« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 sierpnia 2018 r., imieniny Joachima, Rocha, Domarada

Moja Ostrołęka

Aktualności

Walczyli o awans w czwórboju (zdjęcia, wideo)

Reprezentacje SP Troszyn w gronie dziewcząt i SP Olszewo-Borki w gronie chłopców okazały się najlepsze w eliminacjach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym, który odbył się na stadionie w Kadzidle. Sprawdź, które szkoły uzyskały awans do finałów międzypowiatowych.


W zawodach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy rywalizacja odbyła się w sprincie na 60 m, rzucie piłeczką palantową, skoku w dal oraz biegu na 600 m w gronie dziewcząt i 1000 m w gronie chłopców.

Reklama

 

W gronie dziewcząt zwyciężyły zawodniczki: SP Olszewo-Borki - 1056 pkt. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Wiktora Kandybowicz, Małgorzata Wierzbowska, Paulina Kandybowicz, Aleksandra Wojciechowska, Weronika Jankowska i Julia Stypik. Kolejne miejsce zajęły: SP Kadzidło - 1017 pkt, SP Lelis - 796 pkt, SP Myszyniec - 686 pkt,

 

W gronie szkół z miasta Ostrołęki do rywalizacji przystąpiły jedynie dwa zespoły. SP STO triumfowała z wynikiem - 897 pkt, przed SP 1 Ostrołęka - 853 pkt. W gronie chłopców role się odwróciły i zawodnicy SP nr 1 Ostrołęka wygrali z wynikiem 650 pkt przed SP STO - 620 pkt.

 

W rywalizacji szkół z powiatu ostrołęckiego w gronie chłopców zwyciężyli reprezentanci SP Olszewo-Borki wynikiem 853 pkt. Drużyna wystąpiła w składzie: Jan Czarkowski, Paweł Goździewski, Adrian Kobrzyński, Marcin Rawa, Adrian Kosakowski i Artur Kosakowski. Kolejne miejsca zajęły: SP Kadzidło - 733 pkt, SP Myszyniec - 638 pkt, SP Troszyn - 581 pkt i SP Obierwia - 413 pkt.


JBB

Awans do finałów międzypowiatowych, które zostały zaplanowane na sobotę, 19 maja o godz. 10.00 w Kadzidle uzyskały po dwie najlepsze szkoły w klasyfikacji miasta i powiatu ostrołęckiego.

 

Zobacz zdjęcia:
Powiatowe Eliminacje Czwórboju Lekkoatletycznego w Kadzidle

 

Odsłon: 2423
Komentarzy: 0
09:53, 15.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Lekkoatletyka sportem dla każdego w Obierwi

Lekkoatletyka sportem dla każdego w Obierwi

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska, trener OKLA Bartosz Witkowski i mistrzyni wśród weteranek Ewa Bartosik gościły w Obierwi. Celem spotkania był trening z dziećmi w ramach projektu "Aktywne Wakacje 2018".

Cross na Ostrej Łące po raz szósty (zdjęcia, wideo)

Cross na Ostrej Łące po raz szósty (zdjęcia, wideo)

Rywalizacja w Cross na Ostroj Łące podczas pikniku trzeźwościowego organizowanego przez stowarzyszenie Arkadia to już tradycja. Emocji na trasie nie brakowało już w tegorocznej rywalizacji zarówno w gronie dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Żebrowska: Mój apetyt na wyniki dalej rośnie

Żebrowska: Mój apetyt na wyniki dalej rośnie

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyka Magdalena Żebrowska ma za sobą najlepszy sezon w karierze. Medale Mistrzostw Polski i wyjazd na prestiżowe zawody do Londynu sprawiły, że apetyt na kolejne sukcesy stał się jeszcze większy.

Ambitne batalie OKLA w Mistrzostwach Polski

Ambitne batalie OKLA w Mistrzostwach Polski

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ambitnie walczyli o jak najlepsze wyniki w Mistrzostwach Polski U18 w Chorzowie. Medale były poza zasięgiem podopiecznych trenerów Bartosza Witkowskiego oraz Katarzyny i Konrada Szusterów.

Ostatni sprawdzian formy zawodniczek OKLA

Ostatni sprawdzian formy zawodniczek OKLA

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udanie zaprezentowali się w zawodach kontrolnych przed Mistrzostwami Polsku U18. W zawodach w Warszawie zaprezentowała się czwórka podopiecznych Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo