« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 stycznia 2019 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Reebok Run Crew także w Ostrołęce. Dołącz!

(fot. Reebok Run Crew/Facebook)

Mieszkańcy Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego będą mogli dołączyć do ogólnopolskiej akcji biegowej Reebok Run Crew, która dotarła także do naszego miasta. Projekt rośnie w siłę, a organizatorzy zapraszają na wspólne, bezpłatne treningi wszystkich chętnych.


Do akcji może przystąpić każdy, kto lubi biegać - amatorzy, zawodowcy, pasjonaci ruchu i miłośnicy aktywnego stylu życia.

 

Reklama - Odkryj zupełnie nowe podejście do biegania. Dołącz do Reebok Run Crew! Popraw z nami swoje osiągnięcia oraz zwiększ wydolność i siłę biegową dzięki metodzie Aerobic Capacity stworzonej przez Chrisa Hinshawa - wielokrotnego ironmana i trenera o globalnej renomie, przygotowującego topowych zawodników crossfit do zawodów - czytamy w zaproszeniu na wydarzenie.

 

Trening poprowadzą Tomasz Mierzejewski i Magdalena Domurad. Jednym z ambasadorów akcji jest ostrołęczanin Paweł Nerek.

 

Spotkania będą odbywały się cyklicznie, w każdy czwartek od godz. 18.30 na boisku przy Szkole Podstawowej nr 10 w Ostrołęce, przy ul. Blachnickiego 16.Dołącz do wydarzenia już w czwartek 17 maja br. Treningi są bezpłatne.

Odsłon: 4672
Komentarzy: 0
15:33, 16.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobra dyspozycja kulomiotów OKLA w stolicy

Dobra dyspozycja kulomiotów OKLA w stolicy

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w mityngu rozpoczynającym sezon 2019. W zawodach bardzo dobrą dyspozycją wykazali się kulomioci prowadzeni przez trenerów Katarzynę i Konrada Szusterów.

Trzy mityngi UKS Siódemka z dobrymi wynikami

Trzy mityngi UKS Siódemka z dobrymi wynikami

Już trzy starty w nowym sezonie halowym mają za sobą lekkoatleci UKS Siódemka w mityngach przeprowadzonych w Aleksandrowie Łódzkim, Warszawie i Toruniu. Podopieczni trenerów Marka Mierzejewskiego i Dariusza Dąbrowskiego zanotowali dobry wyniki.

Półmaraton po raz drugi dla Dąbrowskiego

Półmaraton po raz drugi dla Dąbrowskiego

Przemysław Dąbrowski z Rzekunia po raz drugi z rzędu okazał się najlepszy w Półmaratonie Kurpiowskim. Na trasie o długości 21.097 km finiszował z dobrym wynikiem 1:09:45. Impreza była wydarzeniem wzbudzającym największe zainteresowanie w maju 2018 roku.

Medal i rekordy życiowe młodego narybku OKLA

Medal i rekordy życiowe młodego narybku OKLA

Bardzo udanie zaprezentowali się młodzi reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w finałowych zawodach Czwartków Lekkoatletycznych. W zawodach zaprezentowali się młodzi adepci prowadzeni przez trenerów Katarzynę Szuster i Bartosza Witkowskiego.

Bieg WOŚP 'Policz się z cukrzycą' po raz pierwszy

Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą" po raz pierwszy

Już blisko 150 osób zgłosiło się do pierwszej ostrołęckiej edycji biegu "Policz się z cukrzycą". Impreza będzie towarzyszyła finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę, 13 stycznia uczestnicy będą rywalizowali na trasie liczącej 5 km. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo