« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 19 grudnia 2018 r., imieniny Gabrieli, Dariusza, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Najlepsi ciężarowcy w wyciskaniu sztangi leżąc

Już po raz drugi zostały przeprowadzone zawody w wyciskaniu sztangi leżąc w siłowni hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta na ławce poziomej. Rywalizacja polegała na uzyskaniu jak największej liczby wyciśnięć sztangę o ciężarze 60 lub 100 kilogramów.


Najlepszy w rywalizacji z obciążeniem 60 kg okazał się Krzysztof Cybulski (Żebry Perosy), który zanotował 45 powtórzeń, przed Miłoszem Chojnowskim (Ostrołęka) - 43 powtórzenia i Bartosza Lenkiewicza (Obierwa) - 43 powtórzenia. W pierwszej dziesiątce uplasowali się jeszcze z odpowiednią ilością powtórzeń: Jakub Borkowski (Ostrołęka) - 39, Patryk Mocek (UKS Atleta) - 36, Norbert Polakowski (UKS Atleta) - 33, Wiesław Cybulski (Żebry Ostrowy) - 30, Karol Janczewski (UKS Atleta) - 28, Wojciech Chełstowski (Sadykierz - 19), Mateusz Mikulski - 9.

Reklama

 

W gronie zawodników, którzy zdecydowali się wyciskać sztangę 100 kg najlepszy okazał się Piotr Charkiewicz (UKS Clan) - 24 powtórzenia, przed Cezarym Puchalski (UKS Atleta) - 23 i Jakubem Borkowskim (Ostrołęka) - 14. Kolejne miejsca zajęli: Krzysztof Cybulski (Żebry Ostrowy) - 11, Patryk Mocek (UKS Atleta) - 10, Miłosz Chojnowski (Ostrołęka) - 7, Bartosz Lenkiewicz (Obierwia) - 7 i Wiesław Cybulski (Żebry Ostrowy) - 2 powtórzenia.

 

Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka.- Jak widać rywalizacja była bardzo wyrównana, bo o niektórych lokatach decydowała masa ciała - podkreśla szkoleniowiec UKS Atleta Władysław Niedźwiecki. - Osiągnięte wyniki z obciążenie 60 kg o wiele wyższe, niż w pierwszej edycji zawodów. Wynik z pierwszej edycji dał dopiero piąte miejsce w obecnej. Dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętych rezultatów oraz życzymy ustanowienia nowych rekordów w kolejnych zawodach, na które już zapraszamy.

Odsłon: 7275
Komentarzy: 4
09:44, 07.04.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Finał Polskiej Ligi Wraków (zdjęcia, wideo)

Finał Polskiej Ligi Wraków (zdjęcia, wideo)

Finał Polskiej Ligi Wraków został przeprowadzony na torze w Piątnicy. Zawodnicy rywalizowali ponownie w dwóch kategoriach, a pełen błota tor był sporym utrudnieniem w kolejnych wyścigach. Mikołajkowy Wrak Race cieszył się dużym zainteresowaniem kibiców.

Rekordowe dźwiganie UKS Atleta w Siedlcach

Rekordowe dźwiganie UKS Atleta w Siedlcach

Reprezentanci UKS Atleta Ostrołęka mają na swoim koncie kolejny udany start. Podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego wzięli udział w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza. Zawody w podnoszeniu ciężarów zostały przeprowadzone w trzech kategoriach.

Weterani UKS Atleta rywalizowali w Trzciance

Weterani UKS Atleta rywalizowali w Trzciance

Reprezentanci UKS Atleta Ostrołęka rywalizowali w Trzciance w Międzynarodowym Pucharze Polski Masters. W zmaganiach zaprezentowali się zawodnicy z całego kraju, a ostrołęcki klub reprezentowali z powodzeniem Justyna Niedźwiecka i Karol Janczewski.

V Szach-mat dla Szeligowskiego (zdjęcia, wideo)

V Szach-mat dla Szeligowskiego (zdjęcia, wideo)

Już po raz piąty szachiści z całego regionu rywalizowali w turnieju Szach-mat w Goworowie. W rywalizacji najlepszy okazał się Paweł Szeligowski z Łomży, który odniósł pięć zwycięstw i zanotował dwa remisy. Drugą lokatę zajął Kacper Rydel z Wąsewa.

Wyścigi wraków opanują Kurpie (zdjęcia, wideo)

Wyścigi wraków opanują Kurpie (zdjęcia, wideo)

Wyścigi wraków na Kurpiach zagościły po raz pierwszy i zanosi się na to, że zagoszczą na dłużej. Po bardzo udanych imprezach w Dawii i Wykrocie, swój akces dołączenia do serii zawodów zgłosiła także gmina Kadzidło. Teren pod imprezę został już zaakceptowany.

» Wasze komentarze

Sez @ 13:35, 07.04.2018r. IP: *.*.43.224

Bardzo fajne zawody! Cieszymy się, że w naszym mieście sporty siłowe wracają do żywych. Brawo UKS Atleta!

ol @ 20:20, 07.04.2018r. IP: *.*.50.215

świetnie, będzie gdzie pocisnąć

sut @ 21:49, 07.04.2018r. IP: *.*.84.187

z tego co wyczytalem Zebry rozne zwyciezyly

Io @ 23:15, 07.04.2018r. IP: *.*.179.65

Zebry pasiaste, chude i takie co mają ostrogi

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo