« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 sierpnia 2018 r., imieniny Heleny, Bronisława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siatkarze Energi Net o awans nie powalczą u siebie

Siatkarze Energi Net Ostrołęka awansowali do półfinałów rozgrywek II ligi. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika w dniach 11-13 maja będą walczyć o awans do wielkiego finału, ale już teraz wiadomo, że nie zagrają w hali im. Arkadiusza Gołasia. Gdzie odbędzie się turniej?


Termin zgłaszania możliwości organizacji turnieju półfinałowego rozgrywek II ligi minął 2 maja, a do Polskiego Związku Piłki Siatkowej nie wpłynęła oferta z naszego miasta. Dlaczego?

Reklama
- Powiem szczerze, że napracowaliśmy się w zeszłym roku, gdzie musieliśmy przygotować masę dokumentów i zabezpieczyć wiele aspektów organizacji imprezy - mówi prezes Energi Net Ostrołęka Stanisław Nowaczyk. - Ze związku nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi z uzasadnieniem. PZPS podał jedynie organizatora imprezy i dowiedzieliśmy się, gdzie zagramy.

 

W efekcie wiele wskazuje na to, że turniej zostanie przeprowadzony w Spale, a zespół SMS II Spała musi odnieść jeszcze jedno zwycięstwo nad SPS Słupca. Wówczas w turnieju, które gospodarzem ma być Spała zagrają jeszcze Energa Net Ostrołęka, BAS Białystok i Mickiewicz Kluczbork.
- Obsada turnieju półfinałowego jest naprawdę bardzo silna i o każde zwycięstwo będzie niezwykle trudno - mówi prezes Energi Net Stanisław Nowaczyk. - Wierzymy jednak w chłopaków, że mogą powalczyć o kolejne dobre wyniki i awansować do turnieju finałowego zaplanowanego na koniec maja.Pojawia się wiele głosów, że klubu Energa Net Ostrołęka nie będzie stać na rywalizację w rozgrywkach I ligi, w przypadku ewentualnego awansu.
- Jeśli awansujemy, to wówczas w ekspresowym tempie udajemy się do sponsorów i prosimy o większe wsparcie naszej działalności - stwierdza prezes Energi Net Ostrołęka. - Nie jest tajemnicą, że przy obecnym budżecie skrojonym na miarę potrzeb II ligi, nie damy rady rywalizować na pierwszoligowych parkietach.

Odsłon: 4786
Komentarzy: 5
07:55, 03.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Turniej plażówki w Obierwi. Trwają zgłoszenia

Turniej plażówki w Obierwi. Trwają zgłoszenia

Stowarzyszenie "Projekt Radomir" zaprasza do Obierwi w gminie Lelis na turniej piłki siatkowej "Polówka 2018". Dotychczasowa działalność stowarzyszenia to przede wszystkim aktywacja lokalnej społeczności oraz zapraszanie do wspólnych zabaw sportowo-rekreacyjnych.

Łomacz trenuje z reprezentacją w Zakopanem

Łomacz trenuje z reprezentacją w Zakopanem

Siatkarze reprezentacji Polski przygotowują się do mistrzostw świata, które zostaną rozegrane w Bułgarii i Włoszech. Pierwsza część zgrupowania została zaplanowana w Zakopanem, gdzie Biało-czerwoni będą przebywać od 8 sierpnia.

Łomacz w szerokiej kadrze na mistrzostwa świata

Łomacz w szerokiej kadrze na mistrzostwa świata

Grzegorz Łomacz znalazł się w szerokiej kadrze na mistrzostwa świata w siatkówce, które zostaną rozegrane we Włoszech i Bułgarii. Teraz czekają go kolejne zgrupowania, mecze towarzyskie i najważniejsza impreza w dotychczasowej karierze.

Siatkarze Energi Net nie zagrają w II lidze?

Siatkarze Energi Net nie zagrają w II lidze?

Siatkarze Energi Net Ostrołęka nie zostali zgłoszeni do rozgrywek II ligi na zbliżający się dużymi krokami sezon. Nie oznacza to definitywnego wycofania, ale brak sponsorów może sprawić, że nie obejrzymy w akcji drużyny seniorów. Kiedy ostateczna decyzja?

Bartłomiej Lemański zawita do Kadzidła

Bartłomiej Lemański zawita do Kadzidła

Przed mieszkańcami gminy Kadzidło kolejne spotkanie z wyjątkowym gościem. Tym razem Bibliotekę Publiczną im. Wojciecha Woźniaka odwiedzi Bartłomiej Lemański. Reprezentant Polski w siatkówce opowie o sportowej pasji, osiągnięciach i planach na przyszłość.

» Wasze komentarze

Fan @ 19:04, 03.05.2018r. IP: *

Nie składamy papierów boznow nas może odrzucą i nie uzasadnią. Moim zdaniem denne tłumaczenie. Musimy próbować co roku aż na nas przyjdzie czas. Jak zarząd nie daje rady poddtawoeych dokumentów przygotować niech się zasili ludźmi z poza klubu. Pozdrawiam.

M @ 19:52, 03.05.2018r. IP: *.*.50.150

Jeśli turniej finałowy zaplanowany jest na koniec maja to hala i tak będzie zajęta bo będzie odbywał się na niej Memoriał A. Gołasia - chyba że drużyny rywalizujące w memoriale przeniosą się do innej sali sportowej, w co wątpię...

iwo @ 21:05, 03.05.2018r. IP: *.*.171.172

@Fan spoza - tak jest poprawnie;-)

Kibic @ 17:44, 05.05.2018r. IP: *.*.52.124

Turniej gramy w Białymstoku

fv @ 23:55, 07.05.2018r. IP: *.*.31.49

i co, wiele na to wskazuje, że w Spale? hehe

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo