« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 sierpnia 2018 r., imieniny Heleny, Bronisława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

KS CK Troszyn po punkty wyruszy do Ojrzenia

Kolejne spotkanie w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka czeka piłkarzy KS CK Troszyn. Tym razem podopieczni trenera Łukasza Bałazego w wyjazdowym meczu 25 kolejki podejmą Tęczę Ojrzeń. Będzie kolejne zwycięstwo?


Reklama Konfrontacja KS CK Troszyn z Tęczą Ojrzeń będzie kolejnym ważnym pojedynkiem dla zespołu prowadzonego przez trenera Łukasza Bałazego. W ostatnim meczach ekipa z Troszyna zapisała na swoim koncie serię zwycięstw. Piłkarze z Troszyna pokonali w ostatniej kolejce Sonę Nowe Miasto 5:2, a wcześniej wygrali z Orzycem Chorzele 4:0, Wieczfnianką Wieczfnia Kościelna 2:0 i Wkrą Sochocin 3:1.

 

O nieudanym początku rundy jesiennej zawodnicy z Troszyna mogą już nieco zapomnieć. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego przegrali na inaugurację z Ostrovią Ostrów Mazowiecka 0:2, następnie zremisowali z Wkrą Bieżuń 1:1, przegrali z Wkrą Żuromin 0:4 i podzielili się punktami z Nadnarwianką Pułtusk 1:1 i Żbikiem Nasielsk 2:2.Tęcza Ojrzeń to obecnie w ostatnim meczu podzieliła się punktami z Makowianką Maków Mazowiecki 2:2, a wcześniej pokonała Sonę Nowe Miasto 4:2 i GKS Strzegowo 4:2. Jesienią piłkarze KS CK Troszyn wygrał przed własną publicznością z drużyną z Ojrzenia 3:0. Czy tym razem podopieczni trenera Łukasza Bałazego odniosą kolejne zwycięstwo?

 

Tęcza Ojrzeń - KS CK Troszyn, sobota - 19 maja, godz. 17.00.

Odsłon: 2491
Komentarzy: 0
09:07, 18.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Korona Ostrołęka kontra KS Łomianki. Wytypuj wynik

Korona Ostrołęka kontra KS Łomianki. Wytypuj wynik

Piłkarze Korony Ostrołęka stoją przed kolejną szansą na powiększenie swojego dorobku punktowego w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej. Tym razem rywalem podopiecznych trenera Marcina Truszkowskiego na stadionie przy ulicy Witosa będzie KS Łomianki.

KS CK Troszyn powalczy o punkty z PAF Płońsk

KS CK Troszyn powalczy o punkty z PAF Płońsk

Wyjazdowa konfrontacja czeka piłkarzy KS CK Troszyn w kolejnym meczu o mistrzostwo ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego świetnie rozpoczęli nowy sezon i z pewnością będą chcieli iść za ciosem.

II runda Pucharu Polski w okręgu z dużymi emocjami

II runda Pucharu Polski w okręgu z dużymi emocjami

Czternaście spotkań zostanie rozegranych w ramach II rundy rozgrywek Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka. Do rywalizacji dołączają zespoły z ligi okręgowej. Bardzo ciekawie zapowiadają się konfrontacje na stadionach w Ostrołęce i Myszyńcu.

Derbowe hity w nowym sezonie w A klasie

Derbowe hity w nowym sezonie w A klasie

Bardzo ciekawy i emocjonujący sezon czeka na kibiców piłki nożnej w mieście i powiecie ostrołęckim. Wszystko to za sprawą możliwości awansu trzech zespołów i dużej ilości meczów derbowych pomiędzy zespołami z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.

KS CK Troszyn z drugim triumfem (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn z drugim triumfem (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn zapisali na swoim koncie drugie zwycięstwo w nowym sezonie ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Tym razem przed własną publicznością na stadionie przy ulicy Słowackiego wygrali z Orzycem Chorzele 3:1. Obejrzycie bramki z meczu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo