« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 26 maja 2018 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Michał Kowalczyk nadal liderem OLB (zdjęcia, wideo)

Michał Kowalczyk wciąż jest liderem I Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej w Łubudu Bowling&Good Time. Druga odsłona spotkań przyniosła kilka bardzo wartościowych wyników i sprawiła, że doszło do sporych zmian w klasyfikacji indywidualnej. Poznaj wyniki.


Podczas drugiego poniedziałkowego spotkania zostały przeprowadzone trzy kolejki. W pierwszej z nich najlepszy wynik uzyskał Kamil Sienkiewicz - 152 punkty, w drugiej najlepszy był Radosław Brzostek - 177 pkt, w trzeciej odsłonie poniedziałkowych zmagań najwyższy wynik uzyskał Kamil Sienkiewicz - 164 pkt.

Reklama

 

Najlepszy wynik po trzech seriach gier na swoim koncie zapisał Radosław Brzostek - 465 pkt i wyprzedził kolejnych w stawce Michała Kowalczyka - 464 pkt i Marcina Wójcika - 451 pkt. W klasyfikacji generalnej na prowadzeniu znajduje się obecnie Michał Kowalczyk - 947 pkt, który wyprzedza kolejnych zawodników na podium Radosława Brzostka - 889 pkt i Kamila Sienkiewicza - 884 pkt.

 

W klasyfikacji drużynowej na prowadzeniu po dwóch kolejkach plasują Czarne Konie - 3319 pkt, którzy o punkt wyprzedzają Konkret. Trzecie miejsce zajmuje LastMinuteService - 3229 pkt.

 

Kolejne odsłony spotkań I Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej OKB Łubudu zostały zaplanowane na poniedziałki - 14 maja, 21 maja, 28 maja, 4 czerwca i 11 czerwca, kiedy to rozegrane zostanie decydujące spotkanie najlepszych kręglarzy w regionie.


JBB

Dla najlepszych zawodników zostały przewidziane puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Beczka piwa od Łubudu Bowling&Good Time powędruje z kolei do najlepszej drużyny. Patronat medialny nad rozgrywkami objął portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit. Więcej informacji o ostatnich wydarzeniach w Łubudu dostępnych w dziale Kręgle.

 

Zobacz zdjęcia:
Spotkania drugiej kolejki rozgrywek I Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej

 

Odsłon: 1403
Komentarzy: 1
09:50, 15.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kowalczyk pierwszym liderem OLB (zdjęcia, wideo)

Kowalczyk pierwszym liderem OLB (zdjęcia, wideo)

Michał Kowalczyk został pierwszym liderem I Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej, która wystartowała w Łubudu Bowling&Good Time. Do rywalizacji w zawodach przystąpili głównie reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, którzy powalczą o atrakcyjne nagrody. 

Rusza I Ostrołęcka Liga Bowlingowa. Dołącz

Rusza I Ostrołęcka Liga Bowlingowa. Dołącz

I Ostrołęcka Liga Bowlingowa OKB Łubudu rusza już w poniedziałkowy wieczór w Łubudu Bowling&Good Time. Do rywalizacji przystąpią zawodnicy nie tylko z Ostrołęki, ale również z powiatu ostrołęckiego czy Ostrowi Mazowieckiej. Chcesz dołączyć do zmagań?

I Ostrołęcka Liga Bowlingowa OKB Łubudu. Dołącz

I Ostrołęcka Liga Bowlingowa OKB Łubudu. Dołącz

I Ostrołęcka Liga Bowlingowa OKB Łubudu to kolejna propozycja regularnych rozgrywek dla kręglarzy. Do rywalizacji mogą przystąpić wszyscy chętni nie tylko z Ostrołęki, ale również z całego regionu. Gotowy, aby dołączyć do bowlingowych zmagań?

Rewkowski ze złotem w bowlingu (zdjęcia, wideo)

Rewkowski ze złotem w bowlingu (zdjęcia, wideo)

Łukasz Rewkowski z Ostrowi Mazowieckiej okazał się najlepszym zawodnikiem I Mistrzostw Ostrołęki w Bowlingu. W zawodach zorganizowanych z okazji pierwszych urodzin klubu Łubudu w finale pokonał ostrołęczanina Kamila Sienkiewicza 158:128.

Kto zostanie bowlingowym mistrzem Ostrołęki?

Kto zostanie bowlingowym mistrzem Ostrołęki?

Już we wtorkowy wieczór punktualnie o godz. 19.00 rozpocznie się rywalizacja o mistrzostwo Ostrołęki w bowlingu. To dyscyplina w naszym mieście, która szybko się rozwija, a zawodnicy coraz częściej rywalizują w krajowych imprezach z dobrymi wynikami.

» Wasze komentarze

Brawo @ 06:50, 16.05.2018r. IP: *.*.69.99

Super!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo