« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rewelacyjna forma Pawła Staśkiewicza w Łukowie

Bardzo udanie w rozgrywkach Łukowskiej Ligi Bowlingowej prezentuje się reprezentant OKB Łubudu Paweł Staśkiewicz. W piątym turnieju w ramach ŁLB zaprezentował się świetnie, dotarł aż do finału, w którym musiał uznać wyższość Marka Kozłowca z SKB Siedlce.


Paweł Staśkiewicz od kilku miesięcy z sukcesami reprezentuje ostrołęcki bowling w turniejach, rywalizacji miast i zapisuje na swoim koncie coraz bardziej wartościowe wyniki. Podczas zmagań w Łukowie po bardzo dobrej rundzie eliminacyjnej trafił do ćwierćfinału, w którym zmierzył się z Grzegorzem Gajowym.

Reklama

 

W pojedynku zwyciężył 203:168 i awansował do półfinału, w którym okazał się lepszy od Pawła Perczaka 191:171. W finale trafił na zawodnika kolejnego zawodnika SKB Siedlce Marka Kozłowca. Obaj zawodnicy po trudach całej rywalizacji nie wykręcili już tak dobrych wyników. Tym razem Paweł Staśkiewicz przegrał z Markiem Kozłowcem 148:167.

 

W meczu o trzecie miejsce Paweł Perczak pokonał Zdzisław Bąka 187:176. W klasyfikacji generalnej Łukowskiej Ligi Bowlingu po pięciu turniejach na prowadzeniu znajduje się Marek Kozłowiec z dorobkiem - 109 pkt., przed Piotrem Prokuratem - 81 pkt. i Arkadiuszem Dłużniewskim - 71 pkt.


Łubudu

Paweł Staśkiewicz po świetnym piątym turnieju awansował na dziewiątą pozycję z dorobkiem 45 punktów.

Odsłon: 3932
Komentarzy: 0
09:32, 05.04.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo