« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 20 października 2018 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Moja Ostrołęka

Aktualności

MKKK Shinkyokushin bez medalu we Wrocławiu

Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin ambitnie walczyli w Mistrzostwach Europy, które odbyły się we Wrocławiu. Z zawodów nie przywieźli medalowych lokata, ale cenne doświadczenie, które ma zaprocentować w przyszłości.


Reklama Do rywalizacji w Mistrzostwach Europy we Wrocławiu przystąpiło blisko 400 zawodników z 27 państw zrzeszonych w największej organizacji karate kontaktowego w Europie - EKO. Po udanych kwalifikacjach możliwość reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej otrzymali: Weronika Czajka, Kinga Kot, Krzysztof Modzelewski, Jakub Muszyński i Michał Nienałtowski.

 

- Niestety, tym razem wszyscy nasi reprezentanci odpadli w eliminacjach nie wchodząc tym samym do strefy medalowej - mówi sensei MKKK Shinkyokushin Marian Zając. - Kolejne doświadczenie jest dla nich bezcenne. O wysokim poziomie turnieju świadczy fakt, że spośród polskiej

kadry juniorów zaledwie pięcioro wywalczyło medale.Reklama

W zawodach reprezentanci MKKK Shinkyokushin wystąpili pod wodzą sensei Artur Prusiński i sensei Marian Zając. Więcej o ostatnich startach zawodników MKKK przeczytasz w serwisie sportowym w dziale Sporty walki.

Odsłon: 2598
Komentarzy: 0
07:05, 17.05.2018r.

« Powrót do strony głównej

Kuźnia


» Powiązane artykuły

Ludwiczak: Czeka nas bardzo duże wyzwanie (wideo)

Ludwiczak: Czeka nas bardzo duże wyzwanie (wideo)

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka rewelacyjnie prezentują się w obecnym sezonie w kolejnych imprezach. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka chcą teraz stworzyć dobre widowisko podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów i gwarantują duże emocje.

Molchanov: To szansa dla młodych ludzi (wideo)

Molchanov: To szansa dla młodych ludzi (wideo)

Białoruski mistrz Muay Thai Andrei Molchanov był gościem UKS Fight Academy Ostrołęka. W trakcie seminarium szkoleniowego w klubie prowadzonym przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka znalazł także czas na rozmowę o wielu aspektach sztuk walki.

Molchanov gościem Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Molchanov gościem Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Znakomity trener Andrei Molchanov poprowadził seminarium szkoleniowe w UKS Fight Academy. W zajęciach wzięli udział głównie podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka, ale również zaproszeni goście z kilku klubów z naszego regionu.

W starciu dwóch Kurpiów, lepszy Karol Łasiewicki

W starciu dwóch Kurpiów, lepszy Karol Łasiewicki

Walka reprezentanta Fight Academy Ostrołęka Karola Łasiewieckiego z zawodnikiem Gimnazjon Apin Wyszków Danielem Bralewskim była głównym wydarzeniem Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie. Pojedynek spełnił oczekiwania licznie zgromadzonej publiczności.

Medalowa seria Ostrołęckiego KKK w Ciechanowie

Medalowa seria Ostrołęckiego KKK w Ciechanowie

Aż 18 medalowych lokat i pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej wywalczyli reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w zawodach w Ciechanowie. Już po raz ósmy karatecy z regionu zmierzyli się w turnieju o puchar prezydenta miasta. Kto stanął na podium?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Fight Academy

BeeHero

Najnowsze wideo