« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 sierpnia 2018 r., imieniny Heleny, Bronisława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kartingowe zmagania w Wykrocie. Dołącz (wideo)

Chcesz sprawdzić się w jeździe na czas i powalczyć o nowy rekord toru w Kurpiowskiej Krainie w Wykrocie? Już w najbliższy weekend do rywalizacji będzie mógł przystąpić każdy i powalczyć o nagrodę główną w wysokości 500 złotych. Chcesz dołączyć?


- W najbliższy weekend chcemy zaprosić do rywalizacji w zawodach, których celem będzie poprawienie dotychczasowego rekordu toru kartingowego - mówi Mariusz Biegański, menedżer Kurpiowskiej Krainy w Wykrocie. - Sportowa rywalizacja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego przygotowaliśmy kolejne niespodzianki dla osób rywalizujących w kartingu.

 

Nagroda główna 500 zł (do wykorzystania w restauracji, hotelu lub na rowerki wodne) przewidziane jest dla osoby, która poprawi dotychczasowy rekord toru należący do Jakuba Kubusa - 16.48 s. Reklama

Jeśli nie dojdzie do ustanowienia nowego rekordu, wówczas nagrody otrzymają trzej najszybsi zawodnicy całego weekendu. Za pierwsze miejsce 150 zł, za drugie 100 zł i za trzecie 50 zł, również do wykorzystania na terenie Kurpiowskiej Krainy.

 

Początek rywalizacji w czasówce został zaplanowany na piątkowe popołudnie, 18 maja od godz. 16.00, a następnie rekord będzie można próbować pobić w sobotę, 19 maja od godz. 12.00 do niedzieli, 20 maja o godz. 21.00. Wówczas poznamy najszybszych zawodników całego weekendu. Do rywalizacji może dołączyć każdy i bez ograniczeń ilości powtórzeń jazdy na torze.Odsłon: 3342
Komentarzy: 0
13:16, 18.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

10 strzałów ku chwale Ojczyzny w Kadzidle

10 strzałów ku chwale Ojczyzny w Kadzidle

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca Troszyn zaprasza do rywalizacji w otwartych zawodach strzeleckich pod patronatem starosty ostrołęckiego. W obecnym sezonie zawody zostaną przeprowadzone w środę, 15 sierpnia na strzelnicy w Kadzidle. Dołącz do rywalizacji.

Żeglarze z sukcesami w Grand Prix Mikołajek

Żeglarze z sukcesami w Grand Prix Mikołajek

Dwie załogi złożone z mieszkańców Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego rywalizują z sukcesami w kolejnych rundach eliminacyjnych Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek. Przed naszymi żaglarzami już tylko wielki finał zaplanowany na wrzesień.

Polska Liga Wraków po raz trzeci (zdjęcia, wideo)

Polska Liga Wraków po raz trzeci (zdjęcia, wideo)

Polska Liga Wraków cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem w Dawii w gminie Łyse i Wykrocie w gminie Myszyniec. Teraz rywalizacja przeniosła się się do Piątnicy, gdzie ponownie nie zabrakło emocjonujących wyścigów w dwóch kategoriach.

Strzelali z broni historycznej w Troszynie (zdjęcia)

Strzelali z broni historycznej w Troszynie (zdjęcia)

W czterech konkurencjach rywalizowali najlepsi strzelcy z kilku klubów z Mazowsza i Podlasia w otwartych zawodach z broni historycznej "Chwała Bohaterom Warszawy". Impreza została przeprowadzona w celu upamiętnienia wydarzeń 1 sierpnia 1944 roku.

Postrzelają w Troszynie z broni historycznej

Postrzelają w Troszynie z broni historycznej

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca Troszyn zaprasza do udziału w otwartych zawodach z broni historycznej "Chwała Bohaterom Warszawy". Impreza zostanie przeprowadzona w celu upamiętnienia wydarzeń 1 sierpnia 1944 roku. Chcesz dołączyć i wziąć udział?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo