« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 23 października 2018 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kartingowe zmagania w Wykrocie. Dołącz (wideo)

Chcesz sprawdzić się w jeździe na czas i powalczyć o nowy rekord toru w Kurpiowskiej Krainie w Wykrocie? Już w najbliższy weekend do rywalizacji będzie mógł przystąpić każdy i powalczyć o nagrodę główną w wysokości 500 złotych. Chcesz dołączyć?


- W najbliższy weekend chcemy zaprosić do rywalizacji w zawodach, których celem będzie poprawienie dotychczasowego rekordu toru kartingowego - mówi Mariusz Biegański, menedżer Kurpiowskiej Krainy w Wykrocie. - Sportowa rywalizacja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego przygotowaliśmy kolejne niespodzianki dla osób rywalizujących w kartingu.

 

Nagroda główna 500 zł (do wykorzystania w restauracji, hotelu lub na rowerki wodne) przewidziane jest dla osoby, która poprawi dotychczasowy rekord toru należący do Jakuba Kubusa - 16.48 s. Reklama

Jeśli nie dojdzie do ustanowienia nowego rekordu, wówczas nagrody otrzymają trzej najszybsi zawodnicy całego weekendu. Za pierwsze miejsce 150 zł, za drugie 100 zł i za trzecie 50 zł, również do wykorzystania na terenie Kurpiowskiej Krainy.

 

Początek rywalizacji w czasówce został zaplanowany na piątkowe popołudnie, 18 maja od godz. 16.00, a następnie rekord będzie można próbować pobić w sobotę, 19 maja od godz. 12.00 do niedzieli, 20 maja o godz. 21.00. Wówczas poznamy najszybszych zawodników całego weekendu. Do rywalizacji może dołączyć każdy i bez ograniczeń ilości powtórzeń jazdy na torze.


JBB

Odsłon: 3472
Komentarzy: 0
13:16, 18.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kettlebells w Bee Hero dla wszystkich (wideo)

Kettlebells w Bee Hero dla wszystkich (wideo)

Centrum Sportu Bee Hero zaprasza na cykl bezpłatnych treningów Kettlebell, których celem jest popularyzacja dyscypliny wśród mieszkańców naszego miasta. Trenerzy chcą zachęcić do zdrowego trybu życia, aktywności ruchowej, a jednocześnie świetnej zabawy.

Aleksander Waszkiewicz ze złotem (wideo)

Aleksander Waszkiewicz ze złotem (wideo)

Klub Sportowy Bee Hero Sports Center działa od zaledwie kilku miesięcy, ale może już teraz pochwalić się mistrzem Polski. Mowa o Aleksandrze Waszkiewiczu, który podczas rewelacyjnie zaprezentował się podczas zawodów przeprowadzonych w stolicy kraju.

Szachowe batalie dla Tadrzaka (zdjęcia, wideo)

Szachowe batalie dla Tadrzaka (zdjęcia, wideo)

Zwycięstwem Wojciecha Tadarzaka zakończył się Turniej Szachowy z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Do udziału w zawodach dzieci i młodzież zaprosił nauczyciel SP nr 10 i propagator gry w szachy Tadeusz Nalewajk. Chętnych do rywalizacji nie brakowało.

Szurnicki wycisnął 230 kg! (zdjęcia, wideo)

Szurnicki wycisnął 230 kg! (zdjęcia, wideo)

Już po raz czwarty Uczniowski Klub Sportowy Atleta zaprosił do rywalizacji w zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc. Tym razem w obecności wielokrotnego mistrza kraju Mariusza Bartołowicza zostały przeprowadzone mistrzostwa Ostrołęki pełne rekordów.

Złoto i brąz Marii Pisarek w Diamond Cup 2018

Złoto i brąz Marii Pisarek w Diamond Cup 2018

Maria Pisarek wywalczyła dwa medale w międzynarodowych mistrzostwach IFBB Diamond Cup FIWE 2018. Zawodniczka trenuje i rozwija swoją pasję do kulturystyki w Klubie Sportów Sylwetkowych "Kuźnia". Ze stolicy kraju powróciła ze złotym i brązowym medalem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Fight Academy

BeeHero

Najnowsze wideo