« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 22 września 2018 r., imieniny Maurycego, Tomasza, Joachima

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trudne zadanie przed kadetkami Nike w Bydgoszczy

Kadetki Nike Ostrołęka zajęły drugie miejsce w turnieju ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski w Rumi i wywalczyły awans do turnieju półfinałowe. Los dla podopiecznych trenera Tomasza Pakieły nie okazał się jednak zbyt łaskawy, bo drużyna trafiły do bardzo trudnej grupy.


- Awans do najlepszej szesnastki drużyn w Polsce to bardzo duży sukces całego klubu - mówi szkoleniowiec zespołu kadetek Tomasz Pakieła. - Bycie w tak doborowym towarzystwie bardzo dobrze świadczy o szkoleniu młodzieży w Nike.

Reklama

W turnieju rozegranym w Rumi siatkarki dopiero w ostatnim meczu musiały uznać wyższość gospodyń z APS Rumia. Wcześniej ostrołęczanki spisywały się bez zarzutu.
- Rozegraliśmy trzy bardzo dobre mecze, chociaż już od drugiego spotkania graliśmy bez nominalnej środkowej, ponieważ Sandra Zuśka doznała kontuzji - podkreśla trener Tomasz Pakieła. - Mimo to dziewczyny stanęły na wysokości zadania i wywalczyły awans do dalszych gier.

 

Siatkarki Nike w obecnym rozgrywkach dysponują składem zdecydowanie młodszym od rywalek, bowiem rocznikowo o rok, a nawet dla lata młodsze.
- W naszym podstawowym składzie, poza Klaudią Lendzioszek mamy zawodniczki młodsze o rok, a nawet o dwa lata - mówi trener Nike Ostrołęka Tomasz Pakieła. - Niestety nie mieliśmy szczęścia w losowaniu i w półfinale spotkamy się mistrzem i wicemistrzem Polski w tej kategorii wiekowej, czyli z Legionovią Legionowo i Pałacem Bydgoszcz oraz GKS Wieżyca 2011 Stężyca. Na pewno tanio skóry nie sprzedamy i postaramy się o kolejną niespodziankę.Turniej półfinałowy Mistrzostw Polski został zaplanowany w dniach 16-18 marca w Bydgoszczy.

Odsłon: 5519
Komentarzy: 0
08:34, 09.03.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kadetki Nike w turnieju na 'piątkę' (zdjęcia, wideo)

Kadetki Nike w turnieju na "piątkę" (zdjęcia, wideo)

Siatkarki Ateny I Warszawa zwyciężyły w V Międzynarodowym Turnieju Kadetek rozegranym w hali im. Arkadiusza Gołasia. W turnieju organizowanym przez OTPS Nike Ostrołęka gospodynie zajęły piątą lokatę, w decydującym meczu pokonując Esperanto Warszawa.

Siatkarze reprezentacji Polski z piątym zwycięstwem

Siatkarze reprezentacji Polski z piątym zwycięstwem

Siatkarze reprezentacji Polski rozkręcają się z meczu na mecz w mistrzostwach świata rozgrywanych w Bułgarii. Podopieczni Vitala Heynena w piątym spotkaniu odnieśli zwycięstwo nad reprezentacją gospodarzy 3:1 i zgarnęli kolejny komplet punktów.

Rewelacyjny mecz siatkarzy, Iran bez szans

Rewelacyjny mecz siatkarzy, Iran bez szans

Siatkarze reprezentacji Polski odnieśli już czwarte zwycięstwo w mistrzostwach świata w Bułgarii. Tym razem podopieczni Vitala Heynena pokonali Iran 3:0 i zapisali na swoim koncie niezwykle ważny komplet punktów. Kolejnym rywalem będzie gospodarz mistrzostw.

To już 13 lat od śmierci Arkadiusza Gołasia (wideo)

To już 13 lat od śmierci Arkadiusza Gołasia (wideo)

Niezwykły człowiek i wspaniały siatkarz Arkadiusz Gołaś. To już trzynaście lat, jak nie ma z nami wspaniałego ostrołęczanina. Reprezentant Polski i jeden z niezwykle ciekawie zapowiadających się zawodników w historii krajowej siatkówki opuścił nas tak nieoczekiwanie.

Biało-czerwoni tym razem lepsi od Finlandii

Biało-czerwoni tym razem lepsi od Finlandii

Siatkarze reprezentacji Polski zapisali na swoim koncie kolejne zwycięstwo w mistrzostwach świata w Bułgarii. Tym razem podopieczni trenera Vitala Heynena pokonali Finlandię 3:1 i ponownie zgarnęli ważny komplet punktów. Przed nimi mecze z Iranem i Bułgarią.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo