« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 26 maja 2018 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Walczyli o awans w czwórboju (zdjęcia, wideo)

Reprezentacje SP Troszyn w gronie dziewcząt i SP Olszewo-Borki w gronie chłopców okazały się najlepsze w eliminacjach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym, który odbył się na stadionie w Kadzidle. Sprawdź, które szkoły uzyskały awans do finałów międzypowiatowych.


W zawodach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy rywalizacja odbyła się w sprincie na 60 m, rzucie piłeczką palantową, skoku w dal oraz biegu na 600 m w gronie dziewcząt i 1000 m w gronie chłopców.

Reklama

 

W gronie dziewcząt zwyciężyły zawodniczki: SP Olszewo-Borki - 1056 pkt. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Wiktora Kandybowicz, Małgorzata Wierzbowska, Paulina Kandybowicz, Aleksandra Wojciechowska, Weronika Jankowska i Julia Stypik. Kolejne miejsce zajęły: SP Kadzidło - 1017 pkt, SP Lelis - 796 pkt, SP Myszyniec - 686 pkt,

 

W gronie szkół z miasta Ostrołęki do rywalizacji przystąpiły jedynie dwa zespoły. SP STO triumfowała z wynikiem - 897 pkt, przed SP 1 Ostrołęka - 853 pkt. W gronie chłopców role się odwróciły i zawodnicy SP nr 1 Ostrołęka wygrali z wynikiem 650 pkt przed SP STO - 620 pkt.

 

W rywalizacji szkół z powiatu ostrołęckiego w gronie chłopców zwyciężyli reprezentanci SP Olszewo-Borki wynikiem 853 pkt. Drużyna wystąpiła w składzie: Jan Czarkowski, Paweł Goździewski, Adrian Kobrzyński, Marcin Rawa, Adrian Kosakowski i Artur Kosakowski. Kolejne miejsca zajęły: SP Kadzidło - 733 pkt, SP Myszyniec - 638 pkt, SP Troszyn - 581 pkt i SP Obierwia - 413 pkt.


Esprit

Awans do finałów międzypowiatowych, które zostały zaplanowane na sobotę, 19 maja o godz. 10.00 w Kadzidle uzyskały po dwie najlepsze szkoły w klasyfikacji miasta i powiatu ostrołęckiego.

 

Zobacz zdjęcia:
Powiatowe Eliminacje Czwórboju Lekkoatletycznego w Kadzidle

 

Odsłon: 1613
Komentarzy: 0
09:53, 15.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Lekkoatletyczne boje w Kadzidle (zdjęcia, wideo)

Lekkoatletyczne boje w Kadzidle (zdjęcia, wideo)

Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego Ziemskiego i Grodzkiego w Lekkiej Atletyce Młodzików i Juniorów Młodszych w Kadzidle ponownie cieszyły się dużym zainteresowaniem. Na tartanowej bieżni w biegach sprinterskich i długich padło dużo dobrych wyników.

Mistrzostwa pełne dobrych wyników (zdjęcia, wideo)

Mistrzostwa pełne dobrych wyników (zdjęcia, wideo)

Mistrzostwa Ostrołęki w Lekkiej Atletyce Juniorów i Juniorów Młodszych stały na wysokim poziomie. Rewelacyjnym wynikiem popisał się młodzik Sebastian Moszczyński, który wynikiem 196 cm pobił rekordy życiowy i jest liderem na krajowych listach.

XXIV Półmaraton Kurpiowski z mocną obsadą (wideo)

XXIV Półmaraton Kurpiowski z mocną obsadą (wideo)

XXIV Półmaraton Kurpiowski zapowiada się jako bieg z rekordową, a do tego bardzo mocną obsadą. Organizatorzy cieszą się z rosnącej frekwencji i coraz większego zainteresowania udziałem również w dodatkowym biegu na 10 km. Kto zwycięży?

Walczyli o medale w czwórboju (zdjęcia, wideo)

Walczyli o medale w czwórboju (zdjęcia, wideo)

Siedemnaście zespołów przystąpiło do rywalizacji w finałach międzypowiatowych czwórboju lekkoatletycznego przeprowadzonych na stadionie w Kadzidle. Impreza organizowana przez Szkolny Związek Sportowy zakończyła się sukcesem gospodyń, które zdobyły złote medale.

Czas na Mistrzostwa Ostrołęki w Lekkiej Atletyce

Czas na Mistrzostwa Ostrołęki w Lekkiej Atletyce

Ponad trzysta zawodniczek i zawodników znalazło się na listach startowych Mistrzostw Ostrołęki Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce. Na zawody na stadionie przy ulicy Witosa wspólnie zapraszają Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki i Szkolny Związek Sportowy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo