« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 23 października 2018 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dąbrowski wygrywa kolejny bieg (zdjęcia, wideo)

Przemysław Dąbrowski z Rzekunia zapisał na swoim koncie kolejny zwycięstwo. Tym razem w zawodach organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej. Reprezentant Agro-Metal pokonał 10 km trasę w czasie 37 minut i 37 sekund.


Na trasie biegu znalazło się wielu zawodników z kraju. Można było dostrzec m.in. Joannę Jabłczyńską z Warszawy, aktorkę znaną z serialu "Na Wspólnej". Byli też reprezentanci Torunia, Łomży, Kielc, Ciechanowa czy też Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.

Reklama

 

W kategorii mężczyzn na dystansie 10 km najlepszym biegaczem okazał się reprezentant Agro-Metal Ostrołęka Przemysław Dąbrowski. Mieszkaniec Borawego ukończył bieg z czasem 37:37.06. Drugi na linii mety zameldował się Daniel Chojecki (KP PSP Węgrów) - 37:51.05, a trzeci był Przemysław Kotlenga z Ostrowi Mazowieckiej - 40:36.08.

 

Wśród kobiet najlepiej zaprezentowała się mieszkanka Torunia Andżelika Dzięgiel, która ukończyła trasę z bardzo dobrym czasem 40:05.40. Druga była Sylwia Czartoryska z Łomży - 46:45.00, a podium uzupełniła Zuzanna Wańczyk (PUKS Młode Orły) z Ostrowi Mazowieckiej - 47:53.71. Z czasem 53:49.35 linię mety jako czwarta z kobiet przekroczyła Joanna Jabłczyńska.


Fight

Pełna klasyfikacja z biegu na dystansie 10 km dostępna jest na stronie ChipTiming.pl. Więcej o ostatnich sukcesach Przemysława Dąbrowskiego, w tym wywalczonym tytule Drużynowego Wicemistrza Polski w biegu na 10 km w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym w dziale Lekkoatletyka.

 

Zobacz zdjęcia:
Bieg z okazji Święta Konstytucji w Ostrowi Mazowieckiej dla Przemysława Dąbrowskiego

 

Odsłon: 2759
Komentarzy: 1
09:24, 09.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Do bardzo ciekawej i emocjonującej batalii doszło w sobotnie przedpołudnie na terenach położonych nad Narwią. Dzieci i młodzież walczyły o medale w międzypowiatowych mistrzostwach w biegach przełajowych i awans do finałów Mazowsza.

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Blisko półtora tysiąca młodych biegaczy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego przystąpiło do przełajowej rywalizacji na terenach położonych nad Narwią. Chętnych lekkoatletów do zmagań w imprezie organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy nie brakowało.

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Bieg w Susku Startym organizowany przez KS Arco Ławy po raz kolejny przyciągnął do rywalizacji blisko 250 zawodniczek i zawodników. Impreza stała się największym biegowym świętem w powiecie ostrołęckim i cieszy się ogromnym zainteresowanie. Na czym polega jej fenomen?

Żebrowski triumfuje w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Żebrowski triumfuje w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Już po raz szósty Klub Sportowy Arco Ławy zaprosił zawodniczki i zawodników z całego regionu, a także najdalszych zakątków naszego kraju do rywalizacji w biegu na dystansie 10 km. Najlepszy okazał się tym razem Krzysztof Żebrowski z Makowa Mazowieckiego.

VI Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów. Kto wygra?

VI Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów. Kto wygra?

Dokładnie 250 zawodniczek i zawodników stanie do rywalizacji w VI Biegu Pamięci Marynarzy i Ułanów w Susku Starym. Impreza cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a rekord trasy z roku na rok poprawia Przemysław Dąbrowski. Kto wygra w obecnej edycji?

» Wasze komentarze

Kolega @ 11:21, 09.05.2018r. IP: *

Brawo Przemek !

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Fight Academy

BeeHero

Najnowsze wideo