V Leśny Bieg z mocną obsadą. Chcesz dołączyć?

Ponad sto zawodniczek i zawodników znajduje się już na liście startowej V Leśnego Biegu w Czarnowcu. Uczestnicy rywalizacji mogą dokonać wyboru i zmierzyć się na trudnej technicznie trasie na dystansie 5 lub 10 km. Organizatorzy czekają na ostatnie zgłoszenia do biegu.

Do rywalizacji zaprasza Klub Kolarski 24h z siedzibą w Czarnowcu na którego czele stoi prezes Marek Karczewski. Na zawodniczki i zawodników, którzy zdecydują się dołączyć do rywalizacji czeka starannie przygotowana trasa.

- To będzie wielka niespodzianka, bo trasa zostanie wyznaczona w pagórkowatym i miejscami podmokłym lesie między Czarnowcem, Rzekuniem i Daniszewem - podkreśla Marek Karczewski. - Z pewnością zapowiada się ciekawa rywalizacja na bardzo wymagającej trasie.

Na liście zgłoszonych znajduje się już ponad sto osób, a limit uczestników został ustalony na 150 osób. Bieg został zaplanowany na niedzielę, 18 marca na godz. o 11.00. Zapisy do rywalizacji można dokonać do piątku, 16 marca do godz. 20.00. Wpisowe w zależności od kategorii wiekowej w wysokości 30-40 zł. Zapisy prowadzone są poprzez stronę elektronicznezapisy.pl.

W IV edycji Leśnego Biegu, który został przeprowadzony w Przystani na 10 km trasie najlepszy okazał się Przemysław Dąbrowski, który wygrał z czasem 32 minut i 29 sekund, wyprzedzając Damian Świerdzewski z Dzbenina - 33:02 i Pawła Grygo z Łomży - 36:41. W biegu na 5 km zwyciężył z kolei Daniel Gadomski z Ostrołęki - 17:50, przed Adamem Piątkowskim z Szwendrowego Mostu - 17:56 i Karolem Rogozińskim z Dzbenina - 18:05.

Na dystansie 10 km w gronie kobiet zwyciężyła z kolei Marta Ruszczyńska z Makowa Mazowieckiego - 47:28, przed Anną Urbaniak z Jednorożca - 47:50 i Sylwią Czartoryską z Łomży - 48:24. Kto tym razem okaże się najlepszy w rywalizacji? Przekonamy się już w niedzielne popołudnie. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Moja Ostrołęka. Zapraszamy po relację z imprezy do naszego serwisu sportowego.

Odsłon: 25222