« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 26 maja 2018 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kartingowe zmagania w Wykrocie. Dołącz (wideo)

Chcesz sprawdzić się w jeździe na czas i powalczyć o nowy rekord toru w Kurpiowskiej Krainie w Wykrocie? Już w najbliższy weekend do rywalizacji będzie mógł przystąpić każdy i powalczyć o nagrodę główną w wysokości 500 złotych. Chcesz dołączyć?


- W najbliższy weekend chcemy zaprosić do rywalizacji w zawodach, których celem będzie poprawienie dotychczasowego rekordu toru kartingowego - mówi Mariusz Biegański, menedżer Kurpiowskiej Krainy w Wykrocie. - Sportowa rywalizacja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego przygotowaliśmy kolejne niespodzianki dla osób rywalizujących w kartingu.

 

Nagroda główna 500 zł (do wykorzystania w restauracji, hotelu lub na rowerki wodne) przewidziane jest dla osoby, która poprawi dotychczasowy rekord toru należący do Jakuba Kubusa - 16.48 s. Reklama

Jeśli nie dojdzie do ustanowienia nowego rekordu, wówczas nagrody otrzymają trzej najszybsi zawodnicy całego weekendu. Za pierwsze miejsce 150 zł, za drugie 100 zł i za trzecie 50 zł, również do wykorzystania na terenie Kurpiowskiej Krainy.

 

Początek rywalizacji w czasówce został zaplanowany na piątkowe popołudnie, 18 maja od godz. 16.00, a następnie rekord będzie można próbować pobić w sobotę, 19 maja od godz. 12.00 do niedzieli, 20 maja o godz. 21.00. Wówczas poznamy najszybszych zawodników całego weekendu. Do rywalizacji może dołączyć każdy i bez ograniczeń ilości powtórzeń jazdy na torze.Odsłon: 2238
Komentarzy: 0
13:16, 18.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nowy rekord toru i nagroda główna 500 zł! (wideo)

Nowy rekord toru i nagroda główna 500 zł! (wideo)

To weekend pełen świetnych wyników na torze kartingowym w Kurpiowskiej Krainie. Podczas zmagań w Wykrocie został ustanowiony nowy rekord obiektu, a także wiele bardzo wartościowych wyników zawodniczek i zawodników z naszego regionu.

Kartingowa czasówka. Kto wygrał? (zdjęcia, wideo)

Kartingowa czasówka. Kto wygrał? (zdjęcia, wideo)

Testy pomiary czasu na torze kartingowym w Kurpiowskiej Krainie w Wykrocie były ostatnimi przed oficjalnym otwarciem. Na zawodniczki i zawodników czekały specjalne trzydniowe zawody, w którym każdy mógł spróbować swoich sił i powalczyć o atrakcyjne nagrody.

Kartingowe ściganie z nagrodami w Wykrocie (wideo)

Kartingowe ściganie z nagrodami w Wykrocie (wideo)

Kolejne sesje treningowe czekają na miłośników kartingu już w najbliższy weekend w Krainie Kurpiowskiej w Wykrocie. Do rywalizacji może przystąpić każdy, kto będzie wstanie sam dosięgnąć pedałów gazu, hamulca i powalczyć o atrakcyjne nagrody. Dołączysz?

Dobre wyniki Kuleszy w Mistrzostwach Polski

Dobre wyniki Kuleszy w Mistrzostwach Polski

Reprezentant UKS Atleta Ostrołęka Dominik Kulesza z wynikiem 233 kg uzyskanych w dwuboju zajął dziesiąte miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 20. To kolejny udany start podopiecznego trenera Władysława Niedźwieckiego w imprezie tej rangi.

Spychalski i Zarzycki w Visma Classic (zdjęcia)

Spychalski i Zarzycki w Visma Classic (zdjęcia)

Dwójka zawodników KS Spych Przystań Waldemar Spychalski i Wojciech Zarzycki w Finlandii zakończyła rywalizację w ostatnim maratonie narciarskim w Visma Classic 2018. Za kołem polarnym startowała cała plejada narciarzy klasycznych z całego świata.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo