« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Moja Ostrołęka

Aktualności

I Ostrołęcka Liga Bowlingowa OKB Łubudu. Dołącz

I Ostrołęcka Liga Bowlingowa OKB Łubudu to kolejna propozycja regularnych rozgrywek dla kręglarzy. Do rywalizacji mogą przystąpić wszyscy chętni nie tylko z Ostrołęki, ale również z całego regionu. Gotowy, aby dołączyć do bowlingowych zmagań?


- Celem regularnych rozgrywek bowlingowych jest możliwość częstszej rywalizacji dla zawodniczek i zawodników z naszego regionu, którzy coraz śmielej rywalizują w zawodach, nie tylko lokalnych ale również krajowych - podkreśla prezes OKB Łubudu Marcin Połatyński. - Liczymy, że wspólne poniedziałkowe spotkania będą atrakcyjną formą uzupełnienia treningów w sekcji bowlingowej.

 

Początek zmagań w I Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej OKB Łubudu został zaplanowany na poniedziałek, 7 maja. Uczestnicy rozegrają za każdym razem trzy punktowane kolejki, poprzedzone rozgrzewką. Każdy zawodnik będzie zbierał punkty do łącznej klasyfikacji indywidualnej oraz drużynowej przez sześć tygodni walcząc o nagrody ufundowane przez sponsorów I OLB OKB Łubudu. Wpisowe do udziału w lidze wynosi odpowiednio 80 zł (indywidualnie) lub 70 zł za osobę w przypadku zgłoszenia drużynowego.

Reklama

 

Do rywalizacji mogą przystąpić członkowie OKB Łubudu. Wszystkie osoby chętne do wstąpienia w szeregi Klubu oraz rozgrywek organizowanych przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy Łubudu i kręgielnię Łubudu Bowling&Good Time proszone są o dokonanie zgłoszenia pod adresem Szczegółowe informacje pod numerem tel. 509 033 357.

Uczestnicy rozgrywek zbierać będą punkty w sześciu kolejkach wyznaczonych na poniedziałki - 7 maja, 14 maja, 21 maja, 28 maja, 4 czerwca i 11 czerwca. Najgorszy wynik punktowy z jednego spotkania lub brak obecności zostanie anulowany. Początek każdej kolejki został zaplanowany na godz. 19.30, a rozgrzewka na 19.10.


JBB

Patronat medialny nad rozgrywkami objął portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit. Więcej informacji o ostatnich wydarzeniach w Łubudu dostępnych w dziale Kręgle.

 

Odsłon: 3628
Komentarzy: 0
11:04, 30.04.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo