« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

KK24h z sukcesami w Giżycku (zdjęcia, wideo)

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h bardzo udanie zaprezentowali się w kolejnych zawodach z cyklu Mazury MTB. W Giżycku wywalczyli kolejne dziesięć medalowych miejsc, ambitnie walcząc na kilku dystansach. Kto zaprezentował się najlepiej?


Na najdłuższym dystansie 33 km najlepszy okazał się Maciej Karwowski, który był 33 w kategorii open i dziesiąty w swojej kategorii wiekowej. Mariusz Rynkiewicz finiszował z kolei na 41 lokacie w open i jedenastym miejscu w kategorii wiekowej. Na podium rywalizacji w swoich kategoriach stanęli Wiesław Podeszwa, na drugiej lokacie i Wiesław Kamiński, na trzeciej lokacie.

Reklama

 

Zdecydowanie większym zainteresowaniem cieszyła się z kolei rywalizacja na 22 km, gdzie Piotr Kowalski był szósty w open i trzeci w swojej kategorii wiekowej. Kolejny w stawce Wojciech Kuszpa był ósmy w open i zwyciężył w swojej kategorii. Z kolei Zdzisław Szklarski był dziewiętnasty w open i stanął na najniższym stopniu podium w swojej kategorii.

 

W zawodach o dobre wyniki dla KK24h walczyli także Wojciech Wołosz, Marek Karczewski, Michał Niegowski, Dariusz Aleksandrowicz, Jarosław Makowiecki, Grzegorz Lendzioszek i Paweł Balcerak. Pełne wyniki rywalizacji w zawodach w załączniku.


Łubudu

Na podium w swoich kategoriach wiekowych stanęli także drugi Zenon Malinowski i pierwsza Maria Kamińska. Bardzo dużo emocji dostarczyła rywalizacja najmłodszych kolarzy KK24h. Mateusz Lendzioszek zajął trzecie miejsce w kategorii open i trzecie w swojej kategorii wiekowej, Karolina Rynkiewicz była odpowiednio czwarta i druga. Na podium stanęła także Aleksandra Kowalska, druga w kategorii wiekowej i czternasta w open. Z powodzeniem rywalizowali również Mikołaj Rynkiewicz i Julia Karwowska.

 

Zobacz zdjęcia:
Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h na drugim etapie wyścigu Mazury MTB w Giżycku

 

Odsłon: 5910
Komentarzy: 3
08:00, 28.04.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

» Wasze komentarze

KK24h @ 08:38, 28.04.2018r. IP: *.*.118.4

Kolejny etap na Mazury MTB już w niedzielę 29 kwietnia 2018r. w Wilkasach k. Giżycka. Trzymajcie kciuki !
Dziś w gminie Parczew, woj. lubelskie na dystansie 500km !!! startują Tomasz Jarkowski i Dariusz Aleksandrowicz (KK24h) oraz Michał Ciecierski (TRI Unlimited) - trzymamy kciuki za dotarcie do mety !
W ubiegłorocznej edycji Tomasz Jarkowski uzyskał czas 20:39:53. Najlepsi pokonują 500 km w ponad 16-cie godzin, a inni w 31 godzin !
Wierzymy w naszych zawodników :)

Angela @ 00:12, 29.04.2018r. IP: *.*.177.78

Gratulacje i szacun za samozaparcie

xyz @ 04:20, 30.04.2018r. IP: *.*.133.118

Tom był 10 UF! Michałowi też dobrze poszło! Gratulacje i szacun

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo