« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r., imieniny Ireny, Wincentego, Julianny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kowalczyk pierwszym liderem OLB (zdjęcia, wideo)

Michał Kowalczyk został pierwszym liderem I Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej, która wystartowała w Łubudu Bowling&Good Time. Do rywalizacji w zawodach przystąpili głównie reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, którzy powalczą o atrakcyjne nagrody. 


Podczas pierwszego poniedziałkowego spotkania zostały przeprowadzone trzy kolejki. W pierwszej z nich najlepszy wynik uzyskał Michał Kowalczyk - 152 punkty, z kolei w drugiej najlepszy wynik wykręcił Daniel Ustaszewski - 188 pkt, w trzeciej odsłonie poniedziałkowych zmagań triumfował Michał Kowalczyk - 192 pkt.

Reklama

 

Najlepszy wynik po trzech seriach gier na swoim koncie zapisał Michał Kowalczyk - 483 pkt i wyprzedził kolejnych w stawce Konrada Ciskowskiego - 457 pkt i Kamila Sienkiewicza - 440 pkt. W pierwszej dziesiątce po pierwszym poniedziałkowym spotkaniu plasują się jeszcze: Radosław Brzostek - 424 pkt, Paweł Staśkiewicz - 422 pkt, Piotr Ustaszewski - 407 pkt, Wojciech Kolator - 406 pkt, Patryk Ustaszewski - 400 pkt, Karol Kupis - 384 pkt, a dziesiątkę najlepszych zawodników domyka Daniel Ustaszewski - 369 pkt.

 

Kolejne odsłony spotkań I Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej OKB Łubudu zostały zaplanowane na poniedziałki, 7 maja, 14 maja, 21 maja, 28 maja, 4 czerwca i 11 czerwca, kiedy to rozegrane zostanie decydujące spotkanie.Dla najlepszych zawodników zostały przewidziane puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Beczka piwa od Łubudu Bowling&Good Time powędruje z kolei do najlepszej drużyny. Po pierwszym spotkaniu na prowadzeniu znalazł się zespół Czarne Konie z dorobkiem 1675 pkt, przed Last Minute Service 1669 pkt i Konkret 1660 pkt. Warto zaznaczyć, że różnica pomiędzy pierwszym a trzecim zespołem wyniosła zaledwie piętnaście oczek! Szczegółowe wyniki po pierwszej kolejce w załączniku.

 

Patronat medialny nad rozgrywkami objął portal Moja Ostrołęka. Więcej informacji o ostatnich wydarzeniach w Łubudu dostępnych w dziale Kręgle.

 

Zobacz zdjęcia:
I Ostrołęka Liga Bowlingowa OKB Łubudu

 

Odsłon: 3628
Komentarzy: 0
10:57, 08.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo