« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rodzinny Rajd Rowerowy do Suska Starego. Dołącz

II Rodzinny Rajd Rowerowy do Suska Starego to bardzo dobra okazja, aby spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. Celem rajdu jest poznawanie przyjaznych rowerzystom terenów powiatu ostrołęckiego oraz poznawanie zakątków historycznych Kurpiowszczyzny.


Reklama Uczestnicy rajdu wyruszą z Ostrołęki spod miejskiej fontanny przy DH Kupiec i pojadą przez Dzbenin, Czarnowiec, Daniszewo, Zapieczne, Drwęcz, Susk Nowy i Susk Stary. Trasa rajdu do zaledwie 20 km.

 

Na uczestników rajdu czekają dodatkowe niespodzianki w postaci posiłku regeneracyjnego, konkursów z nagrodami. Tempo jazdy ma być spokojne i dostosowane do wszystkich uczestników, jednak nie wolniej niż 15 km/h. Rajd został zaplanowany na sobotę, 9 czerwca na godz. 10.00.

 

Udział w rajdzie jest bezpłatny, ale konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie za pośrednictwem strony elektronicznezapisy.pl. Pula uczestników jest ograniczona do 180 osób. Do wspólnej wyprawy mogą przystąpić uczestnicy z rocznika 2008 i starsi. Po relacje z pierwszego Rodzinnego Rajdu Rowerowego "Powitanie Wiosny" zapraszamy do naszego serwisu sportowego do działu Kolarstwo. 

Odsłon: 7405
Komentarzy: 3
09:20, 31.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

Zainteresowana @ 06:51, 01.06.2018r. IP: *.*.157.71

A kiedy mialby sie odbyc ten rajd, bo jakos nie moge znalezc daty w artykule??

kolega @ 11:14, 01.06.2018r. IP: *.*.255.26

Pani zainteresowana czy czytała pani na pewno całą treść?

Do kolega @ 13:12, 02.06.2018r. IP: *.*.202.253

Tak czytalam, ulomna nie jestem, umiem czytac ze zrozumieniem, o godz o ktorej czytalam artykul nie bylo ani slowa o terminie i godz. A w ogole Kolego przyszlo Ci do glowy ze po moim komentarzu poprawiono artykul?? Pozdrawiam i zycze wiecej bystrosci i logicznego myslenia.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo