« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rewkowski ze złotem w bowlingu (zdjęcia, wideo)

Łukasz Rewkowski z Ostrowi Mazowieckiej okazał się najlepszym zawodnikiem I Mistrzostw Ostrołęki w Bowlingu. W zawodach zorganizowanych z okazji pierwszych urodzin klubu Łubudu w finale pokonał ostrołęczanina Kamila Sienkiewicza 158:128.


W mistrzostwach Ostrołęki kręglarze rozpoczęli rywalizację od rundy eliminacyjnej, która miała wyłonić szesnastkę najlepszych zawodniczek i zawodników. W kolejnej 1/8 finału bowlingowe zmagania przeprowadzone zostały systemem pucharowym.

Reklama

 

Najwyżej sklasyfikowany zawodnik pierwszej rundy eliminacyjnej Patryk Ustaszewski zmierzył się z szesnastym po pierwszej rundzie Dawidem Wiernickim i odniósł zwycięstwo 146:130. W całej rozgrywce w ramach 1/8 finału nie zabrakło emocjonujących batalii o awans do ćwierćfinału. Najwyższy wynik drugiej rundy wykręcił Kamil Sienkiewicz, który pokonał Piotra Ładę 173:136.

 

Z każdą kolejną rundą emocje rosły, a świetne wyniki kręglarze zanotowali w ćwierćfinałach. Patryk Ustaszewski pokonał Arkadiusza Dobkowskiego 166:109, Łukasz Rewkowski wygrał z Radosławem Brzostkiem 191:136, Michał Kowalczyk pokonał Karola Kupisa 143:119, a Kamil Sienkiewicz odniósł zwycięstwo nad Marcinem Dmochowskim 180:145.

 

W półfinałowych partiach Patryk Ustaszewski musiał uznać wyższość Kamila Sienkiewicza 128:144, a Łukasz Rewkowski pokonał Michała Kowalczyka 159:144. W meczu o trzecie miejjsce Michał Kowalczyk rewelacyjnym wynikiem pokonał Patryka Ustaszewskiego 199:108. W finałowym spotkaniu Łukasz Rewkowski pokonał Kamila Sienkiewicza 158:128.

 

Najlepszą zawodniczką mistrzostw Ostrołęki okazała się Agnieszka Bacławska z wynikiem 119 punktów i odebrała puchar oraz nagrody specjalne od sponsorów imprezy.


JBB

Puchary i nagrody najlepszym zawodnikom mistrzostw wręczyli radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, prezes Konrekt marketpozyczkowy.pl Marcin Śpiewak oraz właściciel Last Minute Service, a zarazem prezes OKB Łubudu Marcin Połatyński. Sponsorami zawodów byli Konkret marketpozyczkowy.pl Marcin Śpiewak, Spaja, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, Led-in, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Autopuls i Last Minute Service.

 

Organizatorami zawodów byli Łubudu Bowling&Good Time oraz Sportowa Agencja Informacyjna ADmedia. Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit.

 

Zobacz zdjęcia:
I Mistrzostwa Ostrołęki w Bowlingu

 

Odsłon: 4543
Komentarzy: 0
10:03, 18.04.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo