Sobota, 20 kwietnia 2024 r., imieniny Agnieszki, Czesława, Amalii

Rzekunianka rozbiła Świt Baranowo (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń pokonali w derbowym spotkaniu na boisku przy ulicy Miłej Świt Baranowo 4:0. Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego rozegrali bardzo dobre zawody, a bohaterem meczu został strzelec hat-tricka Konrad Sobotka.

Już w ósmej minucie sobotniego starcia na stadionie przy ulicy Miłej w Rzekuniu gospodarze cieszyli się z pierwszej bramki Konrada Sobotki. Ten sam zawodnik trafił do siatki rywali dziesięć minut później i Rzekunianka prowadziła do przerwy 2:0. W drugiej odsłonie meczu Konrad Sobotka uzupełnił hat-tricka, a czwartego gola dla gospodarzy zdobył Radosław Wierzbowski strzałem z rzutu karnego.

Emocji nie zabrakło także na innych obiektach w A klasie. Kurpik Kadzidło w wyjazdowym meczu pokonał Koronę Karolinowo 4:2. Aldo Bartnik Myszyniec w wyjazdowym spotkaniu pokonał z kolei Jutrzenkę Unieck 2:1 po bramkach strzelonych przez Macieja Szymańskiego i Mateusza Krajzę.