« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kowalski nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Bartłomiej Kowalski z Warszawy wygrał turniej open zorganizowany z okazji X-lecia Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Na kortach przy ulicy Hallera w finale pokonał Rafała Dmochowskiego z Zambrowa 9:0. Wcześniej również nie dał szans rywalom.


W pierwszej rundzie Bartłomiej Kowalski pokonał reprezentanta gospodarzy Janusza Tyszkę 9:0. Następnie wygrał z Sylwestrem Puchalskim z Ostrowi Mazowieckiej 9:3, a w ćwierćfinale pokonał Kamila Woźniaka z Ostrołęki 9:1. W półfinale zawodnik z Warszawy wygrał z łomżaninem Krzysztofem Bułkowskim 9:0.

Reklama

 

Drugi z finalistów Rafał Dmochowski pokonał kolejno Piotra Mrozka 9:3, Mirosława Mazucha 6:6 i krecz, Adama Otłowskiego 9:4 i Mateusza Matyczaka 9:5. W finałowym meczu trwającym nieco ponad dwa kwadranse Bartłomiej Kowalski pokonał Rafała Dmochowskiego 9:0.

 

W turnieju open wzięło udział 32 zawodników z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, ale także Łomży, Zambrowa, Ostrowi Mazowieckiej i Warszawy. Nagrody najlepszym tenisistom wręczali wspólnie prezydent miasta Ostrołęki Janusz Kotowski, przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski oraz prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusz Terlikowski.


Łubudu

Sponsorami turnieju byli: Miasto Ostrołęka, West Site Fitness, Piekarnia Kurpiowska Serafin oraz Kurpiowska Kraina w Wykrocie. Patronat medialny sprawował portal Moja Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
Finał turnieju z okazji X-lecia Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego

 

Odsłon: 5784
Komentarzy: 4
09:45, 22.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Leon @ 17:56, 22.05.2018r. IP: *.*.37.154

Pozamiatał aż miło

Humbert @ 19:11, 22.05.2018r. IP: *.*.161.78

Kosił...

@ 06:22, 23.05.2018r. IP: *.*.169.88

tenisista @ 15:16, 23.05.2018r. IP: *.*.2.174

Szkoda,że Jordan był chory i nie mógł grać - w poprzednik roku finał z udziałem zwycięzcy Bartka Kowalskiego i nim był wyrównany i emocjonujący.Oczywiście gratulacje za wygraną

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo