« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 25 kwietnia 2019 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Najlepsi ciężarowcy w wyciskaniu sztangi leżąc

Już po raz drugi zostały przeprowadzone zawody w wyciskaniu sztangi leżąc w siłowni hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta na ławce poziomej. Rywalizacja polegała na uzyskaniu jak największej liczby wyciśnięć sztangę o ciężarze 60 lub 100 kilogramów.


Najlepszy w rywalizacji z obciążeniem 60 kg okazał się Krzysztof Cybulski (Żebry Perosy), który zanotował 45 powtórzeń, przed Miłoszem Chojnowskim (Ostrołęka) - 43 powtórzenia i Bartosza Lenkiewicza (Obierwa) - 43 powtórzenia. W pierwszej dziesiątce uplasowali się jeszcze z odpowiednią ilością powtórzeń: Jakub Borkowski (Ostrołęka) - 39, Patryk Mocek (UKS Atleta) - 36, Norbert Polakowski (UKS Atleta) - 33, Wiesław Cybulski (Żebry Ostrowy) - 30, Karol Janczewski (UKS Atleta) - 28, Wojciech Chełstowski (Sadykierz - 19), Mateusz Mikulski - 9.

Reklama

 

W gronie zawodników, którzy zdecydowali się wyciskać sztangę 100 kg najlepszy okazał się Piotr Charkiewicz (UKS Clan) - 24 powtórzenia, przed Cezarym Puchalski (UKS Atleta) - 23 i Jakubem Borkowskim (Ostrołęka) - 14. Kolejne miejsca zajęli: Krzysztof Cybulski (Żebry Ostrowy) - 11, Patryk Mocek (UKS Atleta) - 10, Miłosz Chojnowski (Ostrołęka) - 7, Bartosz Lenkiewicz (Obierwia) - 7 i Wiesław Cybulski (Żebry Ostrowy) - 2 powtórzenia.

 

Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka.- Jak widać rywalizacja była bardzo wyrównana, bo o niektórych lokatach decydowała masa ciała - podkreśla szkoleniowiec UKS Atleta Władysław Niedźwiecki. - Osiągnięte wyniki z obciążenie 60 kg o wiele wyższe, niż w pierwszej edycji zawodów. Wynik z pierwszej edycji dał dopiero piąte miejsce w obecnej. Dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętych rezultatów oraz życzymy ustanowienia nowych rekordów w kolejnych zawodach, na które już zapraszamy.

Odsłon: 8276
Komentarzy: 4
09:44, 07.04.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

KS Badminton Ostrołęka wchodzi do gry

KS Badminton Ostrołęka wchodzi do gry

Turniejem z okazji Dni Ostrołęki zainauguruje swoją działalność KS Badminton Ostrołęka. Na czele klubu stoi Mariusz Bacławski, który postawił sobie za cel rozwijanie tej dyscypliny sportu w Ostrołęce. Pasjonaci badmintona mają już na swoim koncie pierwsze sukcesy. 

Udany start drużyny młodych atletów

Udany start drużyny młodych atletów

Drużyna młodych sportowców startująca w barwach UKS Atleta Ostrołęka rywalizowała w zawodach wieloboju atletycznego, które odbyły się w Nowym Dworze Maz. W klasyfikacji drużynowej I Rzutu Ligi Wojewódzkiej w Wieloboju Atletycznym wywalczyli czwarte miejsce. 

Udany turniej gimnastyków (zdjęcia, wideo)

Udany turniej gimnastyków (zdjęcia, wideo)

I Krajowy Turniej Gimnastyki w Ostrołęce przeszedł do historii. W zawodach wzięło udział ponad 200 młodych sportowców z całego kraju. Wśród nich bardzo dobrze zaprezentowali się podopieczni Grzegorza Mulinka z UKS Bee Hero, którzy wywalczyli osiem medali.

Gimnastyka korekcyjna z UKS Future is Now

Gimnastyka korekcyjna z UKS Future is Now

UKS Future is Now przeprowadzi zajęcia z gimnastyki korekcyjno-kompesacyjnej. Projekt zostanie zrealizowany w ramach programu "Pozalekcyjne zajęcia sportowe dla dzieci 2019" współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

I Krajowy Turniej Gimnastyki już w sobotę (program)

I Krajowy Turniej Gimnastyki już w sobotę (program)

W sobotę o godz. 11:00 w hali im. Arkadiusza Gołasia rozpocznie się I Krajowy Turniej Gimnastyki zorganizowany przez UKS Bee Hero Ostrołęka. Będzie to pierwsza tego typu impreza sportowa w naszym mieście z udziałem ponad 200 zawodników z całego kraju.

» Wasze komentarze

Sez @ 13:35, 07.04.2018r. IP: *.*.43.224

Bardzo fajne zawody! Cieszymy się, że w naszym mieście sporty siłowe wracają do żywych. Brawo UKS Atleta!

ol @ 20:20, 07.04.2018r. IP: *.*.50.215

świetnie, będzie gdzie pocisnąć

sut @ 21:49, 07.04.2018r. IP: *.*.84.187

z tego co wyczytalem Zebry rozne zwyciezyly

Io @ 23:15, 07.04.2018r. IP: *.*.179.65

Zebry pasiaste, chude i takie co mają ostrogi

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo