« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 sierpnia 2018 r., imieniny Heleny, Bronisława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Reebok Run Crew także w Ostrołęce. Dołącz!

(fot. Reebok Run Crew/Facebook)

Mieszkańcy Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego będą mogli dołączyć do ogólnopolskiej akcji biegowej Reebok Run Crew, która dotarła także do naszego miasta. Projekt rośnie w siłę, a organizatorzy zapraszają na wspólne, bezpłatne treningi wszystkich chętnych.


Do akcji może przystąpić każdy, kto lubi biegać - amatorzy, zawodowcy, pasjonaci ruchu i miłośnicy aktywnego stylu życia.

 

Reklama - Odkryj zupełnie nowe podejście do biegania. Dołącz do Reebok Run Crew! Popraw z nami swoje osiągnięcia oraz zwiększ wydolność i siłę biegową dzięki metodzie Aerobic Capacity stworzonej przez Chrisa Hinshawa - wielokrotnego ironmana i trenera o globalnej renomie, przygotowującego topowych zawodników crossfit do zawodów - czytamy w zaproszeniu na wydarzenie.

 

Trening poprowadzą Tomasz Mierzejewski i Magdalena Domurad. Jednym z ambasadorów akcji jest ostrołęczanin Paweł Nerek.

 

Spotkania będą odbywały się cyklicznie, w każdy czwartek od godz. 18.30 na boisku przy Szkole Podstawowej nr 10 w Ostrołęce, przy ul. Blachnickiego 16.Dołącz do wydarzenia już w czwartek 17 maja br. Treningi są bezpłatne.

Odsłon: 3926
Komentarzy: 0
15:33, 16.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Lekkoatletyka sportem dla każdego w Obierwi

Lekkoatletyka sportem dla każdego w Obierwi

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska, trener OKLA Bartosz Witkowski i mistrzyni wśród weteranek Ewa Bartosik gościły w Obierwi. Celem spotkania był trening z dziećmi w ramach projektu "Aktywne Wakacje 2018".

Cross na Ostrej Łące po raz szósty (zdjęcia, wideo)

Cross na Ostrej Łące po raz szósty (zdjęcia, wideo)

Rywalizacja w Cross na Ostroj Łące podczas pikniku trzeźwościowego organizowanego przez stowarzyszenie Arkadia to już tradycja. Emocji na trasie nie brakowało już w tegorocznej rywalizacji zarówno w gronie dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Żebrowska: Mój apetyt na wyniki dalej rośnie

Żebrowska: Mój apetyt na wyniki dalej rośnie

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyka Magdalena Żebrowska ma za sobą najlepszy sezon w karierze. Medale Mistrzostw Polski i wyjazd na prestiżowe zawody do Londynu sprawiły, że apetyt na kolejne sukcesy stał się jeszcze większy.

Ambitne batalie OKLA w Mistrzostwach Polski

Ambitne batalie OKLA w Mistrzostwach Polski

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ambitnie walczyli o jak najlepsze wyniki w Mistrzostwach Polski U18 w Chorzowie. Medale były poza zasięgiem podopiecznych trenerów Bartosza Witkowskiego oraz Katarzyny i Konrada Szusterów.

Ostatni sprawdzian formy zawodniczek OKLA

Ostatni sprawdzian formy zawodniczek OKLA

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udanie zaprezentowali się w zawodach kontrolnych przed Mistrzostwami Polsku U18. W zawodach w Warszawie zaprezentowała się czwórka podopiecznych Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo