« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 15 sierpnia 2018 r., imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Moja Ostrołęka

Aktualności

W Lelisie powalczą w ringo o Kurpiowski Jantar

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Nasiadki", Szkoła Podstawowa w Lelisie, Szkoła Podstawowa w Nasiadkach i CKBiS w Lelisie zapraszają na XII Ogólnopolski Turniej w Ringo "Kurpiowski Jantar". Dla najlepszych czekają medale i dyplomy.


Celem imprezy jest propagowanie aktywności sportowej, rozwój sportowej rywalizacji na poziomie lokalnym i ponadlokalnym w grze w ringo. Ważnym aspektem imprezy będzie również wyłonienie kadry na Mistrzostwa Polski oraz utrwalenie potrzeby rozwoju
imprez sportowych dla dzieci, młodzieży oraz osób niepełnosprawnych.

Reklama

 

W imprezie uczestniczyć będą reprezentacje szkół i LUKS z terenu województwa mazowieckiego, zawodnicy niezrzeszeni oraz zaproszone ekipy zrzeszone w Polskim Towarzystwie Ringo. Zawodnik może startować w jednej kategorii indywidualnej i jednej drużynowej.

 

Zmagania odbędą się zgodnie z przepisami Polskiego Towarzystwa Ringo. System rozgrywek ustala sędzia główny w zależności od ilości zgłoszeń. Sędzia główny wybierze najlepszego zawodnika i najlepszą zawodniczkę turnieju, którzy otrzymają nagrody specjalne - puchar z symbolem turnieju.Początek zmagań w sobotę, 9 czerwca zaplanowany na godz. 10.00. W zawodach przeprowadzona zostanie rywalizacje indywidualne (żaczki i żacy - do lat 10, młodziczki i młodzicy - do lat 13, kadetki i kadeci - do lat 16, juniorki i juniorzy - do lat 19, a następnie drużynowa: trójki mieszane do lat 10, dwójki szkolne dziewcząt do lat 13, dwójki szkolne chłopców do lat 13, dwójki szkolne dziewcząt do 16 lat, dwójki szkolne chłopców do 16 lat oraz dwójki mieszane. Rozdanie nagród i zakończenie zawodów zostało zaplanowane na godz. 16.30.

Odsłon: 2239
Komentarzy: 0
09:02, 08.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Żeglarze z sukcesami w Grand Prix Mikołajek

Żeglarze z sukcesami w Grand Prix Mikołajek

Dwie załogi złożone z mieszkańców Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego rywalizują z sukcesami w kolejnych rundach eliminacyjnych Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek. Przed naszymi żaglarzami już tylko wielki finał zaplanowany na wrzesień.

Polska Liga Wraków po raz trzeci (zdjęcia, wideo)

Polska Liga Wraków po raz trzeci (zdjęcia, wideo)

Polska Liga Wraków cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem w Dawii w gminie Łyse i Wykrocie w gminie Myszyniec. Teraz rywalizacja przeniosła się się do Piątnicy, gdzie ponownie nie zabrakło emocjonujących wyścigów w dwóch kategoriach.

Strzelali z broni historycznej w Troszynie (zdjęcia)

Strzelali z broni historycznej w Troszynie (zdjęcia)

W czterech konkurencjach rywalizowali najlepsi strzelcy z kilku klubów z Mazowsza i Podlasia w otwartych zawodach z broni historycznej "Chwała Bohaterom Warszawy". Impreza została przeprowadzona w celu upamiętnienia wydarzeń 1 sierpnia 1944 roku.

Postrzelają w Troszynie z broni historycznej

Postrzelają w Troszynie z broni historycznej

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca Troszyn zaprasza do udziału w otwartych zawodach z broni historycznej "Chwała Bohaterom Warszawy". Impreza zostanie przeprowadzona w celu upamiętnienia wydarzeń 1 sierpnia 1944 roku. Chcesz dołączyć i wziąć udział?

Rajdy Konne ponownie zawitają do Szarłatu

Rajdy Konne ponownie zawitają do Szarłatu

Sportowo-Szkolny Klub Jeździecki Viritim w Szarfacie już po raz trzeci zaprasza na Mazowieckie Zawody w Sportowych Rajdach Konnych. Tym razem zostaną przeprowadzone Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w pięciu kategoriach (LL, L, P, N, 1*).

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo