« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 stycznia 2019 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kartingowe zmagania w Wykrocie. Dołącz (wideo)

Chcesz sprawdzić się w jeździe na czas i powalczyć o nowy rekord toru w Kurpiowskiej Krainie w Wykrocie? Już w najbliższy weekend do rywalizacji będzie mógł przystąpić każdy i powalczyć o nagrodę główną w wysokości 500 złotych. Chcesz dołączyć?


- W najbliższy weekend chcemy zaprosić do rywalizacji w zawodach, których celem będzie poprawienie dotychczasowego rekordu toru kartingowego - mówi Mariusz Biegański, menedżer Kurpiowskiej Krainy w Wykrocie. - Sportowa rywalizacja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego przygotowaliśmy kolejne niespodzianki dla osób rywalizujących w kartingu.

 

Nagroda główna 500 zł (do wykorzystania w restauracji, hotelu lub na rowerki wodne) przewidziane jest dla osoby, która poprawi dotychczasowy rekord toru należący do Jakuba Kubusa - 16.48 s. Reklama

Jeśli nie dojdzie do ustanowienia nowego rekordu, wówczas nagrody otrzymają trzej najszybsi zawodnicy całego weekendu. Za pierwsze miejsce 150 zł, za drugie 100 zł i za trzecie 50 zł, również do wykorzystania na terenie Kurpiowskiej Krainy.

 

Początek rywalizacji w czasówce został zaplanowany na piątkowe popołudnie, 18 maja od godz. 16.00, a następnie rekord będzie można próbować pobić w sobotę, 19 maja od godz. 12.00 do niedzieli, 20 maja o godz. 21.00. Wówczas poznamy najszybszych zawodników całego weekendu. Do rywalizacji może dołączyć każdy i bez ograniczeń ilości powtórzeń jazdy na torze.Odsłon: 3694
Komentarzy: 0
13:16, 18.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Powróciły mroźne dni i lodowisko (wideo)

Powróciły mroźne dni i lodowisko (wideo)

Powróciły mroźne dni, a wraz nimi miejskie lodowisko na terenie stadionu przy ulicy Witosa, z którego można korzystać przez najbliższe dni. Z zamarzniętej tafli ponownie mogą korzystać łyżwiarze. Można spróbować swoich sił m.in. w hokeju na lodzie.

Koniec folwarku Juchniewicza

Koniec folwarku Juchniewicza

Robert Juchniewicz stracił stanowisko dyrektora Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce (MZOS-TiIT). Miejską spółką zajmującą się głównie sportem zarządzał od października 2007 roku.

Nowe kluby sportowe w Ostrołęce

Nowe kluby sportowe w Ostrołęce

Czterdzieści organizacji sportowych otrzymało w 2018 roku wsparcie miasta w realizacji zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej. Wiele wskazuje na to, że w tym roku o środki z budżetu Ostrołęki będzie wnioskowało więcej klubów, również nowych. 

Jak wspierać szkolenie i nie zapomnieć o seniorach?

Jak wspierać szkolenie i nie zapomnieć o seniorach?

Jakie kryteria powinny decydować przy podziale miejskiej dotacji na sport? Na to pytanie starają się odpowiedzieć przedstawiciele klubów i stowarzyszeń działających w Ostrołęce w trakcie spotkań odbywających w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta.

Kasa na sport od marszałka. Kluby składają wnioski

Kasa na sport od marszałka. Kluby składają wnioski

Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej to zadanie na które zarząd województwa mazowieckiego przeznaczył sześć milionów złotych. Kluby i stowarzyszenia mają czas, aby przedstawić swoje oferty do 4 lutego 2019 roku. Warto złożyć wniosek już dziś.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo