« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kowalski nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Bartłomiej Kowalski z Warszawy wygrał turniej open zorganizowany z okazji X-lecia Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Na kortach przy ulicy Hallera w finale pokonał Rafała Dmochowskiego z Zambrowa 9:0. Wcześniej również nie dał szans rywalom.


W pierwszej rundzie Bartłomiej Kowalski pokonał reprezentanta gospodarzy Janusza Tyszkę 9:0. Następnie wygrał z Sylwestrem Puchalskim z Ostrowi Mazowieckiej 9:3, a w ćwierćfinale pokonał Kamila Woźniaka z Ostrołęki 9:1. W półfinale zawodnik z Warszawy wygrał z łomżaninem Krzysztofem Bułkowskim 9:0.

Reklama

 

Drugi z finalistów Rafał Dmochowski pokonał kolejno Piotra Mrozka 9:3, Mirosława Mazucha 6:6 i krecz, Adama Otłowskiego 9:4 i Mateusza Matyczaka 9:5. W finałowym meczu trwającym nieco ponad dwa kwadranse Bartłomiej Kowalski pokonał Rafała Dmochowskiego 9:0.

 

W turnieju open wzięło udział 32 zawodników z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, ale także Łomży, Zambrowa, Ostrowi Mazowieckiej i Warszawy. Nagrody najlepszym tenisistom wręczali wspólnie prezydent miasta Ostrołęki Janusz Kotowski, przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski oraz prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusz Terlikowski.


Łubudu

Sponsorami turnieju byli: Miasto Ostrołęka, West Site Fitness, Piekarnia Kurpiowska Serafin oraz Kurpiowska Kraina w Wykrocie. Patronat medialny sprawował portal Moja Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
Finał turnieju z okazji X-lecia Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego

 

Odsłon: 5319
Komentarzy: 4
09:45, 22.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

W minioną sobotę odbył się ostatni turniej Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów. W cyklu sześciu turniejów bezkonkurencyjny okazał się Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia, który w czterech startach trzykrotnie zajął pierwsze miejsce, a raz był drugi.

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

W hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce odbyły się kobiece mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta Łukasza Kulika trafił w ręce Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO nie miała sobie równych.

» Wasze komentarze

Leon @ 17:56, 22.05.2018r. IP: *.*.37.154

Pozamiatał aż miło

Humbert @ 19:11, 22.05.2018r. IP: *.*.161.78

Kosił...

@ 06:22, 23.05.2018r. IP: *.*.169.88

tenisista @ 15:16, 23.05.2018r. IP: *.*.2.174

Szkoda,że Jordan był chory i nie mógł grać - w poprzednik roku finał z udziałem zwycięzcy Bartka Kowalskiego i nim był wyrównany i emocjonujący.Oczywiście gratulacje za wygraną

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo