« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Brzostek i Konkret przewodzą w OLB (zdjęcia, wideo)

Radosław Brzostek został nowym liderem I Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej rozgrywanej w Łubudu Bowling&Good Time. Trzecia odsłona spotkań dostarczyła bardzo dużo wartościowych wyników i doprowadziła do kolejnych zmian w klasyfikacji generalnej.


Podczas trzeciego poniedziałkowego spotkania zostały przeprowadzone trzy kolejki. W pierwszej z nich najlepszy wynik uzyskał Radosław Brzostek - 213 punktów, w drugiej najlepszy był Piotr Ustaszewski - 180 pkt, w trzeciej odsłonie poniedziałkowych zmagań najwyższy wynik uzyskał ponownie Radosław Brzostek - 181 pkt.

Reklama

 

Najlepszy wynik po trzech seriach gier na swoim koncie zapisał Radosław Brzostek - 573 pkt i wyprzedził kolejnych w stawce Wojciecha Kolatora - 463 pkt i Patryka Ustaszewskiego - 448 pkt. W klasyfikacji generalnej na prowadzeniu znajduje się obecnie Radosław Brzostek z Konkretu - 1462 pkt, który wyprzedza kolejnych zawodników z podium Kamila Sienkiewicza z Czarnych Koni - 1291 pkt i Wojciecha Kolatora z Konkretu - 1289 pkt.

 

W klasyfikacji drużynowej na prowadzeniu po trzech kolejkach plasuje Konkret z dorobkiem 1897 pkt, który wyprzedza Czarne Konie - 1675 pkt i Last Minute Service - 1470 pkt. Kolejne odsłony spotkań I Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej OKB Łubudu zostały zaplanowane na poniedziałki - 28 maja, 4 czerwca i 11 czerwca, kiedy to rozegrane zostanie decydujące spotkanie najlepszych kręglarzy w regionie.

Dla najlepszych zawodników zostały przewidziane puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe od sponsorów. Beczka piwa od Łubudu Bowling&Good Time powędruje z kolei do najlepszej drużyny.

 

Patronat medialny nad rozgrywkami objął portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit. Więcej informacji o ostatnich wydarzeniach w Łubudu dostępnych w dziale Kręgle.

 

Zobacz zdjęcia:
Trzecia kolejka Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej w Łubudu

 

Odsłon: 3453
Komentarzy: 0
09:43, 22.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo