« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 22 września 2018 r., imieniny Maurycego, Tomasza, Joachima

Moja Ostrołęka

Aktualności

Narciarze KS Spych w Biegu Piastów (zdjęcia)

Narciarze KS Spych Przystań po raz kolejny pojawili się w Biegu Piastów w Szklarskiej Porębie - Jakuszycach. Podczas trzydniowej imprezy na trasie zaprezentowało się blisko trzy tysiące zawodniczek i zawodników reprezentujących ponad dwadzieścia krajów.


Do drużyny KS Spych Przystań w obecnym sezonie dołączyli Dariusz Aleksandrowicz z Ostrołęki, a także reprezentant Argentyny Marcelo Echazu, delegat Ushuaia Loppet, maratonu narciarskiego podobnie, jak Bieg Piastów zrzeszonego w Worldloppet.

Reklama
- Miasto Ushuaia jest położone najbliżej Bieguna Południowego ze wszystkich miast na świecie a jego mieszkańcy chwalą się tym, że mieszkają na końcu świata - mówi najbardziej doświadczony narciarz KS Spych Waldemar Spychalski. - Można więc powiedzieć, że Marcelo przyleciał do nas aż końca świata, aby wziąć udział w Biegu Piastów.

 

W biegu na 30 km stylem dowolnym Waldemar Spychalski z czasem 1:57:00 zajął siódme miejsce w kategorii M60, a Wojciech Jarząbek z czasem 2:08:00 zajął 41 lokatę w kategorii M50. W biegu głównym na 50 km klasykiem jako pierwszy z naszych dotarł do mety Waldemar Spychalski (czas 3:24:00), który był osiemnasty w kat. M60. Drugi po nim przybiegł Wojciech Zarzycki 4:05:00, a następnie Janusz Piersa - 4:50:00, Wojciech Broniek - 4:53:00, Piotr Zaurski - 5:13:00 i najstarszy Marcin Zaurski, który czasem 5:48:00 poprawił swój rezultat z ubiegłego roku o ponad 20 minut i w kat. M70 zajął 26 miejsce.

 

W zawodach stylem klasycznym na 25 km Wojciech Jarząbek został sklasyfikowany na 48 pozycji M50 z czasem 1:50:00, a Dariusz Aleksandrowicz z czasem 2:20:00, w kat. M40 był 193.- Najszczęśliwszymi uczestnikami Biegu Piastów okazali się Czesi - podkreśla Waldemar Spychalski. - W galerii zdjęć na jednej z fotografi zwyciężczyni biegu na 25 km klasykiem w kategorii kobiet Adela Butikova razem ze swoim partnerem życiowym Jižim Ročarkiem, który poprzedniego dnia wygrał bieg główny na 50 km. Pogoda do biegania, jak widać do zdjęciach była bardzo dobra.

 

Zobacz zdjęcia:
42 Bieg Piastów z udziałem narciarzy KS Spych Przystań

Odsłon: 4078
Komentarzy: 2
08:19, 11.03.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi. Chcesz dołączyć?

Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi. Chcesz dołączyć?

Już po raz czwarty Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka zaprasza do rywalizacji w zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc. Tym razem będą to Ostrołęckie Mistrzostwa, w których gościem honorowym będzie Mariusz Bartołowicz. Chcesz zmierzyć się z najlepszymi?

Power Challenge 2018 dla ostrołęczan! (zdjęcia)

Power Challenge 2018 dla ostrołęczan! (zdjęcia)

W ostrowskim parku Street Workout przy ulicy Trębickiego rywalizowano w zawodach Power Challenge 2018. Zawodnicy oprócz siły musieli wykazać się szybkością, wytrzymałością i zwinnością. Najlepsi w doborowym towarzystwie okazali się ostrołęczanie.

Sala sportów walki przeszła renowację (zdjęcia)

Sala sportów walki przeszła renowację (zdjęcia)

Sala sportów walki w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta doczekała się wreszcie remontu. W okresie wakacyjnym zostały wymienione wysłużone materace, a ściany zostały odmalowane. To z pewnością poprawi warunki treningów kilku klubów sportowych.

10 strzałów ku chwale Ojczyzny w Kadzidle (zdjęcia)

10 strzałów ku chwale Ojczyzny w Kadzidle (zdjęcia)

Blisko 250 osób skorzystało z zaproszenia Klubu Strzelectwa Sportowego Obrońca i wzięło udział w otwartych zawodach strzeleckich "10 strzałów ku chwale Ojczyzny" w Kadzidle. Najlepszy wynik w rywalizacji uzyskał Przemysław Potkaj - 95 punktów.

10 strzałów ku chwale Ojczyzny w Kadzidle

10 strzałów ku chwale Ojczyzny w Kadzidle

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca Troszyn zaprasza do rywalizacji w otwartych zawodach strzeleckich pod patronatem starosty ostrołęckiego. W obecnym sezonie zawody zostaną przeprowadzone w środę, 15 sierpnia na strzelnicy w Kadzidle. Dołącz do rywalizacji.

» Wasze komentarze

Sv/ @ 16:15, 11.03.2018r. IP: *.*.185.187

Panie Waldku... Vasaloppet czeka. Zapraszamy

Kuba i stadko

Marylka @ 07:54, 12.03.2018r. IP: *.*.65.62

Gratulacje dla wspaniałych mężczyzn z nizin startujących w górach. Jesteście super tak trzymać.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo