« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 23 września 2018 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Suchecka otarła się o medal Mistrzostw Polski

Kornelia Suchecka
Kornelia Suchecka
(fot. Tomasz Kasjaniuk)

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce były ostatnią imprezą pierwszej części sezonu dla reprezentantów UKS Siódemka Ostrołęka. W zawodach z powodzeniem startowała Kornelia Suchecka, która konkursie trójskoku wywalczyła czwarte miejsce.


Podopieczna trenera Marka Mierzejewskiego wynikiem 12.43 m otarła się o podium zawodów, bo do brązowego medalu zabrakło zaledwie siedmiu centymetrów.
Reklama
- Po starcie naszej zawodniczki pozostał lekki niedosyt, gdyż do medalu zabrakło naprawdę bardzo niewiele - komentuje szkoleniowiec UKS Siódemka Ostrołęka. - Nie ma co się jednak martwić, w ubiegłym roku Kornelia była piąta, a do Mistrzostw przystępowała z szóstym wynikiem w tym sezonie.

 

Kornelia Suchecka nie była jedynym akcentem UKS Siódemka Ostrołęka w zawodach. W biegu na 3000 m wystąpiła wychowanka klubu Martyna Budziłek, która aktualnie na czas studiów reprezentuje KS UWM Olsztyn. Podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego w biegu na 3000 m zajęła szóste miejsce z wynikiem 11:14.23 s.

 

Czwarte miejsce Kornelii Sucheckiej to największy sukces UKS Siódemka Ostrołęka w pierwszej części sezonu. Również czwarta, ale w gronie juniorów U20 była Marty Łada. Obie zawodniczki specjalizują się w tej samej konkurencji, czyli trójskoku. Podobnie jak Wiktor Marciniak który w gronie juniorów U20 zajął ósme miejsce w kraju, a Adam Piątkowski był również ósmy, ale w biegu na 3000 m.


MKKK

Więcej o sukcesach lekkoatletów w pierwszej części sezonu, ale również planach na letnią część startów w najbliższych tygodniach w naszym serwisie sportowym w dziale Lekkoatletyka.

Odsłon: 5495
Komentarzy: 0
07:19, 10.03.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piąty raz pobiegli przez Przystań (zdjęcia, wideo)

Piąty raz pobiegli przez Przystań (zdjęcia, wideo)

Przemysław Dąbrowski z gminy Rzekuń zwyciężył w V Biegu 3P Przełajem Przez Przystań na najbardziej prestiżowym dystansie 10 km w rywalizacji open. Linię mety przekroczył z czasem 38 minut i 30 sekund. Poznaj najlepszych zawodników imprezy.

Test Coopera dla wszystkich (zdjęcia, wideo)

Test Coopera dla wszystkich (zdjęcia, wideo)

UKS Clan Ostrołęka po raz kolejny zaprosił ostrołęczan do aktywności fizycznej poprzez uczestnictwo w Teście Coopera. Impreza miała na celu sprawdzenie poziomu kondycji fizycznej, popularyzację biegu jako najprostszej i formy aktywności ruchowej.

Mityng Konkret OKLA z dobrymi wynikami (zdjęcia)

Mityng Konkret OKLA z dobrymi wynikami (zdjęcia)

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki po raz kolejny zaprosił młodzież do rywalizacji w Mityngu Konkret Młodzików na stadionie przy ulicy Witosa. W zawodach zaprezentowała się cała plejada zdolnej młodzieży z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego i całego regionu.

Moszczyński ze złotem w Nestle Cup Warszawa 2018

Moszczyński ze złotem w Nestle Cup Warszawa 2018

Kolejne świetny wynik na swoim koncie zapisał reprezentant Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Sebastian Moszczyński. W zawodach Nestle Cup Warszawa 2018 zawodnik prowadzony przez trenera Andrzeja Danelskiego wywalczył złoty medal.

Dobra lokata Dąbrowskiego, wynik bez satysfakcji

Dobra lokata Dąbrowskiego, wynik bez satysfakcji

Przemysław Dąbrowski ma za sobą kolejny udany start, chociaż apetyty były na jeszcze szybsze bieganie. Reprezentant gminy Rzekuń wywalczył ósme miejsce w PKO Wrocław Maraton z wynikiem 2:29:55. W gronie Biało-czerwonych zajął trzecią lokatę.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo