« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 stycznia 2019 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

W Lelisie powalczą w ringo o Kurpiowski Jantar

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Nasiadki", Szkoła Podstawowa w Lelisie, Szkoła Podstawowa w Nasiadkach i CKBiS w Lelisie zapraszają na XII Ogólnopolski Turniej w Ringo "Kurpiowski Jantar". Dla najlepszych czekają medale i dyplomy.


Celem imprezy jest propagowanie aktywności sportowej, rozwój sportowej rywalizacji na poziomie lokalnym i ponadlokalnym w grze w ringo. Ważnym aspektem imprezy będzie również wyłonienie kadry na Mistrzostwa Polski oraz utrwalenie potrzeby rozwoju
imprez sportowych dla dzieci, młodzieży oraz osób niepełnosprawnych.

Reklama

 

W imprezie uczestniczyć będą reprezentacje szkół i LUKS z terenu województwa mazowieckiego, zawodnicy niezrzeszeni oraz zaproszone ekipy zrzeszone w Polskim Towarzystwie Ringo. Zawodnik może startować w jednej kategorii indywidualnej i jednej drużynowej.

 

Zmagania odbędą się zgodnie z przepisami Polskiego Towarzystwa Ringo. System rozgrywek ustala sędzia główny w zależności od ilości zgłoszeń. Sędzia główny wybierze najlepszego zawodnika i najlepszą zawodniczkę turnieju, którzy otrzymają nagrody specjalne - puchar z symbolem turnieju.Początek zmagań w sobotę, 9 czerwca zaplanowany na godz. 10.00. W zawodach przeprowadzona zostanie rywalizacje indywidualne (żaczki i żacy - do lat 10, młodziczki i młodzicy - do lat 13, kadetki i kadeci - do lat 16, juniorki i juniorzy - do lat 19, a następnie drużynowa: trójki mieszane do lat 10, dwójki szkolne dziewcząt do lat 13, dwójki szkolne chłopców do lat 13, dwójki szkolne dziewcząt do 16 lat, dwójki szkolne chłopców do 16 lat oraz dwójki mieszane. Rozdanie nagród i zakończenie zawodów zostało zaplanowane na godz. 16.30.

Odsłon: 2973
Komentarzy: 0
09:02, 08.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Powróciły mroźne dni i lodowisko (wideo)

Powróciły mroźne dni i lodowisko (wideo)

Powróciły mroźne dni, a wraz nimi miejskie lodowisko na terenie stadionu przy ulicy Witosa, z którego można korzystać przez najbliższe dni. Z zamarzniętej tafli ponownie mogą korzystać łyżwiarze. Można spróbować swoich sił m.in. w hokeju na lodzie.

Koniec folwarku Juchniewicza

Koniec folwarku Juchniewicza

Robert Juchniewicz stracił stanowisko dyrektora Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce (MZOS-TiIT). Miejską spółką zajmującą się głównie sportem zarządzał od października 2007 roku.

Nowe kluby sportowe w Ostrołęce

Nowe kluby sportowe w Ostrołęce

Czterdzieści organizacji sportowych otrzymało w 2018 roku wsparcie miasta w realizacji zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej. Wiele wskazuje na to, że w tym roku o środki z budżetu Ostrołęki będzie wnioskowało więcej klubów, również nowych. 

Jak wspierać szkolenie i nie zapomnieć o seniorach?

Jak wspierać szkolenie i nie zapomnieć o seniorach?

Jakie kryteria powinny decydować przy podziale miejskiej dotacji na sport? Na to pytanie starają się odpowiedzieć przedstawiciele klubów i stowarzyszeń działających w Ostrołęce w trakcie spotkań odbywających w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta.

Kasa na sport od marszałka. Kluby składają wnioski

Kasa na sport od marszałka. Kluby składają wnioski

Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej to zadanie na które zarząd województwa mazowieckiego przeznaczył sześć milionów złotych. Kluby i stowarzyszenia mają czas, aby przedstawić swoje oferty do 4 lutego 2019 roku. Warto złożyć wniosek już dziś.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo