« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 września 2018 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Najlepsi ciężarowcy w wyciskaniu sztangi leżąc

Już po raz drugi zostały przeprowadzone zawody w wyciskaniu sztangi leżąc w siłowni hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta na ławce poziomej. Rywalizacja polegała na uzyskaniu jak największej liczby wyciśnięć sztangę o ciężarze 60 lub 100 kilogramów.


Najlepszy w rywalizacji z obciążeniem 60 kg okazał się Krzysztof Cybulski (Żebry Perosy), który zanotował 45 powtórzeń, przed Miłoszem Chojnowskim (Ostrołęka) - 43 powtórzenia i Bartosza Lenkiewicza (Obierwa) - 43 powtórzenia. W pierwszej dziesiątce uplasowali się jeszcze z odpowiednią ilością powtórzeń: Jakub Borkowski (Ostrołęka) - 39, Patryk Mocek (UKS Atleta) - 36, Norbert Polakowski (UKS Atleta) - 33, Wiesław Cybulski (Żebry Ostrowy) - 30, Karol Janczewski (UKS Atleta) - 28, Wojciech Chełstowski (Sadykierz - 19), Mateusz Mikulski - 9.

Reklama

 

W gronie zawodników, którzy zdecydowali się wyciskać sztangę 100 kg najlepszy okazał się Piotr Charkiewicz (UKS Clan) - 24 powtórzenia, przed Cezarym Puchalski (UKS Atleta) - 23 i Jakubem Borkowskim (Ostrołęka) - 14. Kolejne miejsca zajęli: Krzysztof Cybulski (Żebry Ostrowy) - 11, Patryk Mocek (UKS Atleta) - 10, Miłosz Chojnowski (Ostrołęka) - 7, Bartosz Lenkiewicz (Obierwia) - 7 i Wiesław Cybulski (Żebry Ostrowy) - 2 powtórzenia.

 

Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka.


JBB

- Jak widać rywalizacja była bardzo wyrównana, bo o niektórych lokatach decydowała masa ciała - podkreśla szkoleniowiec UKS Atleta Władysław Niedźwiecki. - Osiągnięte wyniki z obciążenie 60 kg o wiele wyższe, niż w pierwszej edycji zawodów. Wynik z pierwszej edycji dał dopiero piąte miejsce w obecnej. Dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętych rezultatów oraz życzymy ustanowienia nowych rekordów w kolejnych zawodach, na które już zapraszamy.

Odsłon: 6198
Komentarzy: 4
09:44, 07.04.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi. Chcesz dołączyć?

Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi. Chcesz dołączyć?

Już po raz czwarty Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka zaprasza do rywalizacji w zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc. Tym razem będą to Ostrołęckie Mistrzostwa, w których gościem honorowym będzie Mariusz Bartołowicz. Chcesz zmierzyć się z najlepszymi?

Power Challenge 2018 dla ostrołęczan! (zdjęcia)

Power Challenge 2018 dla ostrołęczan! (zdjęcia)

W ostrowskim parku Street Workout przy ulicy Trębickiego rywalizowano w zawodach Power Challenge 2018. Zawodnicy oprócz siły musieli wykazać się szybkością, wytrzymałością i zwinnością. Najlepsi w doborowym towarzystwie okazali się ostrołęczanie.

Sala sportów walki przeszła renowację (zdjęcia)

Sala sportów walki przeszła renowację (zdjęcia)

Sala sportów walki w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta doczekała się wreszcie remontu. W okresie wakacyjnym zostały wymienione wysłużone materace, a ściany zostały odmalowane. To z pewnością poprawi warunki treningów kilku klubów sportowych.

10 strzałów ku chwale Ojczyzny w Kadzidle (zdjęcia)

10 strzałów ku chwale Ojczyzny w Kadzidle (zdjęcia)

Blisko 250 osób skorzystało z zaproszenia Klubu Strzelectwa Sportowego Obrońca i wzięło udział w otwartych zawodach strzeleckich "10 strzałów ku chwale Ojczyzny" w Kadzidle. Najlepszy wynik w rywalizacji uzyskał Przemysław Potkaj - 95 punktów.

10 strzałów ku chwale Ojczyzny w Kadzidle

10 strzałów ku chwale Ojczyzny w Kadzidle

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca Troszyn zaprasza do rywalizacji w otwartych zawodach strzeleckich pod patronatem starosty ostrołęckiego. W obecnym sezonie zawody zostaną przeprowadzone w środę, 15 sierpnia na strzelnicy w Kadzidle. Dołącz do rywalizacji.

» Wasze komentarze

Sez @ 13:35, 07.04.2018r. IP: *.*.43.224

Bardzo fajne zawody! Cieszymy się, że w naszym mieście sporty siłowe wracają do żywych. Brawo UKS Atleta!

ol @ 20:20, 07.04.2018r. IP: *.*.50.215

świetnie, będzie gdzie pocisnąć

sut @ 21:49, 07.04.2018r. IP: *.*.84.187

z tego co wyczytalem Zebry rozne zwyciezyly

Io @ 23:15, 07.04.2018r. IP: *.*.179.65

Zebry pasiaste, chude i takie co mają ostrogi

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo