« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 15 sierpnia 2018 r., imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęczanie pobiegli w Komorowie (zdjęcia, wideo)

Dokładnie 170 uczestników z całego kraju przystąpiło do rywalizacji w drugiej edycji Biegu Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie. Do pokonania było 10 km, a na trasie nie zabrakło ostrołęczan i mieszkańców powiatu ostrołęckiego.


Najlepszy na głównym dystansie 10 km okazał się reprezentant AWL Wrocław Mateusz Wielgus z Gołdapi - 37 minut i 46 sekund. Drugie miejsce zajął Rafał Smoliński z Przasnysza z czasem 37:59, a trzeci był zawodnik AWL Wrocław Maciej Nowak z Jeleniej Góry - 38:09.

Reklama

 

Najszybszym ostrołęczaninem na trasie był Robert Wójtowicz z czasem 39 minut i 50 sekund, który uplasował się na jedenastej lokacie. Czternasty był Michał Skowroński z rezultatem 41 minut i 6 sekund. Na 21 miejscu do mety dotarł Marek Rzewnicki z Czerwina z wynikiem - 42 minuty i 45 sekund.

 

W gronie kobiet na dystansie 10 km najlepsza okazała się reprezentantka AWL Wrocław Zuzanna Wańczyk z Ostrowi Mazowieckiej z wynikiem 43:33. Na podium stanęły jeszcze Magdalena Malik z Ostrów Biega - 44:51 i Olga Malik (Ostrów Biega) z czasem 47:24. Najszybszą z Ostrołęki była czwarta w grupie kobiet Klaudia Baczewska - 48 minut i 35 sekund, na dziesiątej lokacie została sklasyfikowana Magdalena Eliasz-Laskowska - 54 minuty i 29 sekund.


Esprit

Oprócz biegu głównego organizatorzy zaprosili do startu również najmłodszych biegaczy. Przedszkolaki pobiegły na dystansie 100 metrów, a starszaki na 400 metrów. Na placu przy Fontannie Smoka odbył się także wielki piknik sportowo-historyczny. Organizatorem wydarzenia było stowarzyszenie "Ostrów Biega".

 

Zobacz zdjęcia:
II Bieg Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie

 

Odsłon: 2388
Komentarzy: 0
07:55, 09.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Lekkoatletyka sportem dla każdego w Obierwi

Lekkoatletyka sportem dla każdego w Obierwi

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska, trener OKLA Bartosz Witkowski i mistrzyni wśród weteranek Ewa Bartosik gościły w Obierwi. Celem spotkania był trening z dziećmi w ramach projektu "Aktywne Wakacje 2018".

Cross na Ostrej Łące po raz szósty (zdjęcia, wideo)

Cross na Ostrej Łące po raz szósty (zdjęcia, wideo)

Rywalizacja w Cross na Ostroj Łące podczas pikniku trzeźwościowego organizowanego przez stowarzyszenie Arkadia to już tradycja. Emocji na trasie nie brakowało już w tegorocznej rywalizacji zarówno w gronie dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Żebrowska: Mój apetyt na wyniki dalej rośnie

Żebrowska: Mój apetyt na wyniki dalej rośnie

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyka Magdalena Żebrowska ma za sobą najlepszy sezon w karierze. Medale Mistrzostw Polski i wyjazd na prestiżowe zawody do Londynu sprawiły, że apetyt na kolejne sukcesy stał się jeszcze większy.

Ambitne batalie OKLA w Mistrzostwach Polski

Ambitne batalie OKLA w Mistrzostwach Polski

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ambitnie walczyli o jak najlepsze wyniki w Mistrzostwach Polski U18 w Chorzowie. Medale były poza zasięgiem podopiecznych trenerów Bartosza Witkowskiego oraz Katarzyny i Konrada Szusterów.

Ostatni sprawdzian formy zawodniczek OKLA

Ostatni sprawdzian formy zawodniczek OKLA

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udanie zaprezentowali się w zawodach kontrolnych przed Mistrzostwami Polsku U18. W zawodach w Warszawie zaprezentowała się czwórka podopiecznych Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo