Walczyli o medale w czwórboju (zdjęcia, wideo)

Siedemnaście zespołów przystąpiło do rywalizacji w finałach międzypowiatowych czwórboju lekkoatletycznego przeprowadzonych na stadionie w Kadzidle. Impreza organizowana przez Szkolny Związek Sportowy zakończyła się sukcesem gospodyń, które zdobyły złote medale.

W zawodach rywalizacja odbyła się w sprincie na 60 m, rzucie piłeczką palantową, skoku w dal oraz biegu na 600 m w gronie dziewcząt i 1000 m w gronie chłopców.

W gronie dziewcząt zwyciężyły zawodniczki SP Kadzidło - 1133 pkt. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Katarzyna Nowak, Malwina Mróz, Wiktoria Osowiecka, Roksana Chmielewska, Katarzyna Kozłowska i Alicja Suchecka.

Kolejne miejsce zajęły: PSP Zaręby Kościelne - 1099 pkt, SP Troszyn - 1037 pkt, SP nr 2 Małkinia Górna - 932 pkt, SP nr 1 Ostrołęka - 929 pkt, PSP nr 1 Chorzele - 917 pkt, PSP Jednorożec - 780 pkt, SP nr 5 Wyszków - 744 pkt, SP nr 1 Wyszków - 428 pkt.

W gronie chłopców zwyciężyła PSP Jednorożec - 918 pkt, przed SP Olszewo-Borki - 839 pkt, SP Prostyń - 835 pkt, SP Krzynowłoga Mała - 804 pkt, SP nr 1 Ostrołęka - 801 pkt, SP nr 2 Wyszków - 778 pkt, SP Kadzidło - 749 pkt, SP nr 2 Małkinia Górna - 697 pkt. Drużyna SP Olszewo-Borki wywalczyła srebrne medale i awans do finałów Mazowsza w składzie: Jan Czarkowski, Paweł Goździewski, Adrian Kobrzyński, Marcin Rawa, Adrian Kosakowski i Artur Kosakowski.

Awans do finałów Mazowsza, które zostały zaplanowane na poniedziałek, 4 czerwca w Pruszkowie uzyskały po dwie najlepsze drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców.