« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 września 2018 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Łasiewicki i Zienkiewicz triumfowali w Sulejówku

Kolejne sukcesy na swoim koncie zapisali reprezentanci Fight Academy Ostrołęka - Karol Łasiewicki i Aleksy Zienkiewicz. Tym razem podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka świetnie zaprezentowali się podczas Gali Sportów Walki Tae w Sulejówku.


Karol Łasiewicki i Aleksy Zienkiewicz cały czas są w treningu. W marcu rywalizowali podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Lelisie, a teraz nadszedł czas na kolejne wyzwania. Aleksy Zienkiewicz odniósł zwycięstwo przed czasem nad Mateuszem Łukaszewskim z Włocławka w formule K1.

Reklama

 

- Po pierwszej wyrównanej rundzie w wykonaniu Aleksego Zienkiewicza, w drugiej mój podopieczny przejął inicjatywę i zdominował przeciwnika - mówi trener Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Po serii mocnych ciosów rywal dotrwał do końca drugiej rundy, ale nie był wstanie dalej walczyć i Alek wygrał przed czasem.

 

Drugi z reprezentantów Fight Academy Ostrołęka Karol Łasiewicki z kolei zmierzył się z Jackiem Gaciem z Uniqa Warszawa. Pojedynek w formule K1 przeprowadzony został o pas zawodowego mistrza Polski federacji "World Amatour K1 Federation" WAK1F. Dla zawodnika z Sypniewa był to zawodowy debiut.- Pojedynek nie rozpoczął się dla nas najlepiej, bo to rywal w pierwszej rundzie był zawodnikiem lepszym i punktował - mówi szkoleniowiec Fight Academy Arkadiusz Ludwiczak. - Karol potrafił jednak przetrzymać trudne chwile i przejąć inicjatywę w tej walce odnosząc pewne zwycięstwo na punkty. W trzeciej rundzie była nawet szansa na skończenie pojedynku przed czasem, ale rywal okazał się naprawdę bardzo wymagający.

 

Karol Łasiewicki stoczył do tej pory jedenaście walk amatorskich, w których zanotował komplet zwycięstw. Na swoim koncie ma tytułu mistrza świata w formule K1 podczas imprezy przeprowadzonej we Włoszech. Teraz dołożył do swojego konta kolejne trofeum.

Odsłon: 6342
Komentarzy: 1
09:17, 11.04.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Przemysław Zyśk zmierzy się z Pawlem Hryszkawcem

Przemysław Zyśk zmierzy się z Pawlem Hryszkawcem

Wychowanek ostrołęckiej Victorii Przemysław Zyśk ma przed sobą już ósmą walkę na zawodowym ringu. Podczas Knockout Boxing Night w Łomży w sobotę, 22 września zmierzy się z Pawlem Hryszkawcem i będzie z pewnością faworytem pojedynku.

Co trenować? Ruszył nabór do MKKK Shinkyokushin

Co trenować? Ruszył nabór do MKKK Shinkyokushin

Międzyszkolny Klub Karate Kyokushin Shinkyokushin to miejsce, gdzie dzieci, młodzież i dorośli mogą rozwijać swoją pasję do sztuk walki. Zajęcia w klubie prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorów, absolwentów kierunku wychowanie fizyczne.

Gdzie trenować? Nabór do sekcji Fight Academy

Gdzie trenować? Nabór do sekcji Fight Academy

Treningi sztuk walki w naszym mieście są coraz bardziej popularne. Do kilku grup szkoleniowych można dołączyć w klubie Fight Academy Ostrołęka. Na zajęcia dzieci, młodzież i dorosłych zaprasza trener Arkadiusz Ludwiczak. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Co trenować? Ostrołęcki KKK zaprasza (wideo)

Co trenować? Ostrołęcki KKK zaprasza (wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin to miejsce, gdzie dzieci i młodzież mogą rozwijać swoją pasję do sztuk walki. Nad prawidłowym przebiegiem zajęć treningowych we wszystkich sekcjach czuwa sensei Wiesław Orzoł (IV Dan). Sprawdź, gdzie można się zapisać?

Zyśk w Łomży już po raz ósmy na zawodowym ringu

Zyśk w Łomży już po raz ósmy na zawodowym ringu

Wychowanek ostrołęckiej Victorii Przemysław Zyśk stawia kolejne odważne kroki na zawodowym ringu. Przed zawodnikiem KnockOut Promotion już za trzy tygodnie kolejna walka, która odbędzie się podczas Gali KnockOut Boxing Night w Łomży.

» Wasze komentarze

Sez @ 08:21, 12.04.2018r. IP: *.*.33.79

Elegancko chłopaki! Sukcesów życzę

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo