« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 20 lipca 2018 r., imieniny Czesława, Hieronima, Eliasza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Najlepsi ciężarowcy w wyciskaniu sztangi leżąc

Już po raz drugi zostały przeprowadzone zawody w wyciskaniu sztangi leżąc w siłowni hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta na ławce poziomej. Rywalizacja polegała na uzyskaniu jak największej liczby wyciśnięć sztangę o ciężarze 60 lub 100 kilogramów.


Najlepszy w rywalizacji z obciążeniem 60 kg okazał się Krzysztof Cybulski (Żebry Perosy), który zanotował 45 powtórzeń, przed Miłoszem Chojnowskim (Ostrołęka) - 43 powtórzenia i Bartosza Lenkiewicza (Obierwa) - 43 powtórzenia. W pierwszej dziesiątce uplasowali się jeszcze z odpowiednią ilością powtórzeń: Jakub Borkowski (Ostrołęka) - 39, Patryk Mocek (UKS Atleta) - 36, Norbert Polakowski (UKS Atleta) - 33, Wiesław Cybulski (Żebry Ostrowy) - 30, Karol Janczewski (UKS Atleta) - 28, Wojciech Chełstowski (Sadykierz - 19), Mateusz Mikulski - 9.

Reklama

 

W gronie zawodników, którzy zdecydowali się wyciskać sztangę 100 kg najlepszy okazał się Piotr Charkiewicz (UKS Clan) - 24 powtórzenia, przed Cezarym Puchalski (UKS Atleta) - 23 i Jakubem Borkowskim (Ostrołęka) - 14. Kolejne miejsca zajęli: Krzysztof Cybulski (Żebry Ostrowy) - 11, Patryk Mocek (UKS Atleta) - 10, Miłosz Chojnowski (Ostrołęka) - 7, Bartosz Lenkiewicz (Obierwia) - 7 i Wiesław Cybulski (Żebry Ostrowy) - 2 powtórzenia.

 

Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka.- Jak widać rywalizacja była bardzo wyrównana, bo o niektórych lokatach decydowała masa ciała - podkreśla szkoleniowiec UKS Atleta Władysław Niedźwiecki. - Osiągnięte wyniki z obciążenie 60 kg o wiele wyższe, niż w pierwszej edycji zawodów. Wynik z pierwszej edycji dał dopiero piąte miejsce w obecnej. Dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętych rezultatów oraz życzymy ustanowienia nowych rekordów w kolejnych zawodach, na które już zapraszamy.

Odsłon: 5330
Komentarzy: 4
09:44, 07.04.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dodatkowa kasa dla klubów w mieście i powiecie

Dodatkowa kasa dla klubów w mieście i powiecie

Kluby sportowe w mieście i powiecie ostrołęckim otrzymają dodatkowy zastrzyk gotówki. Tym razem na klubowe konta powędrują pieniądze z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu "Klub". Kto tym razem może liczyć na dodatkowe wsparcie?

Ciężarowcy wyciskali sztangę leżąc i to aż 170 kg!

Ciężarowcy wyciskali sztangę leżąc i to aż 170 kg!

UKS Atleta Ostrołęka już po raz trzeci zaprosił do rywalizacji w wyciskaniu sztangi leżąc. Zawody w trzech kategoriach zostały przeprowadzone w hali im. Arkadiusza Gołasia i przyciągnęły do rywalizacji blisko dwudziestu z zawodników z miasta i powiatu.

Polska Liga Wraków w Wykrocie (zdjęcia, wideo)

Polska Liga Wraków w Wykrocie (zdjęcia, wideo)

Kilka tysięcy kibiców przez kilka godzin przewinęło się w Krainie Kurpiowskiej w Wykrocie, aby oglądać rywalizację rajdowców w ramach drugiej rundy Polskiej Ligi Wraków. Na nowym torze offroadowym rywalizowało kilkadziesiąt załóg z całego kraju.

Patryk Mocek trzynasty w Mistrzostwach Polski

Patryk Mocek trzynasty w Mistrzostwach Polski

Reprezentant UKS Atleta Ostrołęka Patryk Mocek zajął trzynastej miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach w Podnoszeniu Cieżarów. W zawodach przeprowadzonych na podestach w Ciechanowie rywalizował w kategorii wagowej do 77 kg.

Wyścigi wraków tym razem w Wykrocie (wideo)

Wyścigi wraków tym razem w Wykrocie (wideo)

Druga runda Polskiej Ligi Wraków zostanie przeprowadzona w Kurpiowskiej Krainie w Wykrocie. Do rywalizacji mogą przystąpić samochody, których wartość nie przekracza tysiąca złotych. Uczestnicy zmierzą się w rywalizacji na specjalnie przygotowanym torze.

» Wasze komentarze

Sez @ 13:35, 07.04.2018r. IP: *.*.43.224

Bardzo fajne zawody! Cieszymy się, że w naszym mieście sporty siłowe wracają do żywych. Brawo UKS Atleta!

ol @ 20:20, 07.04.2018r. IP: *.*.50.215

świetnie, będzie gdzie pocisnąć

sut @ 21:49, 07.04.2018r. IP: *.*.84.187

z tego co wyczytalem Zebry rozne zwyciezyly

Io @ 23:15, 07.04.2018r. IP: *.*.179.65

Zebry pasiaste, chude i takie co mają ostrogi

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo