« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 22 kwietnia 2018 r., imieniny Leona, Kai, Heliodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Najlepsi ciężarowcy w wyciskaniu sztangi leżąc

Już po raz drugi zostały przeprowadzone zawody w wyciskaniu sztangi leżąc w siłowni hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta na ławce poziomej. Rywalizacja polegała na uzyskaniu jak największej liczby wyciśnięć sztangę o ciężarze 60 lub 100 kilogramów.


Najlepszy w rywalizacji z obciążeniem 60 kg okazał się Krzysztof Cybulski (Żebry Perosy), który zanotował 45 powtórzeń, przed Miłoszem Chojnowskim (Ostrołęka) - 43 powtórzenia i Bartosza Lenkiewicza (Obierwa) - 43 powtórzenia. W pierwszej dziesiątce uplasowali się jeszcze z odpowiednią ilością powtórzeń: Jakub Borkowski (Ostrołęka) - 39, Patryk Mocek (UKS Atleta) - 36, Norbert Polakowski (UKS Atleta) - 33, Wiesław Cybulski (Żebry Ostrowy) - 30, Karol Janczewski (UKS Atleta) - 28, Wojciech Chełstowski (Sadykierz - 19), Mateusz Mikulski - 9.

Reklama

 

W gronie zawodników, którzy zdecydowali się wyciskać sztangę 100 kg najlepszy okazał się Piotr Charkiewicz (UKS Clan) - 24 powtórzenia, przed Cezarym Puchalski (UKS Atleta) - 23 i Jakubem Borkowskim (Ostrołęka) - 14. Kolejne miejsca zajęli: Krzysztof Cybulski (Żebry Ostrowy) - 11, Patryk Mocek (UKS Atleta) - 10, Miłosz Chojnowski (Ostrołęka) - 7, Bartosz Lenkiewicz (Obierwia) - 7 i Wiesław Cybulski (Żebry Ostrowy) - 2 powtórzenia.

 

Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka.


JBB

- Jak widać rywalizacja była bardzo wyrównana, bo o niektórych lokatach decydowała masa ciała - podkreśla szkoleniowiec UKS Atleta Władysław Niedźwiecki. - Osiągnięte wyniki z obciążenie 60 kg o wiele wyższe, niż w pierwszej edycji zawodów. Wynik z pierwszej edycji dał dopiero piąte miejsce w obecnej. Dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętych rezultatów oraz życzymy ustanowienia nowych rekordów w kolejnych zawodach, na które już zapraszamy.

Odsłon: 3677
Komentarzy: 4
09:44, 07.04.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Polska Liga Wraków w Dawii (zdjęcia, wideo)

Polska Liga Wraków w Dawii (zdjęcia, wideo)

Kilka tysięcy kibiców przyciągnęła pierwsza runda Polskiej Ligi Wraków w Dawii w gminie Łyse. Na świetnie przygotowanym torze offroadowym rywalizowało ponad siedemdziesiąt załóg z całego kraju. Każdy samochód był specjalnie przygotowany do tego typu wyścigu.

Kartingowe testy w Wykrocie (zdjęcia, wideo)

Kartingowe testy w Wykrocie (zdjęcia, wideo)

Pierwsze sesje treningowe na torze w Kurpiowskiej Krainie w Wykrocie cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem kartingowców z całego regionu. W sumie w ciągu weekendu na torze zaprezentowało się kilkuset kierowców rywalizujących bez ograniczeń.

Wyścigi wraków zawitają do gminy Łyse (wideo)

Wyścigi wraków zawitają do gminy Łyse (wideo)

Pierwsza runda Polskiej Ligi Wraków zostanie przeprowadzona w Dawii w gminie Łyse. Do rywalizacji mogą przystąpić samochody, których wartość nie przekracza tysiąca złotych. Uczestnicy zmierzą się w rywalizacji na specjalnie przygotowanym torze.

Rusza sezon w wyścigach kartingowych (wideo)

Rusza sezon w wyścigach kartingowych (wideo)

Karting to wyścigi gokartów rozgrywane na specjalnych torach w różnych klasach w zależności od wieku kierowcy i pojemności silnika. Karting mogą uprawiać w Polsce dzieci od 8 roku życia, a także młodzież i dorośli bez ograniczeń. Chcesz spróbować swoich sił na torze?

Unihokeistki z Chudka z awansem do finałów MIMS

Unihokeistki z Chudka z awansem do finałów MIMS

Unihokeistki z Chudka prowadzone przez trenerów Waldemara Żmudzińskiego i Marcina Lisiewskiego wygrały międzypowiatową rywalizacji i awansowały do finału Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach nie miały sobie równych, wygrywając komplet meczów.

» Wasze komentarze

Sez @ 13:35, 07.04.2018r. IP: *.*.43.224

Bardzo fajne zawody! Cieszymy się, że w naszym mieście sporty siłowe wracają do żywych. Brawo UKS Atleta!

ol @ 20:20, 07.04.2018r. IP: *.*.50.215

świetnie, będzie gdzie pocisnąć

sut @ 21:49, 07.04.2018r. IP: *.*.84.187

z tego co wyczytalem Zebry rozne zwyciezyly

Io @ 23:15, 07.04.2018r. IP: *.*.179.65

Zebry pasiaste, chude i takie co mają ostrogi

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo