« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 stycznia 2019 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rzekunianka, Świt, Kurpik i Bartnik walczą o punkty

Przed nami już dwudziesta trzecia odsłona spotkań w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Na kibiców czekają kolejne bardzo ciekawe spotkania z udziałem piłkarzy Aldo Bartnika, Kurpika, Świtu i Rzekunianki. Kto zdobędzie punkty do tabeli?


Piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec tym razem rozegrają spotkanie przed własną publicznością, w którym podejmą GKS Pokrzywnica. Podopieczni trenera Adriana Gwiazdy bardzo udanie zaprezentowali się w ostatnim meczu, w którym pokonali lidera rozgrywek Kryształ Glinojeck i to na jego terenie 3:1. Teraz zadanie wydaje się być zdecydowanie prostsze, chociaż GKS Pokrzywnica w ostatnim meczu pokonał Koronę Karolinowo 4:2.

Reklama

 

Kolejne trudne zadanie walki o ligowe punkty czeka piłkarzy Świtu Baranowo, którzy tym razem na wyjeździe rywalizować będą z Koroną Karolinowo. Podopieczni trenera Rafała Ogonowskiego wciąż walczą o utrzymanie i każdy punkt może okazać się kluczowy. W ostatniej konfrontacji ulegli Jutrzence Unieck 0:1.

 

Rzekunianka Rzekuń wyrasta na jeden z najmocniejszych zespołów A klasy w rundzie wiosennej. Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego w ostatniej serii spotkań pokonali pewnie Koronę Karolinowo 2:0 i nie stoją na straconej pozycji również w wyjazdowym starciu z Jutrzenką Unieck.

 

Do Kuczborka w niedzielny poranek pojadą z kolei piłkarze Kurpika Kadzidło. Podopieczni trenera Łukasza Pokory w ostatni meczu zremisowali z Orłem Sypniewo 2:2. Wcześniej pokonali Żaka Szreńsk 4:1 i z pewnością również teraz będą chcieli zgarnąć komplet punktów w konfrontacji z niżej notowanym rywalem. Boruta w ostatniej kolejce pokonał Żaka Szreńsk 1:0.Spotkania 23 kolejki A klasy - grupa Ciechanów-Ostrołęka:
Aldo Bartnik Myszyniec - GKS Pokrzywnica, sobota - 26 maja, godz. 11.00
Korona Karolinowo - Świt Baranowo, sobota - 26 maja, godz. 15.00
Jutrzenka Unieck - Rzekunianka Rzekuń, sobota - 26 maja, godz. 15.00
Boruta Kuczbork - Kurpik Kadzidło, niedziela - 27 maja, godz. 11.00

Odsłon: 2334
Komentarzy: 0
09:02, 25.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dwa turnieje i dwa triumfy młodej Korony

Dwa turnieje i dwa triumfy młodej Korony

Świetny początek roku mają za sobą młodzi piłkarze Korony Ostrołęka z rocznika 2010. Podopieczni trenera Piotra Karczewskiego zwyciężyli w turniejach rozgrywanych w Zambrowie i Ciechanowie, pokonując rywali z większych ośrodków piłkarskich. 

Baraże o IV ligę mazowiecką. Kto z kim zagra?

Baraże o IV ligę mazowiecką. Kto z kim zagra?

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej rozlosował pary barażowe o awans do IV ligi mazowieckiej. Wezmą w nich udział wicemistrzowie poszczególnych grup lig okręgowych. Szczęście uśmiechnęło się do zespołu z grupy Ciechanów-Ostrołęka.

Mazurki najlepsze w Aldo Cup 2019 w Myszyńcu

Mazurki najlepsze w Aldo Cup 2019 w Myszyńcu

Dużo emocji dostarczył turniej piłki nożnej Aldo Cup 2019. Do rywalizacji w zawodach przystąpiły zarówno zespoły amatorskie, jak i występujące na ligowych boiskach. W turnieju najlepszy okazał się zespół Mazurki w finale pokonując Drink Team 3:2.

Ważny rok dla najstarszych piłkarzy APN

Ważny rok dla najstarszych piłkarzy APN

Do kolejnego sezonu w lidze mazowieckiej przygotowują się piłkarze APN Ostrołęka z rocznika 2003. To najstarszy rocznik trenujący w akademii prowadzonej przez trenera Marcina Romana, a zarazem pierwszy, którego zawodnicy zasilą drużyny seniorskie.

Deptuła blisko triumfu w NLF (zdjęcia, wideo)

Deptuła blisko triumfu w NLF (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Stacji Paliw Deptuła Kadzidło odnieśli kolejne zwycięstwo w rozgrywkach Nocnej Ligi Futsalu. Tym razem pokonali po emocjonującej starciu Tartak Grab Bud Pienice 3:1 i zapisali na swoim koncie komplet punktów. W efekcie są o krok od końcowego triumfu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo