« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolarze KK24h z sukcesami w Wilkasach (zdjęcia)

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h bardzo udanie zaprezentowali się na trzecim etapie Mazury MTB w Wilkasach. Po raz kolejny najlepsze miejsce w open zajął Maciej Karwowski z Łomży, który finiszował na dwunastej lokacie i trzeciej w swojej kategorii.


Pokonanie 52 km trasy Maciejowi Karwowskiemu zajęło 1:44.48. Dobre 21 miejsce w open wywalczył z kolei Mariusz Rynkiewicz z Łysych i uplasował się na piątej lokacie w swojej kategorii wiekowej. Wiesław Kamiński z Nowosiedlin z kolei stanął na najwyższym stopniu podium w kategorii wiekowej i 23 w open.

Reklama

 

Na podium w swoich kategoriach uplasowali się także drugi Wiesław Podeszwa z Ostrołęki i trzeci Zenon Malinowski z Łomży. Najdłuższego dystansu nie ukończył Piotr Kowalski z Zabrodzia. Na dystansie 36 km najlepiej spisał się z kolei Wojciech Kuszpa z Witówka, który był 16 w open i drugi w kategorii wiekowej.

 

Kolejne dobre lokaty w swoich kategoriach wywalczyli: Zdzisław Szklarski z Kadzidła - czwarty, Marek Karczewski z Czarnowca - piąty, Jarosław Makowiecki - siódmy, Michał Niegowski z Ludwikowa - ósmy, Michał Kołodziejczyk z Ostrołęki - szesnasty oraz Paweł Balcerak z Ostrołęki - osiemnasty. W gronie kobiet na dystansie 36 km wystartowała Maria Kamińska, która była czwarta w swojej kategorii.

 

Do rywalizacji ponownie przystąpili także najmłodsi kolarze KK24h, którzy rywalizowali w ramach Nicklodeon Race. Świetnie zaprezentowała się tym razem Aleksandra Kowalska z Zabrodzia, która na dystansie 6 km była pierwsza w kategorii open i w kategorii wiekowej. Z kolei Mateusz Lendzioszek z Ostrołęki i Karolina Rynkiewicz z Łysych również dwukrotnie stanęli na najwyższym stopniu podium. Mikołaj Rynkiewicz był z kolei dwukrotnie szósty.Pełne wyniki rywalizacji Klubu Kolarskiego 24h w załączniku. Kolejny, IV etap Mazury MTB został zaplanowany w niedzielę, 20 maja w Warchałach. 

 

Zobacz zdjęcia:
Klub Kolarski24h na trzecim etapie zawodów Mazury MTB w Wilkasach, fot. Pijący_Mleko

Odsłon: 4380
Komentarzy: 0
07:42, 06.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo