« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rusza I Ostrołęcka Liga Bowlingowa. Dołącz

I Ostrołęcka Liga Bowlingowa OKB Łubudu rusza już w poniedziałkowy wieczór w Łubudu Bowling&Good Time. Do rywalizacji przystąpią zawodnicy nie tylko z Ostrołęki, ale również z powiatu ostrołęckiego czy Ostrowi Mazowieckiej. Chcesz dołączyć do zmagań?


- Celem regularnych rozgrywek bowlingowych jest możliwość częstszej rywalizacji dla zawodniczek i zawodników z naszego regionu, którzy coraz śmielej rywalizują w zawodach, nie tylko lokalnych ale również krajowych - podkreśla prezes OKB Łubudu Marcin Połatyński. - Liczymy, że wspólne poniedziałkowe spotkania będą atrakcyjną formą uzupełnienia treningów w sekcji bowlingowej.

Reklama

 

Zgłoszenia do rozgrywek organizowanych przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy Łubudu i kręgielnię Łubudu Bowling&Good Time proszone są o dokonanie zgłoszenia pod adresem mailowym najpóźniej do niedzieli, 6 maja do godz. 21.00. Dodatkowe informacje pod numerem tel. 509 033 357.


Początek zmagań w I Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej OKB Łubudu został zaplanowany na poniedziałek, 7 maja na godz. 19.30.
Uczestnicy rozgrywek zbierać będą punkty w sześciu spotkaniach wyznaczonych na poniedziałki - 7 maja, 14 maja, 21 maja, 28 maja, 4 czerwca i 11 czerwca. Najgorszy wynik punktowy z jednego spotkania lub brak obecności zostanie anulowany. Początek każdej kolejki został zaplanowany na godz. 19.30, a rozgrzewka na 19.10.


Esprit

Patronat medialny nad rozgrywkami objął portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit. Więcej informacji o rozgrywkach w dziale Kręgle. 

Odsłon: 3813
Komentarzy: 0
07:37, 06.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo