« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 sierpnia 2018 r., imieniny Heleny, Bronisława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medalowa seria młodego narybku OKLA w Pułtusku

Bardzo udanie rywalizację w ramach czwartków lekkoatletycznych w Pułtusku rozpoczęli reprezentanci OKLA Ostrołęka. W zawodach zaprezentowali się podopieczni trener Katarzyny Szuster osiągając bardzo wartościowe wyniki w kilku konkurencjach.


Bardzo udanie w zawodach zaprezentowała się Aleksandra Dobkowska. 12-letnia zawodniczka przystąpiła do rywalizacji w trzech konkurencjach. W skoku wzwyż uzyskała 135 cm, w rzucie piłeczką palantową zanotowała 31 metrów, a w biegu na 300 metrów pobiegła w czasie 58.80 s. W efekcie wywalczyła trzy złote medale i zapisała na swoim koncie trzy rekordy życiowe.

Reklama

 

Kolejne z zawodniczek OKLA Ostrołęka 10-letnia Daria Dobkowska w skoku w dal zdobyła złoty medal z wynikiem 3.53 m, a drugie złoto z nowym rekordem życiowym wywalczyła w rzucie piłeczką palantową z wynikiem 22.50 m. Po trzeci złoty medal sięgnęła w biegu na 300 m z wynikiem 58.80 s, również poprawiając rekord życiowy.

 

W zawodach udanie zaprezentowała się także 13-letnia Lucja Szałkowska, która w biegu na 600 metrów uzyskała 2:15.00, poprawiając rekord życiowy i zdobyła złoty medal. Drugą lokatę wywalczyła w tej samej konkurencji wywalczyła Wiktora Komosa kolejna reprezentantka OKLA z SP Czarnotrzew z czasem 2:30.00.W zawodach młode lekkoatletyczne nadzieje OKLA wystąpiły pod wodzą trenera Bartosza Witkowskiego.
- Uzyskanie dobrych wyników utrudniały opady deszczu i porywisty wiatr, ale mimo cieszymy się z bardzo dobrej postawy młodego narybku w zawodach przeprowadzonych w Pułtusku - podkreśla trener OKLA Ostrołęka.

Odsłon: 2494
Komentarzy: 2
09:05, 19.04.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Lekkoatletyka sportem dla każdego w Obierwi

Lekkoatletyka sportem dla każdego w Obierwi

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska, trener OKLA Bartosz Witkowski i mistrzyni wśród weteranek Ewa Bartosik gościły w Obierwi. Celem spotkania był trening z dziećmi w ramach projektu "Aktywne Wakacje 2018".

Cross na Ostrej Łące po raz szósty (zdjęcia, wideo)

Cross na Ostrej Łące po raz szósty (zdjęcia, wideo)

Rywalizacja w Cross na Ostroj Łące podczas pikniku trzeźwościowego organizowanego przez stowarzyszenie Arkadia to już tradycja. Emocji na trasie nie brakowało już w tegorocznej rywalizacji zarówno w gronie dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Żebrowska: Mój apetyt na wyniki dalej rośnie

Żebrowska: Mój apetyt na wyniki dalej rośnie

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyka Magdalena Żebrowska ma za sobą najlepszy sezon w karierze. Medale Mistrzostw Polski i wyjazd na prestiżowe zawody do Londynu sprawiły, że apetyt na kolejne sukcesy stał się jeszcze większy.

Ambitne batalie OKLA w Mistrzostwach Polski

Ambitne batalie OKLA w Mistrzostwach Polski

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ambitnie walczyli o jak najlepsze wyniki w Mistrzostwach Polski U18 w Chorzowie. Medale były poza zasięgiem podopiecznych trenerów Bartosza Witkowskiego oraz Katarzyny i Konrada Szusterów.

Ostatni sprawdzian formy zawodniczek OKLA

Ostatni sprawdzian formy zawodniczek OKLA

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udanie zaprezentowali się w zawodach kontrolnych przed Mistrzostwami Polsku U18. W zawodach w Warszawie zaprezentowała się czwórka podopiecznych Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego.

» Wasze komentarze

* @ 00:48, 20.04.2018r. IP: *.*.79.111

"Narybek" ! o dzieciach piszecie czy rybach ?

Maraton @ 03:21, 21.04.2018r. IP: *.*.53.81

Pieknie oby tak dalej. od malolata twarda garda jesli tak to bedzie szło to co bedzie za 10lat Brawo,

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo