Czwartek, 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Jantarki bez szans w starciu z Piastovią (wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka doznały porażki w spotkaniu trzynastej kolejki rozgrywek II ligi w grupie mazowieckiej. Podopieczne trenera Pawła Zyśka już do przerwy przegrywały z liderem Piastovią Piastów 0:5 i straciły nadzieje na korzystny wynik w niedzielnym meczu.

Już w pierwszej minucie spotkania bramkę dla gospodyń zdobyła Anna Goś. Ta sama zawodniczka wpisała się na listę strzelczyń w kolejnej akcji, a po dwóch kwadransach uzupełniła hat-tricka. Dwa trafienia do przerwy dołożyła Beata Cabaj i Piastovia Piastów do przerwy prowadziła już 5:0.

Po zmianie stron podopieczne trenera Pawła Zyśka stać było na honorowe trafienie, które zapisała na koncie swojego zespołu Joanna Tomczak. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla gospodyń.

Kolejne spotkanie w rozgrywkach II ligi ostrołęczanki rozegrają w starciu w niedzielę, 15 kwietnia o godz. 14.00. Rywalem Jantarek będzie tym razem Pogoń Zduńska Wola. Mecz został zaplanowany na boisku głównym przy ulicy Witosa.

Piastovia Piastów - Jantar Ostrołęka 5:1 (5:0)
Bramki: Goś 1. 7. 34., Cabaj 26. 41. - Tomczak 68.

Jantar: Kulesik (85. Orzoł) – K. Duszak (60' Draba), Zając, Dudziec, Domian (75. I. Duszak) - Milewska (75. Lutrzykowska), Chodorek (50. Kobus), Ostrowska, Piersa, Galarska (75. Rosłon) - Tomczak

UMKS Zgierz wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
KS Teresin wycofał się z rozgrywek po szóstej kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

Odsłon: 25221