Piątek, 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

KK24h z sukcesami w Giżycku (zdjęcia, wideo)

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h bardzo udanie zaprezentowali się w kolejnych zawodach z cyklu Mazury MTB. W Giżycku wywalczyli kolejne dziesięć medalowych miejsc, ambitnie walcząc na kilku dystansach. Kto zaprezentował się najlepiej?

Na najdłuższym dystansie 33 km najlepszy okazał się Maciej Karwowski, który był 33 w kategorii open i dziesiąty w swojej kategorii wiekowej. Mariusz Rynkiewicz finiszował z kolei na 41 lokacie w open i jedenastym miejscu w kategorii wiekowej. Na podium rywalizacji w swoich kategoriach stanęli Wiesław Podeszwa, na drugiej lokacie i Wiesław Kamiński, na trzeciej lokacie.

Zdecydowanie większym zainteresowaniem cieszyła się z kolei rywalizacja na 22 km, gdzie Piotr Kowalski był szósty w open i trzeci w swojej kategorii wiekowej. Kolejny w stawce Wojciech Kuszpa był ósmy w open i zwyciężył w swojej kategorii. Z kolei Zdzisław Szklarski był dziewiętnasty w open i stanął na najniższym stopniu podium w swojej kategorii.

W zawodach o dobre wyniki dla KK24h walczyli także Wojciech Wołosz, Marek Karczewski, Michał Niegowski, Dariusz Aleksandrowicz, Jarosław Makowiecki, Grzegorz Lendzioszek i Paweł Balcerak. Pełne wyniki rywalizacji w zawodach w załączniku.

Na podium w swoich kategoriach wiekowych stanęli także drugi Zenon Malinowski i pierwsza Maria Kamińska. Bardzo dużo emocji dostarczyła rywalizacja najmłodszych kolarzy KK24h. Mateusz Lendzioszek zajął trzecie miejsce w kategorii open i trzecie w swojej kategorii wiekowej, Karolina Rynkiewicz była odpowiednio czwarta i druga. Na podium stanęła także Aleksandra Kowalska, druga w kategorii wiekowej i czternasta w open. Z powodzeniem rywalizowali również Mikołaj Rynkiewicz i Julia Karwowska.

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h na drugim etapie wyścigu Mazury MTB w Giżycku