« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rusza tenisowa liga OLT 2018. Chcesz dołączyć?

Po raz kolejny tenisiści z miasta i powiatu ostrołęckiego przystąpią do zmagań w Ostrołęckiej Lidze Tenisa OLT. W obecnym sezonie do rozgrywek zawodniczki i zawodnicy przystąpią z podziałem na pierwszą i druga ligę. To już ostatnia chwila, aby zgłosić swój akces.


Organizatorzy serdecznie zapraszają każdego, kto chciałby sprawdzić swoje umiejętności w grze z innymi zawodnikami. Rozgrywki OLT to dodatkowa możliwość rywalizacji dla zawodniczek i zawodników z regionu.

Reklama

 

Zgłoszeń należy dokonać telefonicznie pod nr. 690 360 260. O chęci przystąpienia do rozgrywek trzeba poinformować organizatora maksymalnie do czwartku, 10 maja.

 

Liga ma charakter otwarty, tzn, że mogą w niej uczestniczyć tak jak w poprzednich latach również mieszkańcy sąsiednich miast. Rozgrywki mają zostać podzielone tak jak w poprzednich latach na pierwszą i drugą ligę, w której zaprezentują się odpowiednio najlepsi zawodnicy i ci mniej zaawansowani. Wpisowe do rywalizacji w tenisowej lidze to koszt 60 zł.

 

Zawodniczki i zawodnicy biorący udział w lidze mają możliwość skorzystania z zakupu specjalnego karnetu ligowego bez limitu czasowego na dziesięć meczów.W ubiegłym sezonie najlepszym zawodnikiem Ostrołęckiej Ligi Tenisa został Jordan Czapski, który wyprzedził Mirosława Mazucha i Kamila Woźniaka. Ilu tenisistów zdecyduje się na przystąpienie do rozgrywek w obecnym sezonie? Przekonamy się już za niespełna tydzień.

 

Patronat medialny nad rozgrywkami już po raz czwarty objął portal Moja-Ostroleka.pl. Więcej informacji o planowanych imprezach tenisowych na kortach ziemnych przy ulicy Hallera oraz w całym regionie już niebawem w naszym serwisie sportowym w dziale Tenis.

Odsłon: 3097
Komentarzy: 0
09:12, 05.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo