« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rusza tenisowa liga OLT 2018. Chcesz dołączyć?

Po raz kolejny tenisiści z miasta i powiatu ostrołęckiego przystąpią do zmagań w Ostrołęckiej Lidze Tenisa OLT. W obecnym sezonie do rozgrywek zawodniczki i zawodnicy przystąpią z podziałem na pierwszą i druga ligę. To już ostatnia chwila, aby zgłosić swój akces.


Organizatorzy serdecznie zapraszają każdego, kto chciałby sprawdzić swoje umiejętności w grze z innymi zawodnikami. Rozgrywki OLT to dodatkowa możliwość rywalizacji dla zawodniczek i zawodników z regionu.

Reklama

 

Zgłoszeń należy dokonać telefonicznie pod nr. 690 360 260. O chęci przystąpienia do rozgrywek trzeba poinformować organizatora maksymalnie do czwartku, 10 maja.

 

Liga ma charakter otwarty, tzn, że mogą w niej uczestniczyć tak jak w poprzednich latach również mieszkańcy sąsiednich miast. Rozgrywki mają zostać podzielone tak jak w poprzednich latach na pierwszą i drugą ligę, w której zaprezentują się odpowiednio najlepsi zawodnicy i ci mniej zaawansowani. Wpisowe do rywalizacji w tenisowej lidze to koszt 60 zł.

 

Zawodniczki i zawodnicy biorący udział w lidze mają możliwość skorzystania z zakupu specjalnego karnetu ligowego bez limitu czasowego na dziesięć meczów.


Łubudu

W ubiegłym sezonie najlepszym zawodnikiem Ostrołęckiej Ligi Tenisa został Jordan Czapski, który wyprzedził Mirosława Mazucha i Kamila Woźniaka. Ilu tenisistów zdecyduje się na przystąpienie do rozgrywek w obecnym sezonie? Przekonamy się już za niespełna tydzień.

 

Patronat medialny nad rozgrywkami już po raz czwarty objął portal Moja-Ostroleka.pl. Więcej informacji o planowanych imprezach tenisowych na kortach ziemnych przy ulicy Hallera oraz w całym regionie już niebawem w naszym serwisie sportowym w dziale Tenis.

Odsłon: 2980
Komentarzy: 0
09:12, 05.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

W minioną sobotę odbył się ostatni turniej Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów. W cyklu sześciu turniejów bezkonkurencyjny okazał się Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia, który w czterech startach trzykrotnie zajął pierwsze miejsce, a raz był drugi.

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

W hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce odbyły się kobiece mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta Łukasza Kulika trafił w ręce Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO nie miała sobie równych.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo