« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści stołowi z sukcesami (zdjęcia, wideo)

Bardzo udanie zaprezentowali się tenisiści stołowi z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego w Mistrzostwach Makowa Mazowieckiego. Do rywalizacji w zawodach przystąpiła rekordowa grupa aż 139 zawodniczek i zawodników z całego regionu. Poznaj rozstrzygnięcia.


W zawodach organizowanych przez ULKS Macovia Maków Mazowiecki zaprezentowali się reprezentanci Mazowsza, Podlasia oraz Warmii i Mazur. W zmaganiach wzięli udział m.in. tenisiści stołowi z: Elbląga, Budek Piaseckich, Warszawy, Wołomina, Morąga, Olsztyna, Biskupca, Działdowa, Przasnysza, Pułtuska, Mławy, Ciechanowa, Sochocina, Czerwina, Ostrołęki, Rzekunia, Łomży, Ostrowi Mazowieckiej, czy też Wyszkowa.

Reklama

 

Turniej został przeprowadzony w pięciu kategoriach. W pierwszej z nich zaprezentowała się młodzież szkolna do lat 16. Najlepszy był Mateusz Rutkowski z Działdowa, który wyprzedził Antoniego Buchalskiego z Warszawy i Bartosza Budnego z Grabowa. Tuż za podium znalazł się Filip Kłosiński z Pułtuska.

 

Ciekawie było również w Mistrzostwach Powiatu Makowskiego, gdzie najlepszy okazał się Grzegorz Kaszuba, przed Marcinem Kacprzyckim i Krzysztofem Ruszczyńskim (wszyscy z Makowa Mazowieckiego). Czwarte miejsce zajął Piotr Strzelecki z Podborza.

 

W kategorii amator zwyciężył Paweł Bielunkiewicz z Elbląga prze Jackiem Madejem z Warszawy i Jarosławem Dobkowskim z Czerwina. Czwarty był Sebastian Rzeszotarski z Warszawy. W kategorii weteranów najlepszy był Andrzej Bernatowicz z Pułtuska przed Franciszkiem Jastrzębowskim z Olsztyna i Jackiem Obidzińskim z Ostrołęki. Tuż za podium uplasował się Dariusz Bartycha z Biskupca.W najbardziej prestiżowej kategorii open wygrał Tomasz Golian z Elbląga przed Cezarym Bossowskim z Olsztyna, Mateuszem Selerskim z Budek Piaseckich i Adamem Kłosińskim z Pułtuska.

 

Zobacz zdjęcia:
Otwarte Mistrzostwa w Tenisie Stołowym w Makowie Mazowieckim

 

Odsłon: 6013
Komentarzy: 0
09:09, 05.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

W minioną sobotę odbył się ostatni turniej Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów. W cyklu sześciu turniejów bezkonkurencyjny okazał się Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia, który w czterech startach trzykrotnie zajął pierwsze miejsce, a raz był drugi.

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

W hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce odbyły się kobiece mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta Łukasza Kulika trafił w ręce Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO nie miała sobie równych.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo