« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rajd Rowerowy "Powitanie Wiosny". Dołączysz?

Rodzinny Rajd Rowerowy "Powitanie Wiosny" to bardzo dobra okazja, aby spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. Celem rajdu jest poznawanie przyjaznych rowerzystom terenów powiatu ostrołęckiego oraz poznawanie zakątków historycznych Kurpiowszczyzny.


Pierwszy rajd został zaplanowany w sobotę, 21 kwietnia i wystartuje punktualnie o godz. 10.00 z ulicy Fortowej.

Reklama

 

Uczestnicy rajdu wyruszą z Ostrołęki i pojadą przez Białobiel, Siemnochę, Gnaty, Łęg Przedmiejski, Łęg Starościński, Łęg "Góry", Kurpiewskie, Łęg Starościński i dojadą do Łęgu Leśniczówka. W sumie czeka ich 25 km trasa, a tempo jazdy nie będzie wysokie.

 

Dla uczestników imprezy organizowanej przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zostały przewidziane dodatkowe atrakcje w postaci m.in. ogniska z kiełbaskami, a także konkursów z nagrodami.Poza zakończeniu rajdu uczestnicy mogą zadeklarować powrót samodzielny rowerem do miejsca zamieszkania lub zorganizowanie transportu powrotnego przez organizatora. Udział w rajdzie jest bezpłatny, ale konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie za pośrednictwem strony elektronicznezapisy.pl. Warto zapoznać się także z regulaminem Rodzinnego Rajdu Rowerowego "Powitanie Wiosny". 

Odsłon: 9403
Komentarzy: 6
08:38, 04.04.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

» Wasze komentarze

KOLO @ 10:48, 04.04.2018r. IP: *.*.245.219

SUPER !

PS. A POGODA BĘDZIE?

do KOLO @ 11:36, 04.04.2018r. IP: *.*.192.138

Gdyba każdy martwił się pogodą, to nikt by nie zaczynał żadnej inicjatywy.

Zawsze jakaś tam pogoda będzie.

Jedyne co mi przychodzi do głowy, gdzie pogoda jest ważna, to bieg narciarski w Przystani.
Zawsze jest trudno trafić, by śnieg jeszcze leżał na imprezie :D

KOLO @ 14:13, 04.04.2018r. IP: *.*.245.219

DZIEKUJE ZA PODTRZYMANIE NA DUCHU - JADĘ W TAKIM RAZIE, BO PEWNIE DUZO LUDZI POJEDZIE. ZABIERAM DZIECI TYLKO MUSZE ROWERY Z GARAZU WYCIAGNOC I SPRAWDZIC CZY FLAKOW NIE MA :) DWA LATA NIE JEZDZILEM.

Ok @ 09:06, 05.04.2018r. IP: *.*.167.54

To jest rajd, a nie ta parodia we wrześniu!

Do Ok @ 17:30, 05.04.2018r. IP: *.*.178.87

Rajd Rowerowy Mzk skupia co roku po Ok 500 uczestników ,tak wiec parodią jest twój ubogi intelektualnie wpis.Wszystkie inicjatywy, które powodują wyciągnięcie z domow/foteli mieszkańców i mają na celu ruch na świeżym powietrzu i integracje mieszkańców są warte mojej uwagi ( i nie tylko mojej ,liczby miwią same za siebie).A ty zgorzknialcu siedź na swym śmierdzącym ,zasranym taborecie i dalej w niego pierdź i nażekaj,skoro nie masz nic ciekawszego do roboty

prawda @ 22:17, 06.04.2018r. IP: *.*.36.209

Jest to naukowo udowodnione, że barany, które nigdy nic nie zorganizowały (nawet wyjścia na pizzę z kumplami) będą najwięcej narzekać !!!
Szkoda takich ludzi, którzy są stworzeni wyłącznie do narzekań :(

Nie robią? - źle !
Robią coś? - jeszcze gorzej !

Jak takim baranom dogodzić???

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo