« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 23 października 2018 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medalowa seria młodego narybku OKLA w Pułtusku

Bardzo udanie rywalizację w ramach czwartków lekkoatletycznych w Pułtusku rozpoczęli reprezentanci OKLA Ostrołęka. W zawodach zaprezentowali się podopieczni trener Katarzyny Szuster osiągając bardzo wartościowe wyniki w kilku konkurencjach.


Bardzo udanie w zawodach zaprezentowała się Aleksandra Dobkowska. 12-letnia zawodniczka przystąpiła do rywalizacji w trzech konkurencjach. W skoku wzwyż uzyskała 135 cm, w rzucie piłeczką palantową zanotowała 31 metrów, a w biegu na 300 metrów pobiegła w czasie 58.80 s. W efekcie wywalczyła trzy złote medale i zapisała na swoim koncie trzy rekordy życiowe.

Reklama

 

Kolejne z zawodniczek OKLA Ostrołęka 10-letnia Daria Dobkowska w skoku w dal zdobyła złoty medal z wynikiem 3.53 m, a drugie złoto z nowym rekordem życiowym wywalczyła w rzucie piłeczką palantową z wynikiem 22.50 m. Po trzeci złoty medal sięgnęła w biegu na 300 m z wynikiem 58.80 s, również poprawiając rekord życiowy.

 

W zawodach udanie zaprezentowała się także 13-letnia Lucja Szałkowska, która w biegu na 600 metrów uzyskała 2:15.00, poprawiając rekord życiowy i zdobyła złoty medal. Drugą lokatę wywalczyła w tej samej konkurencji wywalczyła Wiktora Komosa kolejna reprezentantka OKLA z SP Czarnotrzew z czasem 2:30.00.


Energas

W zawodach młode lekkoatletyczne nadzieje OKLA wystąpiły pod wodzą trenera Bartosza Witkowskiego.
- Uzyskanie dobrych wyników utrudniały opady deszczu i porywisty wiatr, ale mimo cieszymy się z bardzo dobrej postawy młodego narybku w zawodach przeprowadzonych w Pułtusku - podkreśla trener OKLA Ostrołęka.

Odsłon: 2630
Komentarzy: 2
09:05, 19.04.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Do bardzo ciekawej i emocjonującej batalii doszło w sobotnie przedpołudnie na terenach położonych nad Narwią. Dzieci i młodzież walczyły o medale w międzypowiatowych mistrzostwach w biegach przełajowych i awans do finałów Mazowsza.

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Blisko półtora tysiąca młodych biegaczy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego przystąpiło do przełajowej rywalizacji na terenach położonych nad Narwią. Chętnych lekkoatletów do zmagań w imprezie organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy nie brakowało.

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Bieg w Susku Startym organizowany przez KS Arco Ławy po raz kolejny przyciągnął do rywalizacji blisko 250 zawodniczek i zawodników. Impreza stała się największym biegowym świętem w powiecie ostrołęckim i cieszy się ogromnym zainteresowanie. Na czym polega jej fenomen?

Żebrowski triumfuje w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Żebrowski triumfuje w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Już po raz szósty Klub Sportowy Arco Ławy zaprosił zawodniczki i zawodników z całego regionu, a także najdalszych zakątków naszego kraju do rywalizacji w biegu na dystansie 10 km. Najlepszy okazał się tym razem Krzysztof Żebrowski z Makowa Mazowieckiego.

VI Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów. Kto wygra?

VI Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów. Kto wygra?

Dokładnie 250 zawodniczek i zawodników stanie do rywalizacji w VI Biegu Pamięci Marynarzy i Ułanów w Susku Starym. Impreza cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a rekord trasy z roku na rok poprawia Przemysław Dąbrowski. Kto wygra w obecnej edycji?

» Wasze komentarze

* @ 00:48, 20.04.2018r. IP: *.*.79.111

"Narybek" ! o dzieciach piszecie czy rybach ?

Maraton @ 03:21, 21.04.2018r. IP: *.*.53.81

Pieknie oby tak dalej. od malolata twarda garda jesli tak to bedzie szło to co bedzie za 10lat Brawo,

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Fight Academy

BeeHero

Najnowsze wideo