« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 23 października 2018 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Michał Kowalczyk nadal liderem OLB (zdjęcia, wideo)

Michał Kowalczyk wciąż jest liderem I Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej w Łubudu Bowling&Good Time. Druga odsłona spotkań przyniosła kilka bardzo wartościowych wyników i sprawiła, że doszło do sporych zmian w klasyfikacji indywidualnej. Poznaj wyniki.


Podczas drugiego poniedziałkowego spotkania zostały przeprowadzone trzy kolejki. W pierwszej z nich najlepszy wynik uzyskał Kamil Sienkiewicz - 152 punkty, w drugiej najlepszy był Radosław Brzostek - 177 pkt, w trzeciej odsłonie poniedziałkowych zmagań najwyższy wynik uzyskał Kamil Sienkiewicz - 164 pkt.

Reklama

 

Najlepszy wynik po trzech seriach gier na swoim koncie zapisał Radosław Brzostek - 465 pkt i wyprzedził kolejnych w stawce Michała Kowalczyka - 464 pkt i Marcina Wójcika - 451 pkt. W klasyfikacji generalnej na prowadzeniu znajduje się obecnie Michał Kowalczyk - 947 pkt, który wyprzedza kolejnych zawodników na podium Radosława Brzostka - 889 pkt i Kamila Sienkiewicza - 884 pkt.

 

W klasyfikacji drużynowej na prowadzeniu po dwóch kolejkach plasują Czarne Konie - 3319 pkt, którzy o punkt wyprzedzają Konkret. Trzecie miejsce zajmuje LastMinuteService - 3229 pkt.

 

Kolejne odsłony spotkań I Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej OKB Łubudu zostały zaplanowane na poniedziałki - 14 maja, 21 maja, 28 maja, 4 czerwca i 11 czerwca, kiedy to rozegrane zostanie decydujące spotkanie najlepszych kręglarzy w regionie.


JBB

Dla najlepszych zawodników zostały przewidziane puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Beczka piwa od Łubudu Bowling&Good Time powędruje z kolei do najlepszej drużyny. Patronat medialny nad rozgrywkami objął portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit. Więcej informacji o ostatnich wydarzeniach w Łubudu dostępnych w dziale Kręgle.

 

Zobacz zdjęcia:
Spotkania drugiej kolejki rozgrywek I Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej

 

Odsłon: 2242
Komentarzy: 1
09:50, 15.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

IX Łubudu Bowling Cup 2018. Chcesz dołączyć?

IX Łubudu Bowling Cup 2018. Chcesz dołączyć?

Kręglarze z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także z całego regionu będą mieli okazję do rywalizacji w kolejnych zawodach z cyklu Łubudu Bowling Cup 2018. Dziewiąta edycja zawodów z pewnością dostarczy dużo emocji. Chcesz dołączyć do zmagań?

Chcesz trenować bowling? Dołącz do OKB Łubudu

Chcesz trenować bowling? Dołącz do OKB Łubudu

Setki ostrołęczan skorzystały już z możliwości gry w bowling, a chętnych do wspólnych treningów w OKB Łubudu ciągle przybywa. W każdy poniedziałek reprezentanci klubu spotykają się podczas regularnych treningów. Chcesz dołączyć do wspólnych zajęć?

Chcesz trenować bowling? Dołącz do OKB Łubudu

Chcesz trenować bowling? Dołącz do OKB Łubudu

Setki ostrołęczan skorzystały już z możliwości gry w bowling, a chętnych do wspólnych treningów w OKB Łubudu ciągle przybywa. W każdy poniedziałek reprezentanci klubu spotykają się podczas regularnych treningów. Chcesz dołączyć do zajęć?

VIII Łubudu Cup dla Staśkiewicza (zdjęcia, wideo)

VIII Łubudu Cup dla Staśkiewicza (zdjęcia, wideo)

Paweł Staśkiewicz okazał się najlepszy w rywalizacji w VIII Łubudu Bowling Cup 2018. W zawodach zaprezentowali się głównie mieszkańcy miasta i powiatu ostrołęckiego, którzy chcieli wspólnie wesprzeć leczenie małej Kalinki. Poznaj najlepszych zawodników rywalizacji.

VIII Łubudu Bowling Cup dla Kalinki. Dołącz

VIII Łubudu Bowling Cup dla Kalinki. Dołącz

Kręglarze z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego po wakacyjnej przerwie będą mieli okazję do wspólnej rywalizacji w VIII Łubudu Bowling Cup 2018. Cel zawodów będzie tym razem szczególny - pomóc w powrocie do zdrowia małej Kalinki. Chcecie dołączyć do imprezy?

» Wasze komentarze

Brawo @ 06:50, 16.05.2018r. IP: *.*.69.99

Super!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Fight Academy

BeeHero

Najnowsze wideo