« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 23 października 2018 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siatkarze Energi Net o awans nie powalczą u siebie

Siatkarze Energi Net Ostrołęka awansowali do półfinałów rozgrywek II ligi. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika w dniach 11-13 maja będą walczyć o awans do wielkiego finału, ale już teraz wiadomo, że nie zagrają w hali im. Arkadiusza Gołasia. Gdzie odbędzie się turniej?


Termin zgłaszania możliwości organizacji turnieju półfinałowego rozgrywek II ligi minął 2 maja, a do Polskiego Związku Piłki Siatkowej nie wpłynęła oferta z naszego miasta. Dlaczego?

Reklama
- Powiem szczerze, że napracowaliśmy się w zeszłym roku, gdzie musieliśmy przygotować masę dokumentów i zabezpieczyć wiele aspektów organizacji imprezy - mówi prezes Energi Net Ostrołęka Stanisław Nowaczyk. - Ze związku nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi z uzasadnieniem. PZPS podał jedynie organizatora imprezy i dowiedzieliśmy się, gdzie zagramy.

 

W efekcie wiele wskazuje na to, że turniej zostanie przeprowadzony w Spale, a zespół SMS II Spała musi odnieść jeszcze jedno zwycięstwo nad SPS Słupca. Wówczas w turnieju, które gospodarzem ma być Spała zagrają jeszcze Energa Net Ostrołęka, BAS Białystok i Mickiewicz Kluczbork.
- Obsada turnieju półfinałowego jest naprawdę bardzo silna i o każde zwycięstwo będzie niezwykle trudno - mówi prezes Energi Net Stanisław Nowaczyk. - Wierzymy jednak w chłopaków, że mogą powalczyć o kolejne dobre wyniki i awansować do turnieju finałowego zaplanowanego na koniec maja.


Foton

Pojawia się wiele głosów, że klubu Energa Net Ostrołęka nie będzie stać na rywalizację w rozgrywkach I ligi, w przypadku ewentualnego awansu.
- Jeśli awansujemy, to wówczas w ekspresowym tempie udajemy się do sponsorów i prosimy o większe wsparcie naszej działalności - stwierdza prezes Energi Net Ostrołęka. - Nie jest tajemnicą, że przy obecnym budżecie skrojonym na miarę potrzeb II ligi, nie damy rady rywalizować na pierwszoligowych parkietach.

Odsłon: 4938
Komentarzy: 5
07:55, 03.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łomacz powalczy o IO w Tokio. Z kim zagramy?

Łomacz powalczy o IO w Tokio. Z kim zagramy?

Świetna gra Biało-czerwonych i wywalczenie złotego medalu w mistrzostwach świata rozbudziły apetyty kibiców na kolejne sukcesy. Grzegorza Łomacza i kolegów czekają przyszłoroczne Mistrzostwa Europy i kwalifikacje do kluczowej imprezy - Igrzysk Olimpijskich.

Lucjan Łomacz: Kluczowy był mecz z USA (wideo)

Lucjan Łomacz: Kluczowy był mecz z USA (wideo)

Grzegorz Łomacz zdobył złoty medal, a jego ojciec - Lucjan Łomacz zwraca uwagę na grę Biało-czerwonych od fachowej strony. Uznany w środowisku siatkarskim szkoleniowiec przerwał oglądanie meczu z Francją i... postanowił wyłączyć telewizor.

Łomacz: Moim celem medal IO w Tokio (wideo)

Łomacz: Moim celem medal IO w Tokio (wideo)

Grzegorz Łomacz wywalczył na pakietach w Bułgarii i Włoszech złoty medal mistrzostw świata. W poniedziałkowy poranek zawodnik pojawił się w Ostrołęce i znalazł również czas na rozmowę przed naszymi kamerami mówiąc o kadrze, a także siatkówce w mieście.

Łomacz spotkał się z młodzieżą (zdjęcia, wideo)

Łomacz spotkał się z młodzieżą (zdjęcia, wideo)

Złoty medalista mistrzostw świata w siatkówce Grzegorz Łomacz spotkał się z dziećmi i młodzieżą w Szkole Podstawowej nr 5 przy ulicy Hallera. Ostrołęczanin podczas dwugodzinnego spotkania rozdał setki autografów i odpowiadał na pytania uczniów.

Grzegorz Łomacz spotka się z młodzieżą w SP nr 5

Grzegorz Łomacz spotka się z młodzieżą w SP nr 5

Grzegorz Łomacz wraz z reprezentacją Polski wywalczył złoty medal mistrzostw świata. Ostrołęczanin chce spotkać się z młodzieżą i zaprezentować medal wywalczony na parkietach w Bułgarii i Włoszech. W otwartym spotkaniu udział może wziąć każdy.

» Wasze komentarze

Fan @ 19:04, 03.05.2018r. IP: *

Nie składamy papierów boznow nas może odrzucą i nie uzasadnią. Moim zdaniem denne tłumaczenie. Musimy próbować co roku aż na nas przyjdzie czas. Jak zarząd nie daje rady poddtawoeych dokumentów przygotować niech się zasili ludźmi z poza klubu. Pozdrawiam.

M @ 19:52, 03.05.2018r. IP: *.*.50.150

Jeśli turniej finałowy zaplanowany jest na koniec maja to hala i tak będzie zajęta bo będzie odbywał się na niej Memoriał A. Gołasia - chyba że drużyny rywalizujące w memoriale przeniosą się do innej sali sportowej, w co wątpię...

iwo @ 21:05, 03.05.2018r. IP: *.*.171.172

@Fan spoza - tak jest poprawnie;-)

Kibic @ 17:44, 05.05.2018r. IP: *.*.52.124

Turniej gramy w Białymstoku

fv @ 23:55, 07.05.2018r. IP: *.*.31.49

i co, wiele na to wskazuje, że w Spale? hehe

» Dodaj komentarz




Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Fight Academy

BeeHero





Najnowsze wideo