« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści stołowi z sukcesami (zdjęcia, wideo)

Bardzo udanie zaprezentowali się tenisiści stołowi z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego w Mistrzostwach Makowa Mazowieckiego. Do rywalizacji w zawodach przystąpiła rekordowa grupa aż 139 zawodniczek i zawodników z całego regionu. Poznaj rozstrzygnięcia.


W zawodach organizowanych przez ULKS Macovia Maków Mazowiecki zaprezentowali się reprezentanci Mazowsza, Podlasia oraz Warmii i Mazur. W zmaganiach wzięli udział m.in. tenisiści stołowi z: Elbląga, Budek Piaseckich, Warszawy, Wołomina, Morąga, Olsztyna, Biskupca, Działdowa, Przasnysza, Pułtuska, Mławy, Ciechanowa, Sochocina, Czerwina, Ostrołęki, Rzekunia, Łomży, Ostrowi Mazowieckiej, czy też Wyszkowa.

Reklama

 

Turniej został przeprowadzony w pięciu kategoriach. W pierwszej z nich zaprezentowała się młodzież szkolna do lat 16. Najlepszy był Mateusz Rutkowski z Działdowa, który wyprzedził Antoniego Buchalskiego z Warszawy i Bartosza Budnego z Grabowa. Tuż za podium znalazł się Filip Kłosiński z Pułtuska.

 

Ciekawie było również w Mistrzostwach Powiatu Makowskiego, gdzie najlepszy okazał się Grzegorz Kaszuba, przed Marcinem Kacprzyckim i Krzysztofem Ruszczyńskim (wszyscy z Makowa Mazowieckiego). Czwarte miejsce zajął Piotr Strzelecki z Podborza.

 

W kategorii amator zwyciężył Paweł Bielunkiewicz z Elbląga prze Jackiem Madejem z Warszawy i Jarosławem Dobkowskim z Czerwina. Czwarty był Sebastian Rzeszotarski z Warszawy. W kategorii weteranów najlepszy był Andrzej Bernatowicz z Pułtuska przed Franciszkiem Jastrzębowskim z Olsztyna i Jackiem Obidzińskim z Ostrołęki. Tuż za podium uplasował się Dariusz Bartycha z Biskupca.


Esprit

W najbardziej prestiżowej kategorii open wygrał Tomasz Golian z Elbląga przed Cezarym Bossowskim z Olsztyna, Mateuszem Selerskim z Budek Piaseckich i Adamem Kłosińskim z Pułtuska.

 

Zobacz zdjęcia:
Otwarte Mistrzostwa w Tenisie Stołowym w Makowie Mazowieckim

 

Odsłon: 6254
Komentarzy: 0
09:09, 05.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo