« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 22 kwietnia 2018 r., imieniny Leona, Kai, Heliodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Łasiewicki i Zienkiewicz triumfowali w Sulejówku

Kolejne sukcesy na swoim koncie zapisali reprezentanci Fight Academy Ostrołęka - Karol Łasiewicki i Aleksy Zienkiewicz. Tym razem podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka świetnie zaprezentowali się podczas Gali Sportów Walki Tae w Sulejówku.


Karol Łasiewicki i Aleksy Zienkiewicz cały czas są w treningu. W marcu rywalizowali podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Lelisie, a teraz nadszedł czas na kolejne wyzwania. Aleksy Zienkiewicz odniósł zwycięstwo przed czasem nad Mateuszem Łukaszewskim z Włocławka w formule K1.

Reklama

 

- Po pierwszej wyrównanej rundzie w wykonaniu Aleksego Zienkiewicza, w drugiej mój podopieczny przejął inicjatywę i zdominował przeciwnika - mówi trener Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Po serii mocnych ciosów rywal dotrwał do końca drugiej rundy, ale nie był wstanie dalej walczyć i Alek wygrał przed czasem.

 

Drugi z reprezentantów Fight Academy Ostrołęka Karol Łasiewicki z kolei zmierzył się z Jackiem Gaciem z Uniqa Warszawa. Pojedynek w formule K1 przeprowadzony został o pas zawodowego mistrza Polski federacji "World Amatour K1 Federation" WAK1F. Dla zawodnika z Sypniewa był to zawodowy debiut.- Pojedynek nie rozpoczął się dla nas najlepiej, bo to rywal w pierwszej rundzie był zawodnikiem lepszym i punktował - mówi szkoleniowiec Fight Academy Arkadiusz Ludwiczak. - Karol potrafił jednak przetrzymać trudne chwile i przejąć inicjatywę w tej walce odnosząc pewne zwycięstwo na punkty. W trzeciej rundzie była nawet szansa na skończenie pojedynku przed czasem, ale rywal okazał się naprawdę bardzo wymagający.

 

Karol Łasiewicki stoczył do tej pory jedenaście walk amatorskich, w których zanotował komplet zwycięstw. Na swoim koncie ma tytułu mistrza świata w formule K1 podczas imprezy przeprowadzonej we Włoszech. Teraz dołożył do swojego konta kolejne trofeum.

Odsłon: 2367
Komentarzy: 1
09:17, 11.04.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy MKKK walczyli o medale (zdjęcia, wideo)

Karatecy MKKK walczyli o medale (zdjęcia, wideo)

Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin rywalizowali o medale w hali im. Arkadiusza Gołasia. Już po raz siódmy podopieczni sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca zmierzyli się wewnętrznych klubowych zawodach.

Najmłodsi kickbokserzy walczyli w KKM (wideo)

Najmłodsi kickbokserzy walczyli w KKM (wideo)

Podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów zaprezentowali się najmłodsi reprezentanci Fight Academy prowadzeni przez trenerów Arkadiusza Ludwiczaka i Roberta Stypińskiego. W ringu zaprezentowali się Kornel Dębowski i Oskar Banach, którzy pokazali nabyte umiejętności.

Karatecy Ostrołęckiego KKK w akcji (wideo)

Karatecy Ostrołęckiego KKK w akcji (wideo)

Podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów nie zabrakło pokazu Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowali się podopieczni sensei Radosława Sikory i Emilii Chimkowskiej, którzy trenują w sekcji w Lelisie.

Majewski i Dzierzgowski po KKM w Lelisie (wideo)

Majewski i Dzierzgowski po KKM w Lelisie (wideo)

Reprezentant Academia Gorila Ostrów Mazowiecka Marcin Majewski pokonał Rafała Marzewskiego z Fight Academy Ostrołęka podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Lelisie. Tuż po walce przed naszymi kamerami dzielił się swoimi refleksami i mówił o kolejnych planach.

Pac: Serce i dusza wojownika nie umiera (wideo)

Pac: Serce i dusza wojownika nie umiera (wideo)

W walce bokserskiej do 75 kg podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów Dawid Pac pokonał Mateusza Mościckiego. Po latach przerwy reprezentant gminy Lelis powrócił na ring, aby pożegnać się z publicznością i ogłosić zakończenie kariery zawodniczej.

» Wasze komentarze

Sez @ 08:21, 12.04.2018r. IP: *.*.33.79

Elegancko chłopaki! Sukcesów życzę

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo