« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

W Lelisie powalczą w ringo o Kurpiowski Jantar

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Nasiadki", Szkoła Podstawowa w Lelisie, Szkoła Podstawowa w Nasiadkach i CKBiS w Lelisie zapraszają na XII Ogólnopolski Turniej w Ringo "Kurpiowski Jantar". Dla najlepszych czekają medale i dyplomy.


Celem imprezy jest propagowanie aktywności sportowej, rozwój sportowej rywalizacji na poziomie lokalnym i ponadlokalnym w grze w ringo. Ważnym aspektem imprezy będzie również wyłonienie kadry na Mistrzostwa Polski oraz utrwalenie potrzeby rozwoju
imprez sportowych dla dzieci, młodzieży oraz osób niepełnosprawnych.

Reklama

 

W imprezie uczestniczyć będą reprezentacje szkół i LUKS z terenu województwa mazowieckiego, zawodnicy niezrzeszeni oraz zaproszone ekipy zrzeszone w Polskim Towarzystwie Ringo. Zawodnik może startować w jednej kategorii indywidualnej i jednej drużynowej.

 

Zmagania odbędą się zgodnie z przepisami Polskiego Towarzystwa Ringo. System rozgrywek ustala sędzia główny w zależności od ilości zgłoszeń. Sędzia główny wybierze najlepszego zawodnika i najlepszą zawodniczkę turnieju, którzy otrzymają nagrody specjalne - puchar z symbolem turnieju.Początek zmagań w sobotę, 9 czerwca zaplanowany na godz. 10.00. W zawodach przeprowadzona zostanie rywalizacje indywidualne (żaczki i żacy - do lat 10, młodziczki i młodzicy - do lat 13, kadetki i kadeci - do lat 16, juniorki i juniorzy - do lat 19, a następnie drużynowa: trójki mieszane do lat 10, dwójki szkolne dziewcząt do lat 13, dwójki szkolne chłopców do lat 13, dwójki szkolne dziewcząt do 16 lat, dwójki szkolne chłopców do 16 lat oraz dwójki mieszane. Rozdanie nagród i zakończenie zawodów zostało zaplanowane na godz. 16.30.

Odsłon: 1766
Komentarzy: 0
09:02, 08.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

UKS Atleta zaprasza na wyciskanie sztangi leżąc

UKS Atleta zaprasza na wyciskanie sztangi leżąc

Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka zaprasza do rywalizacji w zawodach w wielokrotnym wyciskaniu sztangi na ławce poziomej z obciążeniem 60 kg, 100 kg i open. Organizatorzy przewidzieli trzy kategorie, a udział w zawodach jest bezpłatny.

Kartingowe zaproszenia na tor przyznane (wideo)

Kartingowe zaproszenia na tor przyznane (wideo)

Karting to wyścigi gokartów rozgrywane na specjalnych torach w różnych klasach w zależności od wieku kierowcy i pojemności silnika. Karting mogą uprawiać w Polsce dzieci od 8 roku życia, a także młodzież i dorośli bez ograniczeń. Dla naszych Czytelników mamy nagrody.

Ostrołęccy żeglarze walczą w Grand Prix Mikołajek

Ostrołęccy żeglarze walczą w Grand Prix Mikołajek

Dwie reprezentacje ostrołęckich żeglarzy przystąpiły do rywalizacji w Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek w sezonie 2018. Od pierwszej eliminacji w regatach nie brakuje sukcesów mieszkańców naszego miasta i powiatu, którzy nie schodzą z podium.

Chcesz sprawdzić się w kartingu. Dołącz (wideo)

Chcesz sprawdzić się w kartingu. Dołącz (wideo)

Karting to wyścigi gokartów rozgrywane na specjalnych torach w różnych klasach w zależności od wieku kierowcy i pojemności silnika. Karting mogą uprawiać w Polsce dzieci od 8 roku życia, a także młodzież i dorośli bez ograniczeń. Chcesz spróbować swoich sił na torze?

Brąz na Mazowszu badmintonistek z Łysych

Brąz na Mazowszu badmintonistek z Łysych

Brązowe medale Mistrzostw Mazowsza wywalczyły badmintonistki z Łysych prowadzone przez trenera Mariusza Bacławskiego. Natalia Mazuch, Julia Kowalczyk i Sylwia Mazuch bardzo dobrze radziły sobie w finałowych zawodach i w efekcie powróciły z imprezy z medalem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo