« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 sierpnia 2018 r., imieniny Heleny, Bronisława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dąbrowski wygrywa kolejny bieg (zdjęcia, wideo)

Przemysław Dąbrowski z Rzekunia zapisał na swoim koncie kolejny zwycięstwo. Tym razem w zawodach organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej. Reprezentant Agro-Metal pokonał 10 km trasę w czasie 37 minut i 37 sekund.


Na trasie biegu znalazło się wielu zawodników z kraju. Można było dostrzec m.in. Joannę Jabłczyńską z Warszawy, aktorkę znaną z serialu "Na Wspólnej". Byli też reprezentanci Torunia, Łomży, Kielc, Ciechanowa czy też Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.

Reklama

 

W kategorii mężczyzn na dystansie 10 km najlepszym biegaczem okazał się reprezentant Agro-Metal Ostrołęka Przemysław Dąbrowski. Mieszkaniec Borawego ukończył bieg z czasem 37:37.06. Drugi na linii mety zameldował się Daniel Chojecki (KP PSP Węgrów) - 37:51.05, a trzeci był Przemysław Kotlenga z Ostrowi Mazowieckiej - 40:36.08.

 

Wśród kobiet najlepiej zaprezentowała się mieszkanka Torunia Andżelika Dzięgiel, która ukończyła trasę z bardzo dobrym czasem 40:05.40. Druga była Sylwia Czartoryska z Łomży - 46:45.00, a podium uzupełniła Zuzanna Wańczyk (PUKS Młode Orły) z Ostrowi Mazowieckiej - 47:53.71. Z czasem 53:49.35 linię mety jako czwarta z kobiet przekroczyła Joanna Jabłczyńska.Pełna klasyfikacja z biegu na dystansie 10 km dostępna jest na stronie ChipTiming.pl. Więcej o ostatnich sukcesach Przemysława Dąbrowskiego, w tym wywalczonym tytule Drużynowego Wicemistrza Polski w biegu na 10 km w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym w dziale Lekkoatletyka.

 

Zobacz zdjęcia:
Bieg z okazji Święta Konstytucji w Ostrowi Mazowieckiej dla Przemysława Dąbrowskiego

 

Odsłon: 2663
Komentarzy: 1
09:24, 09.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Lekkoatletyka sportem dla każdego w Obierwi

Lekkoatletyka sportem dla każdego w Obierwi

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska, trener OKLA Bartosz Witkowski i mistrzyni wśród weteranek Ewa Bartosik gościły w Obierwi. Celem spotkania był trening z dziećmi w ramach projektu "Aktywne Wakacje 2018".

Cross na Ostrej Łące po raz szósty (zdjęcia, wideo)

Cross na Ostrej Łące po raz szósty (zdjęcia, wideo)

Rywalizacja w Cross na Ostroj Łące podczas pikniku trzeźwościowego organizowanego przez stowarzyszenie Arkadia to już tradycja. Emocji na trasie nie brakowało już w tegorocznej rywalizacji zarówno w gronie dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Żebrowska: Mój apetyt na wyniki dalej rośnie

Żebrowska: Mój apetyt na wyniki dalej rośnie

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyka Magdalena Żebrowska ma za sobą najlepszy sezon w karierze. Medale Mistrzostw Polski i wyjazd na prestiżowe zawody do Londynu sprawiły, że apetyt na kolejne sukcesy stał się jeszcze większy.

Ambitne batalie OKLA w Mistrzostwach Polski

Ambitne batalie OKLA w Mistrzostwach Polski

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ambitnie walczyli o jak najlepsze wyniki w Mistrzostwach Polski U18 w Chorzowie. Medale były poza zasięgiem podopiecznych trenerów Bartosza Witkowskiego oraz Katarzyny i Konrada Szusterów.

Ostatni sprawdzian formy zawodniczek OKLA

Ostatni sprawdzian formy zawodniczek OKLA

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udanie zaprezentowali się w zawodach kontrolnych przed Mistrzostwami Polsku U18. W zawodach w Warszawie zaprezentowała się czwórka podopiecznych Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego.

» Wasze komentarze

Kolega @ 11:21, 09.05.2018r. IP: *

Brawo Przemek !

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo