« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Suchecka otarła się o medal Mistrzostw Polski

Kornelia Suchecka
Kornelia Suchecka
(fot. Tomasz Kasjaniuk)

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce były ostatnią imprezą pierwszej części sezonu dla reprezentantów UKS Siódemka Ostrołęka. W zawodach z powodzeniem startowała Kornelia Suchecka, która konkursie trójskoku wywalczyła czwarte miejsce.


Podopieczna trenera Marka Mierzejewskiego wynikiem 12.43 m otarła się o podium zawodów, bo do brązowego medalu zabrakło zaledwie siedmiu centymetrów.
Reklama
- Po starcie naszej zawodniczki pozostał lekki niedosyt, gdyż do medalu zabrakło naprawdę bardzo niewiele - komentuje szkoleniowiec UKS Siódemka Ostrołęka. - Nie ma co się jednak martwić, w ubiegłym roku Kornelia była piąta, a do Mistrzostw przystępowała z szóstym wynikiem w tym sezonie.

 

Kornelia Suchecka nie była jedynym akcentem UKS Siódemka Ostrołęka w zawodach. W biegu na 3000 m wystąpiła wychowanka klubu Martyna Budziłek, która aktualnie na czas studiów reprezentuje KS UWM Olsztyn. Podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego w biegu na 3000 m zajęła szóste miejsce z wynikiem 11:14.23 s.

 

Czwarte miejsce Kornelii Sucheckiej to największy sukces UKS Siódemka Ostrołęka w pierwszej części sezonu. Również czwarta, ale w gronie juniorów U20 była Marty Łada. Obie zawodniczki specjalizują się w tej samej konkurencji, czyli trójskoku. Podobnie jak Wiktor Marciniak który w gronie juniorów U20 zajął ósme miejsce w kraju, a Adam Piątkowski był również ósmy, ale w biegu na 3000 m.Więcej o sukcesach lekkoatletów w pierwszej części sezonu, ale również planach na letnią część startów w najbliższych tygodniach w naszym serwisie sportowym w dziale Lekkoatletyka.

Odsłon: 4235
Komentarzy: 0
07:19, 10.03.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

IV Bieg Kolejarza na Stacji. Dołącz do zmagań (wideo)

IV Bieg Kolejarza na Stacji. Dołącz do zmagań (wideo)

Ponad sto zawodniczek i zawodników zgłosiło się do rywalizacji w IV Biegu Kolejarza na osiedlu Stacja. Uczestnicy rywalizować będą na 3 km trasie. Wciąż można zgłosić się do zawodów. Dodatkowo przeprowadzony zostanie m.in. marsz Nordic Walking na 3 km.

Żebrowska z medalami w Łodzi i Białymstoku

Żebrowska z medalami w Łodzi i Białymstoku

Bardzo udane występy na swoim koncie zapisała wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska w imprezach rozgrywanych w Łodzi, Białymstoku i Chorzowie. Zawodniczka pochodząca z Lelisa dwukrotnie stawała na podium rywalizacji.

Lekkoatleci OKLA eksplodowali formą w Słubicach

Lekkoatleci OKLA eksplodowali formą w Słubicach

Świetny występ zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki podczas Mistrzostw Polski Ludowych Zespołów Sportowych w Słubicach. W zawodach rewelacyjnie zaprezentowała się Magdalena Olszewska, która wywalczyła srebrny medal.

Love'Las Run w Przystani. Dołącz do rywalizacji

Love'Las Run w Przystani. Dołącz do rywalizacji

Stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Ostrołęka zaprasza do udziału w wyjątkowym biegu w Przystani pod hasłem Love'Las Run, które zostało zaplanowane na niedzielę, 17 czerwca. Do rywalizacji może dołączyć każdy, a udział w zawodach jest bezpłatny.

Triumfy Baczewskiej i Dąbrowskiego (zdjęcia, wideo)

Triumfy Baczewskiej i Dąbrowskiego (zdjęcia, wideo)

Przemysław Dąbrowski z Rzekunia okazał się najlepszy na dystansie 10 km podczas rozgrywanego już po raz szósty Festiwalu Biegowego w gminie Olszewo-Borki. Linię mety przekroczył w czasie 36 minut i 57 sekund. W gronie kobiet najlepsza była Klaudia Baczewska.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo