« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 stycznia 2019 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Walczyli o awans w czwórboju (zdjęcia, wideo)

Reprezentacje SP Troszyn w gronie dziewcząt i SP Olszewo-Borki w gronie chłopców okazały się najlepsze w eliminacjach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym, który odbył się na stadionie w Kadzidle. Sprawdź, które szkoły uzyskały awans do finałów międzypowiatowych.


W zawodach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy rywalizacja odbyła się w sprincie na 60 m, rzucie piłeczką palantową, skoku w dal oraz biegu na 600 m w gronie dziewcząt i 1000 m w gronie chłopców.

Reklama

 

W gronie dziewcząt zwyciężyły zawodniczki: SP Olszewo-Borki - 1056 pkt. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Wiktora Kandybowicz, Małgorzata Wierzbowska, Paulina Kandybowicz, Aleksandra Wojciechowska, Weronika Jankowska i Julia Stypik. Kolejne miejsce zajęły: SP Kadzidło - 1017 pkt, SP Lelis - 796 pkt, SP Myszyniec - 686 pkt,

 

W gronie szkół z miasta Ostrołęki do rywalizacji przystąpiły jedynie dwa zespoły. SP STO triumfowała z wynikiem - 897 pkt, przed SP 1 Ostrołęka - 853 pkt. W gronie chłopców role się odwróciły i zawodnicy SP nr 1 Ostrołęka wygrali z wynikiem 650 pkt przed SP STO - 620 pkt.

 

W rywalizacji szkół z powiatu ostrołęckiego w gronie chłopców zwyciężyli reprezentanci SP Olszewo-Borki wynikiem 853 pkt. Drużyna wystąpiła w składzie: Jan Czarkowski, Paweł Goździewski, Adrian Kobrzyński, Marcin Rawa, Adrian Kosakowski i Artur Kosakowski. Kolejne miejsca zajęły: SP Kadzidło - 733 pkt, SP Myszyniec - 638 pkt, SP Troszyn - 581 pkt i SP Obierwia - 413 pkt.Awans do finałów międzypowiatowych, które zostały zaplanowane na sobotę, 19 maja o godz. 10.00 w Kadzidle uzyskały po dwie najlepsze szkoły w klasyfikacji miasta i powiatu ostrołęckiego.

 

Zobacz zdjęcia:
Powiatowe Eliminacje Czwórboju Lekkoatletycznego w Kadzidle

 

Odsłon: 2740
Komentarzy: 0
09:53, 15.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobra dyspozycja kulomiotów OKLA w stolicy

Dobra dyspozycja kulomiotów OKLA w stolicy

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w mityngu rozpoczynającym sezon 2019. W zawodach bardzo dobrą dyspozycją wykazali się kulomioci prowadzeni przez trenerów Katarzynę i Konrada Szusterów.

Trzy mityngi UKS Siódemka z dobrymi wynikami

Trzy mityngi UKS Siódemka z dobrymi wynikami

Już trzy starty w nowym sezonie halowym mają za sobą lekkoatleci UKS Siódemka w mityngach przeprowadzonych w Aleksandrowie Łódzkim, Warszawie i Toruniu. Podopieczni trenerów Marka Mierzejewskiego i Dariusza Dąbrowskiego zanotowali dobry wyniki.

Półmaraton po raz drugi dla Dąbrowskiego

Półmaraton po raz drugi dla Dąbrowskiego

Przemysław Dąbrowski z Rzekunia po raz drugi z rzędu okazał się najlepszy w Półmaratonie Kurpiowskim. Na trasie o długości 21.097 km finiszował z dobrym wynikiem 1:09:45. Impreza była wydarzeniem wzbudzającym największe zainteresowanie w maju 2018 roku.

Medal i rekordy życiowe młodego narybku OKLA

Medal i rekordy życiowe młodego narybku OKLA

Bardzo udanie zaprezentowali się młodzi reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w finałowych zawodach Czwartków Lekkoatletycznych. W zawodach zaprezentowali się młodzi adepci prowadzeni przez trenerów Katarzynę Szuster i Bartosza Witkowskiego.

Bieg WOŚP 'Policz się z cukrzycą' po raz pierwszy

Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą" po raz pierwszy

Już blisko 150 osób zgłosiło się do pierwszej ostrołęckiej edycji biegu "Policz się z cukrzycą". Impreza będzie towarzyszyła finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę, 13 stycznia uczestnicy będą rywalizowali na trasie liczącej 5 km. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo