« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 22 marca 2018 r., imieniny Katarzyny, Bogusława, Kazimierza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wielkie święto najmłodszej Korony (zdjęcia, wideo)

Blisko stu piłkarzy z rocznika 2011 i młodsi rywalizowało w hali im. Arkadiusza Gołasia w pierwszym turnieju Korona Cup. Do rywalizacji przystąpiły zespoły z całego regionu, które w sumie rozegrały 66 meczów, a młodzi zawodnicy strzelili w sumie 166 bramek.


Do rywalizacji przystąpiły zespoły Polonii Lidzbark Warmiński, Ostrovii Ostrów Mazowiecka oraz po dwie ekipy UKS AP Ostrów Mazowiecka, AP Węgrów, MŁKS Łomża, APN Ostrołęka i gospodarzy Korony Ostrołęka.

Reklama
Przez blisko siedem godzin w hali im. Arkadiusza Gołasia dzieci z rocznika 2011 i młodsi z pełnym zaangażowaniem rywalizowały w turniejowych meczach rozgrywanych systemem "każdy z każdym". W efekcie każdy zespół rozegrał po jedenaście meczów, a na koniec wszyscy piłkarze otrzymali zasłużone medale, a kapitanowie poszczególnych zespołów puchary.

 

Dla młodych piłkarzy Korony Ostrołęka prowadzonych przez trenerów Pawła Samsela i Arkadiusza Kowalczyka było to prawdziwe święto piłki nożnej. Po raz pierwszy żółto-niebiescy zaprosili do rywalizacji zespoły z całego regionu. Z pewnością kolejna edycja zawodów może zostać przeprowadzona już w letniej części sezonu.

 

Organizatorzy w turnieju przyznali indywidualne wyróżnienia. Najlepszym bramkarzem został Kuba Marcinkiewicz z Polonii Lidzbark Warmiński, który w sześciu meczach puścił zaledwie sześć bramek. Najlepszym strzelcem w turnieju został jego kolega klubu Kacper Wirciński. Najlepszym zawodnikiem uznano z kolei Szymona Buchalskiego. Dodatkowe wyróżnienie trafiło do najlepszego piłkarza z miasta - Piotra Łukasika z Korony Ostrołęka.Nagrody młodym piłkarzom wręczali wspólnie prezes Konkret marketpozyczkowy.pl Marcin Śpiewak oraz radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, którzy wspólnie z Piekarnią Kurpiowską Serafin ufundowali nagrody dla młodych nadziei piłki nożnej.

 

Zobacz zdjęcia:
Korona Cup 2018 dla rocznika 2011 i młodsi - turniejowe mecze


Zobacz zdjęcia:

Korona Cup 2018 dla rocznika 2011 i młodsi - wręczenie nagród

 

 

 

 

 

 

Odsłon: 5187
Komentarzy: 0
10:32, 12.03.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

31 bramek na boiskach okręgówki (zdjęcia, wideo)

31 bramek na boiskach okręgówki (zdjęcia, wideo)

To była bardzo ciekawa i emocjonująca kolejka na boiskach ligi okręgowej, jednak większość meczów nie mogło zostać rozegranych na boiskach gospodarzy. Ze względu na warunki atmosferyczne drużyny przenosiły swoje spotkania na obiekty ze sztuczną nawierzchnią.

Korona wciąż liderem rozgrywkach IV ligi

Korona wciąż liderem rozgrywkach IV ligi

Piłkarze Korony Ostrołęka na inaugurację rundy wiosennej IV ligi mazowieckiej w grupie północnej mieli zmierzyć się z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego pauzowali, bo boisko rywali nie nadawało się do gry.

Ostre strzelanie Korony z Orzem (zdjęcia, wideo)

Ostre strzelanie Korony z Orzem (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Korony zamiast ligowego starcia z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki rozegrali mecz sparingowy. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego zmierzyli się z Orzem Goworowo z B klasy i odnieśli efektowne zwycięstwo 12:0.

KS CK Troszyn uległ Ostrovii (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn uległ Ostrovii (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn na inaugurację rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka ulegli Ostrovii Ostrów Mazowiecka 0:2. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego ze względu na panujące warunki atmosferyczne rywalizowali na boisku ze sztuczną trawą w Baranowie.

Rezerwy Korony uległy Wissie Szczuczyn

Rezerwy Korony uległy Wissie Szczuczyn

Piłkarze Korony II Ostrołęka w ostatnim sprawdzianie w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej B klasy ulegli czwartoligowej Wissie Szczuczyn 1:5. Jedyną bramkę dla zespołu prowadzonego przez trenera Michała Robaszkiewicza zdobył Mateusz Augustyniak.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo