« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rzekunianka, Świt, Kurpik i Bartnik walczą o punkty

Przed nami już dwudziesta trzecia odsłona spotkań w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Na kibiców czekają kolejne bardzo ciekawe spotkania z udziałem piłkarzy Aldo Bartnika, Kurpika, Świtu i Rzekunianki. Kto zdobędzie punkty do tabeli?


Piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec tym razem rozegrają spotkanie przed własną publicznością, w którym podejmą GKS Pokrzywnica. Podopieczni trenera Adriana Gwiazdy bardzo udanie zaprezentowali się w ostatnim meczu, w którym pokonali lidera rozgrywek Kryształ Glinojeck i to na jego terenie 3:1. Teraz zadanie wydaje się być zdecydowanie prostsze, chociaż GKS Pokrzywnica w ostatnim meczu pokonał Koronę Karolinowo 4:2.

Reklama

 

Kolejne trudne zadanie walki o ligowe punkty czeka piłkarzy Świtu Baranowo, którzy tym razem na wyjeździe rywalizować będą z Koroną Karolinowo. Podopieczni trenera Rafała Ogonowskiego wciąż walczą o utrzymanie i każdy punkt może okazać się kluczowy. W ostatniej konfrontacji ulegli Jutrzence Unieck 0:1.

 

Rzekunianka Rzekuń wyrasta na jeden z najmocniejszych zespołów A klasy w rundzie wiosennej. Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego w ostatniej serii spotkań pokonali pewnie Koronę Karolinowo 2:0 i nie stoją na straconej pozycji również w wyjazdowym starciu z Jutrzenką Unieck.

 

Do Kuczborka w niedzielny poranek pojadą z kolei piłkarze Kurpika Kadzidło. Podopieczni trenera Łukasza Pokory w ostatni meczu zremisowali z Orłem Sypniewo 2:2. Wcześniej pokonali Żaka Szreńsk 4:1 i z pewnością również teraz będą chcieli zgarnąć komplet punktów w konfrontacji z niżej notowanym rywalem. Boruta w ostatniej kolejce pokonał Żaka Szreńsk 1:0.Spotkania 23 kolejki A klasy - grupa Ciechanów-Ostrołęka:
Aldo Bartnik Myszyniec - GKS Pokrzywnica, sobota - 26 maja, godz. 11.00
Korona Karolinowo - Świt Baranowo, sobota - 26 maja, godz. 15.00
Jutrzenka Unieck - Rzekunianka Rzekuń, sobota - 26 maja, godz. 15.00
Boruta Kuczbork - Kurpik Kadzidło, niedziela - 27 maja, godz. 11.00

Odsłon: 1473
Komentarzy: 0
09:02, 25.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Korona będzie świętować 20-lecie przez trzy dni

Korona będzie świętować 20-lecie przez trzy dni

OTS Korona Ostrołęka rozpoczęła świętowanie 20-lecie klubu. Przez trzy dni nie zabraknie atrakcji dla dzieci i młodzieży, ale również emocji związanych z występami drużyny seniorów i oldboyów żółto-niebieskich. Poznaj cały plan weekendu z Koroną.

Korona podejmie Wisłę II Płock. Wytypuj wynik

Korona podejmie Wisłę II Płock. Wytypuj wynik

Piłkarze Korony Ostrołęka w spotkaniu 30 kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej podejmą Wisłę II Płock. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego w przypadku zwycięstwa mają jeszcze szanse na pierwszą lokatę w tabeli i baraże o III ligę.

KS CK Troszyn powalczy z Mazowszem Jednorożec

KS CK Troszyn powalczy z Mazowszem Jednorożec

Piłkarze KS CK Troszyn w wyjazdowym spotkaniu 30 kolejki ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka zmierzą z Mazowszem Jednorożec. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego chcą udanie zakończyć rywalizację w obecnym sezonie i zdobyć komplet punktów.

Świt, Kurpik i Bartnik walczą o punkty (wideo)

Świt, Kurpik i Bartnik walczą o punkty (wideo)

Przed nami już ostatnia, dwudziesta szósta odsłona spotkań w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Przed własną publicznością na zakończenie zmagań zaprezentują się piłkarze z Kadzidła i Baranowa. Kto tym razem wywalczy komplet punktów?

Dużo emocji i bramek w OLPN (zdjęcia, wideo)

Dużo emocji i bramek w OLPN (zdjęcia, wideo)

Aż osiemnaście bramek padło w ostatniej serii spotkań Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej. Liderem rozgrywek są Farmaceuci, którzy pokonali zespół Hurtowniapilkarska.com 5:0. Wicelider Złota Ostrołęka pokonała tym razem Kuźnię Art-Met Olszewka 7:0.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo