« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 22 marca 2018 r., imieniny Katarzyny, Bogusława, Kazimierza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Akcja 1%. Podziel się podatkiem z OKLA Ostrołęka

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki zwraca się z prośbą o wsparcie działalności klubu poprzez przekazanie 1% podatku osobistego PIT za 2017 rok. Pozyskane w ten sposób środki będą przeznaczone na dalszy rozwój i funkcjonowanie wszystkich grup szkoleniowych.


- Chcemy pozyskać dodatkowe pieniądze, które zasiliłby klubowy budżet i zostały przekazane na zakup sprzętu sportowego - podkreśla sekretarz OKLA Ostrołęka Konrad Szuster. - Bardzo zależy nam na odpowiednim rozwoju naszych młodych i bardzo utalentowanych zawodników, którzy z coraz lepszym efektem startują w ogólnopolskich imprezach.

Reklama

Aby dokonać odpisu 1% podatku dochodowego na rzecz OKLA Ostrołęka należy w zeznaniu rocznym wpisać następujące informacje: w pozycji 137 "Numer KRS": 0000270261 w pozycji 138 "Wnioskowana kwota": kwota 1% wyliczonego podatku oraz w pozycji 139 "Cel szczegółowy 1%": OKLA 1351.

- Zwracamy się z prośba o przekazanie 1% podatku w szczególności do sympatyków naszego klubu, którzy chcą wspomóc naszą działalność i przekazać symboliczną złotówkę - dodaje sekretarz OKLA Konrad Szuster. - Przekazanie 1% podatku jest najprostszą formą wsparcia naszego klubu, która nie kosztuje dodatkowo podatnika.


Last minute Service

Twój klub również chce pozyskać 1% procent na rozwój działalności? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie 530 254 668.

Odsłon: 1190
Komentarzy: 0
08:20, 11.03.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

V Leśny Bieg z mocną obsadą. Chcesz dołączyć?

V Leśny Bieg z mocną obsadą. Chcesz dołączyć?

Ponad sto zawodniczek i zawodników znajduje się już na liście startowej V Leśnego Biegu w Czarnowcu. Uczestnicy rywalizacji mogą dokonać wyboru i zmierzyć się na trudnej technicznie trasie na dystansie 5 lub 10 km. Organizatorzy czekają na ostatnie zgłoszenia do biegu.

V Leśny Bieg w Czarnowcu. Dołącz do zmagań

V Leśny Bieg w Czarnowcu. Dołącz do zmagań

To już dziesięć lat imprez sportowych na które wspólnie zapraszają Marek Karczewski i Norbert Siemiątkowski. Dlatego V Leśny Bieg na nowej trasie w Czarnowcu ma być wydarzeniem wyjątkowym. Z każdym dniem lista uczestników rywalizacji staje się coraz dłuższa.

Suchecka otarła się o medal Mistrzostw Polski

Suchecka otarła się o medal Mistrzostw Polski

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce były ostatnią imprezą pierwszej części sezonu dla reprezentantów UKS Siódemka Ostrołęka. W zawodach z powodzeniem startowała Kornelia Suchecka, która konkursie trójskoku wywalczyła czwarte miejsce.

Reprezentanci OKLA szlifują formę w Zakopanem

Reprezentanci OKLA szlifują formę w Zakopanem

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki szlifują formę w Zakopanem podczas zgrupowania zaplecza kadry narodowej. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów przygotowują się do sezonu startowego w bardzo dobrych warunkach, pełni optymizmu.

Ciekawa wycieczka na sportowe areny do Torunia

Ciekawa wycieczka na sportowe areny do Torunia

Uczniowie szkół podstawowych z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego wzięli udział w ciekawej wycieczce do Torunia. Celem wyjazdu było propagowanie lekkoatletyki poprzez naukę i zabawę. Jednym z punktów programu było zwiedzanie starówki w mieście Mikołaja Kopernika.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo