« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 23 października 2018 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Walczyli o awans w czwórboju (zdjęcia, wideo)

Reprezentacje SP Troszyn w gronie dziewcząt i SP Olszewo-Borki w gronie chłopców okazały się najlepsze w eliminacjach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym, który odbył się na stadionie w Kadzidle. Sprawdź, które szkoły uzyskały awans do finałów międzypowiatowych.


W zawodach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy rywalizacja odbyła się w sprincie na 60 m, rzucie piłeczką palantową, skoku w dal oraz biegu na 600 m w gronie dziewcząt i 1000 m w gronie chłopców.

Reklama

 

W gronie dziewcząt zwyciężyły zawodniczki: SP Olszewo-Borki - 1056 pkt. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Wiktora Kandybowicz, Małgorzata Wierzbowska, Paulina Kandybowicz, Aleksandra Wojciechowska, Weronika Jankowska i Julia Stypik. Kolejne miejsce zajęły: SP Kadzidło - 1017 pkt, SP Lelis - 796 pkt, SP Myszyniec - 686 pkt,

 

W gronie szkół z miasta Ostrołęki do rywalizacji przystąpiły jedynie dwa zespoły. SP STO triumfowała z wynikiem - 897 pkt, przed SP 1 Ostrołęka - 853 pkt. W gronie chłopców role się odwróciły i zawodnicy SP nr 1 Ostrołęka wygrali z wynikiem 650 pkt przed SP STO - 620 pkt.

 

W rywalizacji szkół z powiatu ostrołęckiego w gronie chłopców zwyciężyli reprezentanci SP Olszewo-Borki wynikiem 853 pkt. Drużyna wystąpiła w składzie: Jan Czarkowski, Paweł Goździewski, Adrian Kobrzyński, Marcin Rawa, Adrian Kosakowski i Artur Kosakowski. Kolejne miejsca zajęły: SP Kadzidło - 733 pkt, SP Myszyniec - 638 pkt, SP Troszyn - 581 pkt i SP Obierwia - 413 pkt.


JBB

Awans do finałów międzypowiatowych, które zostały zaplanowane na sobotę, 19 maja o godz. 10.00 w Kadzidle uzyskały po dwie najlepsze szkoły w klasyfikacji miasta i powiatu ostrołęckiego.

 

Zobacz zdjęcia:
Powiatowe Eliminacje Czwórboju Lekkoatletycznego w Kadzidle

 

Odsłon: 2571
Komentarzy: 0
09:53, 15.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Do bardzo ciekawej i emocjonującej batalii doszło w sobotnie przedpołudnie na terenach położonych nad Narwią. Dzieci i młodzież walczyły o medale w międzypowiatowych mistrzostwach w biegach przełajowych i awans do finałów Mazowsza.

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Blisko półtora tysiąca młodych biegaczy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego przystąpiło do przełajowej rywalizacji na terenach położonych nad Narwią. Chętnych lekkoatletów do zmagań w imprezie organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy nie brakowało.

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Bieg w Susku Startym organizowany przez KS Arco Ławy po raz kolejny przyciągnął do rywalizacji blisko 250 zawodniczek i zawodników. Impreza stała się największym biegowym świętem w powiecie ostrołęckim i cieszy się ogromnym zainteresowanie. Na czym polega jej fenomen?

Żebrowski triumfuje w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Żebrowski triumfuje w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Już po raz szósty Klub Sportowy Arco Ławy zaprosił zawodniczki i zawodników z całego regionu, a także najdalszych zakątków naszego kraju do rywalizacji w biegu na dystansie 10 km. Najlepszy okazał się tym razem Krzysztof Żebrowski z Makowa Mazowieckiego.

VI Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów. Kto wygra?

VI Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów. Kto wygra?

Dokładnie 250 zawodniczek i zawodników stanie do rywalizacji w VI Biegu Pamięci Marynarzy i Ułanów w Susku Starym. Impreza cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a rekord trasy z roku na rok poprawia Przemysław Dąbrowski. Kto wygra w obecnej edycji?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Fight Academy

BeeHero

Najnowsze wideo