« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 25 kwietnia 2018 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dąbrowski najszybszym Kurpsiem (zdjęcia, wideo)

Przemysław Dąbrowski z Rzekunia okazał się najszybszym zawodnikiem na 10 km trasie IV Cross Szalonego Kurpsia z czasem 37 minut i 43 sekund. Do rywalizacji na najdłuższej dystansie przystąpiło dokładnie 62 zawodniczek i zawodników. Sprawdź komplet wyników.


W kategorii open drugie miejsce zajął Krzysztof Krukowski z Nowej Wsi, który pokonał dystans 10 m w czasie 40 minut i 52 sekund, a trzeci był Bartłomiej Kulawik z Ostrołęki z wynikiem 43 minut i 37 sekund. W gronie kobiet najlepsza okazała się Patrycja Niedźwiecka z Chojnik z czasem 52 minut i 28 sekund.

Reklama

 

W biegu na 5 km najlepszy okazał się Adam Piątkowski z Szwendrowego Mostu, któremu pokonanie trasy zajęło 18 minut i 31 sekund. W gronie kobiet na tym dystansie najszybsza okazała się Martyna Budziłek z Kadzidła z wynikiem 21 minut i 14 sekund.

 

Rywalizacja toczyła się także na dystansie 2 km, gdzie najlepszy okazał się Piotr Sadłowski z Susku Nowego - 8 minut i pięć sekund. W gronie kobiet najlepsza okazała się Angelika Murach z Zabrodzia - 11 minut i 12 sekund.


JBB

Organizatorem imprezy biegowej było Ostrołęckie Stowarzyszenie Promocji Zdrowia i Trzeźwości "Arkadia". W ramach imprezy przeprowadzone zostały również biegi na krótszych dystansach. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami biegu na 10 km, 5 km i 2 km.

 

Zobacz zdjęcia:
IV Cross Szalonego Kurpsia

 

Odsłon: 2189
Komentarzy: 1
09:03, 17.04.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wielka batalia o finał Mazowsza (zdjęcia, wideo)

Wielka batalia o finał Mazowsza (zdjęcia, wideo)

Ponad pół tysiąca lekkoatletów walczyło w miniony weekend na terenach położonych nad Narwią w międzypowiatowych finałach w indywidualnych biegach przełajowych. Najlepsze dwanaście osób z każdej kategorii wywalczyło awans do mazowieckiego finału.

IV Bieg Papieski dla Piątkowskiego (zdjęcia, wideo)

IV Bieg Papieski dla Piątkowskiego (zdjęcia, wideo)

Reprezentant UKS Siódemka Ostrołęka Adam Piątkowski zwyciężył w IV Bieg Papieskim organizowanym przez UKS Clan. W zawodach podopieczny trenera Dariusza Dąbrowskiego zwyciężył z czasem 8 minut i 50 sekund. Obejrzyj galerię zdjęć i materiał filmowy.

IV Bieg Papieski na 3 km z rekordową obsadą (wideo)

IV Bieg Papieski na 3 km z rekordową obsadą (wideo)

Aż 250 zawodniczek i zawodników rywalizować będzie w Biegu Papieskim na dystansie 3 km. Impreza zostanie przeprowadzona pod patronatem prezydenta miasta i będzie wiodła po historycznych miejscach Ostrołęki, mającego na celu oddanie hołdu św. Janowi Pawłowi II.

Lekkoatleci OKLA z sukcesami w Elblągu

Lekkoatleci OKLA z sukcesami w Elblągu

Bardzo udanie zaprezentowali się młodzi lekkoatleci OKLA w Międzywojewódzkich Mistrzostwa U16 w biegach przełajowych. W zawodach wystąpili podopieczni trenerów Marianny Pędzich, Krzysztofa Tyszki, Michała Zawojka i Bartosza Witkowskiego.

Dąbrowski: Trafić na okładkę nie jest łatwo (wideo)

Dąbrowski: Trafić na okładkę nie jest łatwo (wideo)

Przemysław Dąbrowski od udziału w Drużynowych Mistrzostwach Europy w Biegach Przełajowych rozpoczął rywalizację w sezonie 2018. W Portugalii zbierał cenne szlify, a następnie w Drużynowych Mistrzostwach Polski wywalczył po raz kolejny złoty medal.

» Wasze komentarze

Ziomal @ 11:45, 17.04.2018r. IP: *.*.111.208

odnośnie tytułu - Wiemy to nie od dziś, gratuluje i życzę dalszych sukcesów Przemek :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo