« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 26 maja 2018 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dąbrowski wygrywa kolejny bieg (zdjęcia, wideo)

Przemysław Dąbrowski z Rzekunia zapisał na swoim koncie kolejny zwycięstwo. Tym razem w zawodach organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej. Reprezentant Agro-Metal pokonał 10 km trasę w czasie 37 minut i 37 sekund.


Na trasie biegu znalazło się wielu zawodników z kraju. Można było dostrzec m.in. Joannę Jabłczyńską z Warszawy, aktorkę znaną z serialu "Na Wspólnej". Byli też reprezentanci Torunia, Łomży, Kielc, Ciechanowa czy też Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.

Reklama

 

W kategorii mężczyzn na dystansie 10 km najlepszym biegaczem okazał się reprezentant Agro-Metal Ostrołęka Przemysław Dąbrowski. Mieszkaniec Borawego ukończył bieg z czasem 37:37.06. Drugi na linii mety zameldował się Daniel Chojecki (KP PSP Węgrów) - 37:51.05, a trzeci był Przemysław Kotlenga z Ostrowi Mazowieckiej - 40:36.08.

 

Wśród kobiet najlepiej zaprezentowała się mieszkanka Torunia Andżelika Dzięgiel, która ukończyła trasę z bardzo dobrym czasem 40:05.40. Druga była Sylwia Czartoryska z Łomży - 46:45.00, a podium uzupełniła Zuzanna Wańczyk (PUKS Młode Orły) z Ostrowi Mazowieckiej - 47:53.71. Z czasem 53:49.35 linię mety jako czwarta z kobiet przekroczyła Joanna Jabłczyńska.


JBB

Pełna klasyfikacja z biegu na dystansie 10 km dostępna jest na stronie ChipTiming.pl. Więcej o ostatnich sukcesach Przemysława Dąbrowskiego, w tym wywalczonym tytule Drużynowego Wicemistrza Polski w biegu na 10 km w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym w dziale Lekkoatletyka.

 

Zobacz zdjęcia:
Bieg z okazji Święta Konstytucji w Ostrowi Mazowieckiej dla Przemysława Dąbrowskiego

 

Odsłon: 2116
Komentarzy: 1
09:24, 09.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Lekkoatletyczne boje w Kadzidle (zdjęcia, wideo)

Lekkoatletyczne boje w Kadzidle (zdjęcia, wideo)

Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego Ziemskiego i Grodzkiego w Lekkiej Atletyce Młodzików i Juniorów Młodszych w Kadzidle ponownie cieszyły się dużym zainteresowaniem. Na tartanowej bieżni w biegach sprinterskich i długich padło dużo dobrych wyników.

Mistrzostwa pełne dobrych wyników (zdjęcia, wideo)

Mistrzostwa pełne dobrych wyników (zdjęcia, wideo)

Mistrzostwa Ostrołęki w Lekkiej Atletyce Juniorów i Juniorów Młodszych stały na wysokim poziomie. Rewelacyjnym wynikiem popisał się młodzik Sebastian Moszczyński, który wynikiem 196 cm pobił rekordy życiowy i jest liderem na krajowych listach.

XXIV Półmaraton Kurpiowski z mocną obsadą (wideo)

XXIV Półmaraton Kurpiowski z mocną obsadą (wideo)

XXIV Półmaraton Kurpiowski zapowiada się jako bieg z rekordową, a do tego bardzo mocną obsadą. Organizatorzy cieszą się z rosnącej frekwencji i coraz większego zainteresowania udziałem również w dodatkowym biegu na 10 km. Kto zwycięży?

Walczyli o medale w czwórboju (zdjęcia, wideo)

Walczyli o medale w czwórboju (zdjęcia, wideo)

Siedemnaście zespołów przystąpiło do rywalizacji w finałach międzypowiatowych czwórboju lekkoatletycznego przeprowadzonych na stadionie w Kadzidle. Impreza organizowana przez Szkolny Związek Sportowy zakończyła się sukcesem gospodyń, które zdobyły złote medale.

Czas na Mistrzostwa Ostrołęki w Lekkiej Atletyce

Czas na Mistrzostwa Ostrołęki w Lekkiej Atletyce

Ponad trzysta zawodniczek i zawodników znalazło się na listach startowych Mistrzostw Ostrołęki Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce. Na zawody na stadionie przy ulicy Witosa wspólnie zapraszają Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki i Szkolny Związek Sportowy.

» Wasze komentarze

Kolega @ 11:21, 09.05.2018r. IP: *

Brawo Przemek !

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo