« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 stycznia 2019 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medalowa seria młodego narybku OKLA w Pułtusku

Bardzo udanie rywalizację w ramach czwartków lekkoatletycznych w Pułtusku rozpoczęli reprezentanci OKLA Ostrołęka. W zawodach zaprezentowali się podopieczni trener Katarzyny Szuster osiągając bardzo wartościowe wyniki w kilku konkurencjach.


Bardzo udanie w zawodach zaprezentowała się Aleksandra Dobkowska. 12-letnia zawodniczka przystąpiła do rywalizacji w trzech konkurencjach. W skoku wzwyż uzyskała 135 cm, w rzucie piłeczką palantową zanotowała 31 metrów, a w biegu na 300 metrów pobiegła w czasie 58.80 s. W efekcie wywalczyła trzy złote medale i zapisała na swoim koncie trzy rekordy życiowe.

Reklama

 

Kolejne z zawodniczek OKLA Ostrołęka 10-letnia Daria Dobkowska w skoku w dal zdobyła złoty medal z wynikiem 3.53 m, a drugie złoto z nowym rekordem życiowym wywalczyła w rzucie piłeczką palantową z wynikiem 22.50 m. Po trzeci złoty medal sięgnęła w biegu na 300 m z wynikiem 58.80 s, również poprawiając rekord życiowy.

 

W zawodach udanie zaprezentowała się także 13-letnia Lucja Szałkowska, która w biegu na 600 metrów uzyskała 2:15.00, poprawiając rekord życiowy i zdobyła złoty medal. Drugą lokatę wywalczyła w tej samej konkurencji wywalczyła Wiktora Komosa kolejna reprezentantka OKLA z SP Czarnotrzew z czasem 2:30.00.


Esprit

W zawodach młode lekkoatletyczne nadzieje OKLA wystąpiły pod wodzą trenera Bartosza Witkowskiego.
- Uzyskanie dobrych wyników utrudniały opady deszczu i porywisty wiatr, ale mimo cieszymy się z bardzo dobrej postawy młodego narybku w zawodach przeprowadzonych w Pułtusku - podkreśla trener OKLA Ostrołęka.

Odsłon: 2798
Komentarzy: 2
09:05, 19.04.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobra dyspozycja kulomiotów OKLA w stolicy

Dobra dyspozycja kulomiotów OKLA w stolicy

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w mityngu rozpoczynającym sezon 2019. W zawodach bardzo dobrą dyspozycją wykazali się kulomioci prowadzeni przez trenerów Katarzynę i Konrada Szusterów.

Trzy mityngi UKS Siódemka z dobrymi wynikami

Trzy mityngi UKS Siódemka z dobrymi wynikami

Już trzy starty w nowym sezonie halowym mają za sobą lekkoatleci UKS Siódemka w mityngach przeprowadzonych w Aleksandrowie Łódzkim, Warszawie i Toruniu. Podopieczni trenerów Marka Mierzejewskiego i Dariusza Dąbrowskiego zanotowali dobry wyniki.

Półmaraton po raz drugi dla Dąbrowskiego

Półmaraton po raz drugi dla Dąbrowskiego

Przemysław Dąbrowski z Rzekunia po raz drugi z rzędu okazał się najlepszy w Półmaratonie Kurpiowskim. Na trasie o długości 21.097 km finiszował z dobrym wynikiem 1:09:45. Impreza była wydarzeniem wzbudzającym największe zainteresowanie w maju 2018 roku.

Medal i rekordy życiowe młodego narybku OKLA

Medal i rekordy życiowe młodego narybku OKLA

Bardzo udanie zaprezentowali się młodzi reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w finałowych zawodach Czwartków Lekkoatletycznych. W zawodach zaprezentowali się młodzi adepci prowadzeni przez trenerów Katarzynę Szuster i Bartosza Witkowskiego.

Bieg WOŚP 'Policz się z cukrzycą' po raz pierwszy

Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą" po raz pierwszy

Już blisko 150 osób zgłosiło się do pierwszej ostrołęckiej edycji biegu "Policz się z cukrzycą". Impreza będzie towarzyszyła finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę, 13 stycznia uczestnicy będą rywalizowali na trasie liczącej 5 km. 

» Wasze komentarze

* @ 00:48, 20.04.2018r. IP: *.*.79.111

"Narybek" ! o dzieciach piszecie czy rybach ?

Maraton @ 03:21, 21.04.2018r. IP: *.*.53.81

Pieknie oby tak dalej. od malolata twarda garda jesli tak to bedzie szło to co bedzie za 10lat Brawo,

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo