« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 26 maja 2018 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

WOR War02: Dzierzgowski nokautuje rywala (wideo)

Podczas Gali WOR War02 kibice w hali przy ulicy Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej obejrzeli kilka bardzo zaciętych pojedynków. Walka Artura Dzierzgowskiego z Daniela Broetnerem jako jedyna zakończyła się szybkim nokautem. Obejrzyj pojedynek.


Zawodnik UKS Academia Gorila Ostrów Mazowiecka w formule MMA znokautował Daniela Broetnera z promotorskiej grupy Evolution już w 43 sekundzie. Po mocnym uderzeniu na korpus rywal ostrowianina nie był wstanie kontynuować pojedynku.

Reklama

 

Zachęcamy do obejrzenia pojedynku w materiale filmowym przygotowanym przez portal OstrowMaz24.pl. W naszym serwisie sportowym prezentujemy walki zawodników ostrołęckich klubów - Victorii oraz Fight Academy. Z grona reprezentantów Ostrołęki zwycięstwo na swoim koncie zapisał Jakub Waszkiewicz. Damian Krukowski, Bartosz Tymiński i Aleksy Zienkiewicz musieli uznać wyższość swoich rywali.

 

Więcej informacji oraz pojedynki reprezentantów ostrołęckich klubów dostępne w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki.


Esprit

Odsłon: 1809
Komentarzy: 0
07:40, 12.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

MKKK Shinkyokushin bez medalu we Wrocławiu

MKKK Shinkyokushin bez medalu we Wrocławiu

Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin ambitnie walczyli w Mistrzostwach Europy, które odbyły się we Wrocławiu. Z zawodów nie przywieźli medalowych lokata, ale cenne doświadczenie, które ma zaprocentować w przyszłości.

Medalowe lokaty Ostrołęckiego KKK w Pniewach

Medalowe lokaty Ostrołęckiego KKK w Pniewach

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w Pniewach k. Poznania w V Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski. W zawodach na konto karateków trafiły dwa złote, dwa srebrne i dwa brązowe medale.

Pięć złotych medali MKKK Shinkyokushin w Kielcach

Pięć złotych medali MKKK Shinkyokushin w Kielcach

Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin mają za sobą udany start w zawodach z cyklu Grand Prix Polski. Podopieczni sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca w komplecie stanęli na najwyższym stopniu rywalizacji.

Cenne doświadczenie OKKK w Tokio (zdjęcia, wideo)

Cenne doświadczenie OKKK w Tokio (zdjęcia, wideo)

Emilia Chimkowska już po raz trzeci reprezentowała Ostrołęcki Klub Karate Kyoksuhin w mistrzostwach świata. Po raz pierwszy do Japonii wybrały się z kolei doświadczona Beata Opęchowska i najmłodsza w stawce naszych reprezentantek Dominika Pyskło.

WOR War02: Zienkiewicz uległ Majewskiemu (wideo)

WOR War02: Zienkiewicz uległ Majewskiemu (wideo)

Aleksy Zienkiewicz podczas Gali WOR War02 miał walczyć z Dominikiem Gryszkiewiczem. Ostatecznie za zgodą trenera Arkadiusza Ludwiczaka ostrołęczanin zmierzył się w walce wieczoru z Marcinem Majewskim z Academia Gorila, którego rywal nie dojechał na ostrowską galę.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo