« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 27 września 2020 r., imieniny Damiana, Amadeusza, Mirabelli

Moja Ostrołęka

Aktualności

XIII Memoriał Arkadiusza Gołasia (zdjęcia, wideo)

Blisko trzystu młodych siatkarzy z całej Polski przystąpiło do rywalizacji w XIII Memoriale Arkadiusza Gołasia, który rozgrywany jest w Ostrołęce. W zawodach biorą udział czołowe zespoły w kraju w roczniku 2003 i młodsi, w tym trzy ekipy ostrołęckiego Olimpu.


Do zmagań przystąpiły 24 drużyny, które zostaną podzielone na cztery sześciozespołowe grupy. W zawodach nie zabraknie odgrywających kluczowe role od lat nie tylko w memoriale, ale również na krajowej arenie drużyn jak m.in. AKS Resovia Rzeszów, MOS Wola Warszawa, Metro Warszawa, czy też Gwardia Wrocław.

 

Reklama

W zawodach po raz drugi zaprezentuje się zagraniczny zespół, a mianowicie siatkarze z Białorusi - Osushor Grodno. W rywalizacji nie zabraknie również aż trzech zespołów siatkarzy Olimpu z rocznika 2003 oraz ich młodszych kolegów, którzy będą łapać cenne doświadczenie.

 

Początek rozgrywek w hali im. Arkadiusza Gołasia oraz w sali sportowej SP nr 5 został zaplanowany w piątek, 25 maja na godz. 9.30, a uroczyste otwarcie na godz. 14.00. Finałowe spotkanie w niedzielę, 27 maja planowane jest na godz. 13.00, a tuż po nim wręczenia medali i nagród wszystkim zespołom.


Lubudu

Olimp I Ostrołęka rozpocznie zmagania od meczu z Spartą AGH Kraków w piątek, 25 maja o godz. 9.30. W kolejnych meczach zmierzy się z Kadra Województwa Lubelskiego o godz. 16.00, a następnie o godz. 18.00 z Gwardią Wrocław. W sobotę, 26 maja o godz. 11.00 zagra z MKS MDK Warszawa, a o godz. 14.00 z UKS Strzelce Opolskie.

 

Zobacz zdjęcia:
Uroczyste otwarcie XIII Memoriału Arkadiusza Gołasia

 

Odsłon: 11318
Komentarzy: 0
10:05, 25.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Renisław Dmochowski o Arkadiuszu Gołasiu (zdjęcia grobu)

Renisław Dmochowski o Arkadiuszu Gołasiu (zdjęcia grobu)

Jak zaczęła się przygoda z siatkówką Arkadiusza Gołasia? Jakim był człowiekim? Czy pamiętał o swoim pierwszym trenerze? W jakich okolicznościach szkoleniowiec dowiedział się o śmierci "Maskotki"? Zapraszamy do lektury.

 

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

W 2017 roku na rynek trafiła książka "Kadziu. Siatkówka i rock'n'roll", którą napisał Łukasz Olkowicz. Jeden z rozdziałów poświęcony jest Arkadiuszowi Gołasiowi. Były świetny siatkarz opisał wspomnienia związane z naszym zawodnikiem oraz moment, gdy dowiedział się o wypadku. Zapraszamy do lektury.

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

To już 15 lat, jak nie ma z nami naszego wspaniałego ostrołęczanina. Reprezentant Polski i jeden z najważniejszych zawodników w historii krajowej siatkówki opuścił nas wszystkich tak nieoczekiwanie.

 

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Zawodnik UKS Olimp Ostrołęka wystąpił w barwach reprezentacji naszego kraju do lat 15 podczas turnieju siatkówki Wawelskiego Smoka w Krakowie. To duże wyróżnienie dla gracza urodzonego w 2007 roku. Igor Rostkowski zapowiada się na ciekawego i wartościowego siatkarza.

SPS Volley zna rywali

SPS Volley zna rywali

Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej ustalił podział zespołów w dwóch grupach IV ligi wojewódzkiej. SPS Volley Ostrołęka będzie mierzyć się stawce B. Podopieczni Arkadiusza Piasty znają rywali, z którymi powalczą w nadchodzącym sezonie. W gronie znalazło się dziewięć drużyn.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo