« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 20 października 2018 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dąbrowski najszybszym Kurpsiem (zdjęcia, wideo)

Przemysław Dąbrowski z Rzekunia okazał się najszybszym zawodnikiem na 10 km trasie IV Cross Szalonego Kurpsia z czasem 37 minut i 43 sekund. Do rywalizacji na najdłuższej dystansie przystąpiło dokładnie 62 zawodniczek i zawodników. Sprawdź komplet wyników.


W kategorii open drugie miejsce zajął Krzysztof Krukowski z Nowej Wsi, który pokonał dystans 10 m w czasie 40 minut i 52 sekund, a trzeci był Bartłomiej Kulawik z Ostrołęki z wynikiem 43 minut i 37 sekund. W gronie kobiet najlepsza okazała się Patrycja Niedźwiecka z Chojnik z czasem 52 minut i 28 sekund.

Reklama

 

W biegu na 5 km najlepszy okazał się Adam Piątkowski z Szwendrowego Mostu, któremu pokonanie trasy zajęło 18 minut i 31 sekund. W gronie kobiet na tym dystansie najszybsza okazała się Martyna Budziłek z Kadzidła z wynikiem 21 minut i 14 sekund.

 

Rywalizacja toczyła się także na dystansie 2 km, gdzie najlepszy okazał się Piotr Sadłowski z Susku Nowego - 8 minut i pięć sekund. W gronie kobiet najlepsza okazała się Angelika Murach z Zabrodzia - 11 minut i 12 sekund.Organizatorem imprezy biegowej było Ostrołęckie Stowarzyszenie Promocji Zdrowia i Trzeźwości "Arkadia". W ramach imprezy przeprowadzone zostały również biegi na krótszych dystansach. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami biegu na 10 km, 5 km i 2 km.

 

Zobacz zdjęcia:
IV Cross Szalonego Kurpsia

 

Odsłon: 6520
Komentarzy: 1
09:03, 17.04.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Do bardzo ciekawej i emocjonującej batalii doszło w sobotnie przedpołudnie na terenach położonych nad Narwią. Dzieci i młodzież walczyły o medale w międzypowiatowych mistrzostwach w biegach przełajowych i awans do finałów Mazowsza.

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Blisko półtora tysiąca młodych biegaczy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego przystąpiło do przełajowej rywalizacji na terenach położonych nad Narwią. Chętnych lekkoatletów do zmagań w imprezie organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy nie brakowało.

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Bieg w Susku Startym organizowany przez KS Arco Ławy po raz kolejny przyciągnął do rywalizacji blisko 250 zawodniczek i zawodników. Impreza stała się największym biegowym świętem w powiecie ostrołęckim i cieszy się ogromnym zainteresowanie. Na czym polega jej fenomen?

Żebrowski triumfuje w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Żebrowski triumfuje w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Już po raz szósty Klub Sportowy Arco Ławy zaprosił zawodniczki i zawodników z całego regionu, a także najdalszych zakątków naszego kraju do rywalizacji w biegu na dystansie 10 km. Najlepszy okazał się tym razem Krzysztof Żebrowski z Makowa Mazowieckiego.

VI Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów. Kto wygra?

VI Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów. Kto wygra?

Dokładnie 250 zawodniczek i zawodników stanie do rywalizacji w VI Biegu Pamięci Marynarzy i Ułanów w Susku Starym. Impreza cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a rekord trasy z roku na rok poprawia Przemysław Dąbrowski. Kto wygra w obecnej edycji?

» Wasze komentarze

Ziomal @ 11:45, 17.04.2018r. IP: *.*.111.208

odnośnie tytułu - Wiemy to nie od dziś, gratuluje i życzę dalszych sukcesów Przemek :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Fight Academy

BeeHero

Najnowsze wideo