« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 stycznia 2019 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dąbrowski wygrywa kolejny bieg (zdjęcia, wideo)

Przemysław Dąbrowski z Rzekunia zapisał na swoim koncie kolejny zwycięstwo. Tym razem w zawodach organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej. Reprezentant Agro-Metal pokonał 10 km trasę w czasie 37 minut i 37 sekund.


Na trasie biegu znalazło się wielu zawodników z kraju. Można było dostrzec m.in. Joannę Jabłczyńską z Warszawy, aktorkę znaną z serialu "Na Wspólnej". Byli też reprezentanci Torunia, Łomży, Kielc, Ciechanowa czy też Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.

Reklama

 

W kategorii mężczyzn na dystansie 10 km najlepszym biegaczem okazał się reprezentant Agro-Metal Ostrołęka Przemysław Dąbrowski. Mieszkaniec Borawego ukończył bieg z czasem 37:37.06. Drugi na linii mety zameldował się Daniel Chojecki (KP PSP Węgrów) - 37:51.05, a trzeci był Przemysław Kotlenga z Ostrowi Mazowieckiej - 40:36.08.

 

Wśród kobiet najlepiej zaprezentowała się mieszkanka Torunia Andżelika Dzięgiel, która ukończyła trasę z bardzo dobrym czasem 40:05.40. Druga była Sylwia Czartoryska z Łomży - 46:45.00, a podium uzupełniła Zuzanna Wańczyk (PUKS Młode Orły) z Ostrowi Mazowieckiej - 47:53.71. Z czasem 53:49.35 linię mety jako czwarta z kobiet przekroczyła Joanna Jabłczyńska.


JBB

Pełna klasyfikacja z biegu na dystansie 10 km dostępna jest na stronie ChipTiming.pl. Więcej o ostatnich sukcesach Przemysława Dąbrowskiego, w tym wywalczonym tytule Drużynowego Wicemistrza Polski w biegu na 10 km w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym w dziale Lekkoatletyka.

 

Zobacz zdjęcia:
Bieg z okazji Święta Konstytucji w Ostrowi Mazowieckiej dla Przemysława Dąbrowskiego

 

Odsłon: 2919
Komentarzy: 1
09:24, 09.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobra dyspozycja kulomiotów OKLA w stolicy

Dobra dyspozycja kulomiotów OKLA w stolicy

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w mityngu rozpoczynającym sezon 2019. W zawodach bardzo dobrą dyspozycją wykazali się kulomioci prowadzeni przez trenerów Katarzynę i Konrada Szusterów.

Trzy mityngi UKS Siódemka z dobrymi wynikami

Trzy mityngi UKS Siódemka z dobrymi wynikami

Już trzy starty w nowym sezonie halowym mają za sobą lekkoatleci UKS Siódemka w mityngach przeprowadzonych w Aleksandrowie Łódzkim, Warszawie i Toruniu. Podopieczni trenerów Marka Mierzejewskiego i Dariusza Dąbrowskiego zanotowali dobry wyniki.

Półmaraton po raz drugi dla Dąbrowskiego

Półmaraton po raz drugi dla Dąbrowskiego

Przemysław Dąbrowski z Rzekunia po raz drugi z rzędu okazał się najlepszy w Półmaratonie Kurpiowskim. Na trasie o długości 21.097 km finiszował z dobrym wynikiem 1:09:45. Impreza była wydarzeniem wzbudzającym największe zainteresowanie w maju 2018 roku.

Medal i rekordy życiowe młodego narybku OKLA

Medal i rekordy życiowe młodego narybku OKLA

Bardzo udanie zaprezentowali się młodzi reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w finałowych zawodach Czwartków Lekkoatletycznych. W zawodach zaprezentowali się młodzi adepci prowadzeni przez trenerów Katarzynę Szuster i Bartosza Witkowskiego.

Bieg WOŚP 'Policz się z cukrzycą' po raz pierwszy

Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą" po raz pierwszy

Już blisko 150 osób zgłosiło się do pierwszej ostrołęckiej edycji biegu "Policz się z cukrzycą". Impreza będzie towarzyszyła finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę, 13 stycznia uczestnicy będą rywalizowali na trasie liczącej 5 km. 

» Wasze komentarze

Kolega @ 11:21, 09.05.2018r. IP: *

Brawo Przemek !

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo