« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Narciarze KS Spych w Biegu Piastów (zdjęcia)

Narciarze KS Spych Przystań po raz kolejny pojawili się w Biegu Piastów w Szklarskiej Porębie - Jakuszycach. Podczas trzydniowej imprezy na trasie zaprezentowało się blisko trzy tysiące zawodniczek i zawodników reprezentujących ponad dwadzieścia krajów.


Do drużyny KS Spych Przystań w obecnym sezonie dołączyli Dariusz Aleksandrowicz z Ostrołęki, a także reprezentant Argentyny Marcelo Echazu, delegat Ushuaia Loppet, maratonu narciarskiego podobnie, jak Bieg Piastów zrzeszonego w Worldloppet.

Reklama
- Miasto Ushuaia jest położone najbliżej Bieguna Południowego ze wszystkich miast na świecie a jego mieszkańcy chwalą się tym, że mieszkają na końcu świata - mówi najbardziej doświadczony narciarz KS Spych Waldemar Spychalski. - Można więc powiedzieć, że Marcelo przyleciał do nas aż końca świata, aby wziąć udział w Biegu Piastów.

 

W biegu na 30 km stylem dowolnym Waldemar Spychalski z czasem 1:57:00 zajął siódme miejsce w kategorii M60, a Wojciech Jarząbek z czasem 2:08:00 zajął 41 lokatę w kategorii M50. W biegu głównym na 50 km klasykiem jako pierwszy z naszych dotarł do mety Waldemar Spychalski (czas 3:24:00), który był osiemnasty w kat. M60. Drugi po nim przybiegł Wojciech Zarzycki 4:05:00, a następnie Janusz Piersa - 4:50:00, Wojciech Broniek - 4:53:00, Piotr Zaurski - 5:13:00 i najstarszy Marcin Zaurski, który czasem 5:48:00 poprawił swój rezultat z ubiegłego roku o ponad 20 minut i w kat. M70 zajął 26 miejsce.

 

W zawodach stylem klasycznym na 25 km Wojciech Jarząbek został sklasyfikowany na 48 pozycji M50 z czasem 1:50:00, a Dariusz Aleksandrowicz z czasem 2:20:00, w kat. M40 był 193.- Najszczęśliwszymi uczestnikami Biegu Piastów okazali się Czesi - podkreśla Waldemar Spychalski. - W galerii zdjęć na jednej z fotografi zwyciężczyni biegu na 25 km klasykiem w kategorii kobiet Adela Butikova razem ze swoim partnerem życiowym Jižim Ročarkiem, który poprzedniego dnia wygrał bieg główny na 50 km. Pogoda do biegania, jak widać do zdjęciach była bardzo dobra.

 

Zobacz zdjęcia:
42 Bieg Piastów z udziałem narciarzy KS Spych Przystań

Odsłon: 3005
Komentarzy: 2
08:19, 11.03.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

UKS Atleta zaprasza na wyciskanie sztangi leżąc

UKS Atleta zaprasza na wyciskanie sztangi leżąc

Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka zaprasza do rywalizacji w zawodach w wielokrotnym wyciskaniu sztangi na ławce poziomej z obciążeniem 60 kg, 100 kg i open. Organizatorzy przewidzieli trzy kategorie, a udział w zawodach jest bezpłatny.

Kartingowe zaproszenia na tor przyznane (wideo)

Kartingowe zaproszenia na tor przyznane (wideo)

Karting to wyścigi gokartów rozgrywane na specjalnych torach w różnych klasach w zależności od wieku kierowcy i pojemności silnika. Karting mogą uprawiać w Polsce dzieci od 8 roku życia, a także młodzież i dorośli bez ograniczeń. Dla naszych Czytelników mamy nagrody.

Ostrołęccy żeglarze walczą w Grand Prix Mikołajek

Ostrołęccy żeglarze walczą w Grand Prix Mikołajek

Dwie reprezentacje ostrołęckich żeglarzy przystąpiły do rywalizacji w Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek w sezonie 2018. Od pierwszej eliminacji w regatach nie brakuje sukcesów mieszkańców naszego miasta i powiatu, którzy nie schodzą z podium.

Chcesz sprawdzić się w kartingu. Dołącz (wideo)

Chcesz sprawdzić się w kartingu. Dołącz (wideo)

Karting to wyścigi gokartów rozgrywane na specjalnych torach w różnych klasach w zależności od wieku kierowcy i pojemności silnika. Karting mogą uprawiać w Polsce dzieci od 8 roku życia, a także młodzież i dorośli bez ograniczeń. Chcesz spróbować swoich sił na torze?

W Lelisie powalczą w ringo o Kurpiowski Jantar

W Lelisie powalczą w ringo o Kurpiowski Jantar

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Nasiadki", Szkoła Podstawowa w Lelisie, Szkoła Podstawowa w Nasiadkach i CKBiS w Lelisie zapraszają na XII Ogólnopolski Turniej w Ringo "Kurpiowski Jantar". Dla najlepszych czekają medale i dyplomy.

» Wasze komentarze

Sv/ @ 16:15, 11.03.2018r. IP: *.*.185.187

Panie Waldku... Vasaloppet czeka. Zapraszamy

Kuba i stadko

Marylka @ 07:54, 12.03.2018r. IP: *.*.65.62

Gratulacje dla wspaniałych mężczyzn z nizin startujących w górach. Jesteście super tak trzymać.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo