« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 sierpnia 2018 r., imieniny Heleny, Bronisława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trudne zadanie przez Bartnikiem, Kurpikiem i Świtem

Przed nami już dwudziesta druga odsłona spotkań w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Na kibiców czekają kolejne bardzo ciekawe spotkania z udziałem piłkarzy Aldo Bartnika, Kurpika, Świtu i Rzekunianki. Kto zdobędzie punkty do tabeli?


Bardzo trudne zadanie czeka piłkarzy Aldo Bartnika Myszyniec, którzy tym razem na wyjeździe zmierzą się z Kryształem Glinojeck. W ostatnim meczu podopieczni trenera Adriana Gwiazdy pokonali Borutę Kuczbork 4:3. Z kolei Kryształ wygrał na wyjeździe z Koroną Karolinowo 3:0. Czy Aldo Bartnik znajdzie sposób na pokonanie lidera A klasy?

Reklama

 

Emocji z pewnością nie zabraknie w sobotnim spotkaniu Kurpika Kadzidło z Orłem Sypniewo. Podopieczni trenera Łukasza Pokory w ostatnim meczu pokonali na wyjeździe Żaka Szreńsk 4:1 i z pewnością będą chcieli iść za ciosem. Orzeł z kolei z pewnością będzie podrażniony ostatnią porażką z Orłem Sypniewo 0:5.

 

Do bardzo ciekawego starcia dojdzie z pewnością także w Baranowie, gdzie miejscowy Świt broniący się przed spadkiem z ligi podejmie Jutrzenkę Unieck. Podopieczni trenera Rafała Ogonowskiego w ostatnim spotkaniu przegrali na wyjeździe z Konopianką Konopki 1:4. Z kolei

Jutrzenka Unieck pokonała u siebie GKS Pokrzywnica 4:2 i jest faworytem kolejnego meczu.


Last minute Service

W ostatnim meczu A klasy w najbliższy weekend Rzekunianka Rzekuń podejmie Konopiankę Konopki. Podopieczni trenera Bartomieja Jezierskiego w ostatnim spotkaniu pokonali na wyjeździe KS Wąsewo 4:2. Konopianka Konopki wygrała z kolei ze Świtem Baranowo 4:1. Kto

zapisze na swoim koncie komplet punktów tym razem?

 

Spotkania 22 kolejki A klasy - grupa Ciechanów-Ostrołęka:
Kryształ Glinojeck - Aldo Bartnik Myszyniec, sobota - 19 maja, 11.00
Kurpik Kadzidło - Orzeł Sypniewo, sobota - 19 maja, godz. 17.00
Świt Baranowo - Jutrzenka Unieck, sobota - 19 maja, godz. 17.00
Rzekunianka Rzekuń - Konopianka Konopki, niedziela - 20 maja, godz. 15.00

Odsłon: 2694
Komentarzy: 0
08:59, 18.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Korona Ostrołęka kontra KS Łomianki. Wytypuj wynik

Korona Ostrołęka kontra KS Łomianki. Wytypuj wynik

Piłkarze Korony Ostrołęka stoją przed kolejną szansą na powiększenie swojego dorobku punktowego w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej. Tym razem rywalem podopiecznych trenera Marcina Truszkowskiego na stadionie przy ulicy Witosa będzie KS Łomianki.

KS CK Troszyn powalczy o punkty z PAF Płońsk

KS CK Troszyn powalczy o punkty z PAF Płońsk

Wyjazdowa konfrontacja czeka piłkarzy KS CK Troszyn w kolejnym meczu o mistrzostwo ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego świetnie rozpoczęli nowy sezon i z pewnością będą chcieli iść za ciosem.

II runda Pucharu Polski w okręgu z dużymi emocjami

II runda Pucharu Polski w okręgu z dużymi emocjami

Czternaście spotkań zostanie rozegranych w ramach II rundy rozgrywek Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka. Do rywalizacji dołączają zespoły z ligi okręgowej. Bardzo ciekawie zapowiadają się konfrontacje na stadionach w Ostrołęce i Myszyńcu.

Derbowe hity w nowym sezonie w A klasie

Derbowe hity w nowym sezonie w A klasie

Bardzo ciekawy i emocjonujący sezon czeka na kibiców piłki nożnej w mieście i powiecie ostrołęckim. Wszystko to za sprawą możliwości awansu trzech zespołów i dużej ilości meczów derbowych pomiędzy zespołami z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.

KS CK Troszyn z drugim triumfem (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn z drugim triumfem (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn zapisali na swoim koncie drugie zwycięstwo w nowym sezonie ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Tym razem przed własną publicznością na stadionie przy ulicy Słowackiego wygrali z Orzycem Chorzele 3:1. Obejrzycie bramki z meczu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo