« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rajd Rowerowy "Powitanie Wiosny". Zgłoś się

Rodzinny Rajd Rowerowy "Powitanie Wiosny" to bardzo dobra okazja, aby spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. Do wspólnej wyprawy do Łęgu Leśniczówki zgłosiło się już blisko sto pięćdziesiąt osób. Chcesz również wziąć udział i miło spędzić czas wolny?


Celem rajdu jest poznawanie przyjaznych rowerzystom terenów powiatu ostrołęckiego oraz poznawanie zakątków historycznych Kurpiowszczyzny. Pierwszy rajd został zaplanowany w sobotę, 21 kwietnia i wystartuje punktualnie o godz. 10.00 z ulicy Fortowej.

Reklama

 

Uczestnicy rajdu wyruszą z Ostrołęki i pojadą przez Białobiel, Siemnochę, Gnaty, Łęg Przedmiejski, Łęg Starościński, Łęg "Góry", Kurpiewskie, Łęg Starościński i dojadą do Łęgu Leśniczówka. W sumie czeka ich 25 km trasa, a tempo jazdy nie będzie wysokie.

 

Dla uczestników imprezy organizowanej przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zostały przewidziane dodatkowe atrakcje w postaci m.in. ogniska z kiełbaskami, a także konkursów z nagrodami. Ilość miejsc w rajdzie została ograniczona do dwustu.Poza zakończeniu rajdu uczestnicy mogą zadeklarować powrót samodzielny rowerem do miejsca zamieszkania lub zorganizowanie transportu powrotnego przez organizatora. Udział w rajdzie jest bezpłatny, ale konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie za pośrednictwem strony elektronicznezapisy.pl. Warto zapoznać się także z regulaminem Rodzinnego Rajdu Rowerowego "Powitanie Wiosny". 

Odsłon: 6224
Komentarzy: 3
09:00, 19.04.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

o @ 11:43, 19.04.2018r. IP: *.*.192.138

Widzę, ze niewiele już wolnych miejsc zostało. Może miasto zdecydowałoby się powiększyć pule miejsc?
Niektórzy dopiero sprawdzili, ze pogoda będzie dobra i dopiero chcą się zapisać.

Ze strony organizatora @ 08:08, 20.04.2018r. IP: *.*.245.158

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NA RAJD ROWEROWY !

Pozostały już tylko 19 wolnych miejsc na Rodzinny Raj Rowerowy "Powitanie Wiosny", który odbędzie się w sobotę 21 kwietnia.
Zapisy na stronie internetowej elektronicznezapisy pl/event/2686. html oraz pod numerem telefonu 29 760-68-68 w.17 do godziny 12.00 dzisiejszego dnia !

do o @ 08:37, 20.04.2018r. IP: *.*.158.83

Skoro nie wyczerpał się do tej pory limit miejsc, to po co zwiększać pulę. Zapisuj się, bo i tak wszyscy zapisani nie dotrą.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo