipca w Chorzowie. Bardzo poważnie traktujemy również

Mistrzostwa Polski LZS, w tym roku zostaną przeprowadzone w Słubicach w dniach 8-10 czerwca.


Esprit

Więcej o planach startowych startowych OKLA Ostrołęka oraz ostatnich startach i sukcesach można przeczytać w naszym serwisie sportowym w dziale Lekkoatletyka.

Odsłon: 1978
Komentarzy: 2
08:33, 09.03.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

V Leśny Bieg z mocną obsadą. Chcesz dołączyć?

V Leśny Bieg z mocną obsadą. Chcesz dołączyć?

Ponad sto zawodniczek i zawodników znajduje się już na liście startowej V Leśnego Biegu w Czarnowcu. Uczestnicy rywalizacji mogą dokonać wyboru i zmierzyć się na trudnej technicznie trasie na dystansie 5 lub 10 km. Organizatorzy czekają na ostatnie zgłoszenia do biegu.

Akcja 1%. Podziel się podatkiem z OKLA Ostrołęka

Akcja 1%. Podziel się podatkiem z OKLA Ostrołęka

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki zwraca się z prośbą o wsparcie działalności klubu poprzez przekazanie 1% podatku osobistego PIT za 2017 rok. Pozyskane w ten sposób środki będą przeznaczone na dalszy rozwój i funkcjonowanie wszystkich grup szkoleniowych.

V Leśny Bieg w Czarnowcu. Dołącz do zmagań

V Leśny Bieg w Czarnowcu. Dołącz do zmagań

To już dziesięć lat imprez sportowych na które wspólnie zapraszają Marek Karczewski i Norbert Siemiątkowski. Dlatego V Leśny Bieg na nowej trasie w Czarnowcu ma być wydarzeniem wyjątkowym. Z każdym dniem lista uczestników rywalizacji staje się coraz dłuższa.

Suchecka otarła się o medal Mistrzostw Polski

Suchecka otarła się o medal Mistrzostw Polski

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce były ostatnią imprezą pierwszej części sezonu dla reprezentantów UKS Siódemka Ostrołęka. W zawodach z powodzeniem startowała Kornelia Suchecka, która konkursie trójskoku wywalczyła czwarte miejsce.

Ciekawa wycieczka na sportowe areny do Torunia

Ciekawa wycieczka na sportowe areny do Torunia

Uczniowie szkół podstawowych z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego wzięli udział w ciekawej wycieczce do Torunia. Celem wyjazdu było propagowanie lekkoatletyki poprzez naukę i zabawę. Jednym z punktów programu było zwiedzanie starówki w mieście Mikołaja Kopernika.

» Wasze komentarze

fanla @ 08:40, 09.03.2018r. IP: *.*.79.83

A kiedy będzie informacja o Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów

fanla @ 08:58, 09.03.2018r. IP: *.*.79.83

Dla ułatwienia redaktorowi podam, że Żebrowska wygrała skok w dal, Suchecka była 4 w trójskoku, Budziłek 6 na 3000m, a Banach 15 na 400m

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo