« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 26 maja 2018 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medalowa seria młodego narybku OKLA w Pułtusku

Bardzo udanie rywalizację w ramach czwartków lekkoatletycznych w Pułtusku rozpoczęli reprezentanci OKLA Ostrołęka. W zawodach zaprezentowali się podopieczni trener Katarzyny Szuster osiągając bardzo wartościowe wyniki w kilku konkurencjach.


Bardzo udanie w zawodach zaprezentowała się Aleksandra Dobkowska. 12-letnia zawodniczka przystąpiła do rywalizacji w trzech konkurencjach. W skoku wzwyż uzyskała 135 cm, w rzucie piłeczką palantową zanotowała 31 metrów, a w biegu na 300 metrów pobiegła w czasie 58.80 s. W efekcie wywalczyła trzy złote medale i zapisała na swoim koncie trzy rekordy życiowe.

Reklama

 

Kolejne z zawodniczek OKLA Ostrołęka 10-letnia Daria Dobkowska w skoku w dal zdobyła złoty medal z wynikiem 3.53 m, a drugie złoto z nowym rekordem życiowym wywalczyła w rzucie piłeczką palantową z wynikiem 22.50 m. Po trzeci złoty medal sięgnęła w biegu na 300 m z wynikiem 58.80 s, również poprawiając rekord życiowy.

 

W zawodach udanie zaprezentowała się także 13-letnia Lucja Szałkowska, która w biegu na 600 metrów uzyskała 2:15.00, poprawiając rekord życiowy i zdobyła złoty medal. Drugą lokatę wywalczyła w tej samej konkurencji wywalczyła Wiktora Komosa kolejna reprezentantka OKLA z SP Czarnotrzew z czasem 2:30.00.W zawodach młode lekkoatletyczne nadzieje OKLA wystąpiły pod wodzą trenera Bartosza Witkowskiego.
- Uzyskanie dobrych wyników utrudniały opady deszczu i porywisty wiatr, ale mimo cieszymy się z bardzo dobrej postawy młodego narybku w zawodach przeprowadzonych w Pułtusku - podkreśla trener OKLA Ostrołęka.

Odsłon: 2007
Komentarzy: 2
09:05, 19.04.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Lekkoatletyczne boje w Kadzidle (zdjęcia, wideo)

Lekkoatletyczne boje w Kadzidle (zdjęcia, wideo)

Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego Ziemskiego i Grodzkiego w Lekkiej Atletyce Młodzików i Juniorów Młodszych w Kadzidle ponownie cieszyły się dużym zainteresowaniem. Na tartanowej bieżni w biegach sprinterskich i długich padło dużo dobrych wyników.

Mistrzostwa pełne dobrych wyników (zdjęcia, wideo)

Mistrzostwa pełne dobrych wyników (zdjęcia, wideo)

Mistrzostwa Ostrołęki w Lekkiej Atletyce Juniorów i Juniorów Młodszych stały na wysokim poziomie. Rewelacyjnym wynikiem popisał się młodzik Sebastian Moszczyński, który wynikiem 196 cm pobił rekordy życiowy i jest liderem na krajowych listach.

XXIV Półmaraton Kurpiowski z mocną obsadą (wideo)

XXIV Półmaraton Kurpiowski z mocną obsadą (wideo)

XXIV Półmaraton Kurpiowski zapowiada się jako bieg z rekordową, a do tego bardzo mocną obsadą. Organizatorzy cieszą się z rosnącej frekwencji i coraz większego zainteresowania udziałem również w dodatkowym biegu na 10 km. Kto zwycięży?

Walczyli o medale w czwórboju (zdjęcia, wideo)

Walczyli o medale w czwórboju (zdjęcia, wideo)

Siedemnaście zespołów przystąpiło do rywalizacji w finałach międzypowiatowych czwórboju lekkoatletycznego przeprowadzonych na stadionie w Kadzidle. Impreza organizowana przez Szkolny Związek Sportowy zakończyła się sukcesem gospodyń, które zdobyły złote medale.

Czas na Mistrzostwa Ostrołęki w Lekkiej Atletyce

Czas na Mistrzostwa Ostrołęki w Lekkiej Atletyce

Ponad trzysta zawodniczek i zawodników znalazło się na listach startowych Mistrzostw Ostrołęki Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce. Na zawody na stadionie przy ulicy Witosa wspólnie zapraszają Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki i Szkolny Związek Sportowy.

» Wasze komentarze

* @ 00:48, 20.04.2018r. IP: *.*.79.111

"Narybek" ! o dzieciach piszecie czy rybach ?

Maraton @ 03:21, 21.04.2018r. IP: *.*.53.81

Pieknie oby tak dalej. od malolata twarda garda jesli tak to bedzie szło to co bedzie za 10lat Brawo,

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo