« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 20 października 2018 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęczanie pobiegli w Komorowie (zdjęcia, wideo)

Dokładnie 170 uczestników z całego kraju przystąpiło do rywalizacji w drugiej edycji Biegu Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie. Do pokonania było 10 km, a na trasie nie zabrakło ostrołęczan i mieszkańców powiatu ostrołęckiego.


Najlepszy na głównym dystansie 10 km okazał się reprezentant AWL Wrocław Mateusz Wielgus z Gołdapi - 37 minut i 46 sekund. Drugie miejsce zajął Rafał Smoliński z Przasnysza z czasem 37:59, a trzeci był zawodnik AWL Wrocław Maciej Nowak z Jeleniej Góry - 38:09.

Reklama

 

Najszybszym ostrołęczaninem na trasie był Robert Wójtowicz z czasem 39 minut i 50 sekund, który uplasował się na jedenastej lokacie. Czternasty był Michał Skowroński z rezultatem 41 minut i 6 sekund. Na 21 miejscu do mety dotarł Marek Rzewnicki z Czerwina z wynikiem - 42 minuty i 45 sekund.

 

W gronie kobiet na dystansie 10 km najlepsza okazała się reprezentantka AWL Wrocław Zuzanna Wańczyk z Ostrowi Mazowieckiej z wynikiem 43:33. Na podium stanęły jeszcze Magdalena Malik z Ostrów Biega - 44:51 i Olga Malik (Ostrów Biega) z czasem 47:24. Najszybszą z Ostrołęki była czwarta w grupie kobiet Klaudia Baczewska - 48 minut i 35 sekund, na dziesiątej lokacie została sklasyfikowana Magdalena Eliasz-Laskowska - 54 minuty i 29 sekund.Oprócz biegu głównego organizatorzy zaprosili do startu również najmłodszych biegaczy. Przedszkolaki pobiegły na dystansie 100 metrów, a starszaki na 400 metrów. Na placu przy Fontannie Smoka odbył się także wielki piknik sportowo-historyczny. Organizatorem wydarzenia było stowarzyszenie "Ostrów Biega".

 

Zobacz zdjęcia:
II Bieg Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie

 

Odsłon: 2555
Komentarzy: 0
07:55, 09.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Do bardzo ciekawej i emocjonującej batalii doszło w sobotnie przedpołudnie na terenach położonych nad Narwią. Dzieci i młodzież walczyły o medale w międzypowiatowych mistrzostwach w biegach przełajowych i awans do finałów Mazowsza.

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Blisko półtora tysiąca młodych biegaczy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego przystąpiło do przełajowej rywalizacji na terenach położonych nad Narwią. Chętnych lekkoatletów do zmagań w imprezie organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy nie brakowało.

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Bieg w Susku Startym organizowany przez KS Arco Ławy po raz kolejny przyciągnął do rywalizacji blisko 250 zawodniczek i zawodników. Impreza stała się największym biegowym świętem w powiecie ostrołęckim i cieszy się ogromnym zainteresowanie. Na czym polega jej fenomen?

Żebrowski triumfuje w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Żebrowski triumfuje w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Już po raz szósty Klub Sportowy Arco Ławy zaprosił zawodniczki i zawodników z całego regionu, a także najdalszych zakątków naszego kraju do rywalizacji w biegu na dystansie 10 km. Najlepszy okazał się tym razem Krzysztof Żebrowski z Makowa Mazowieckiego.

VI Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów. Kto wygra?

VI Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów. Kto wygra?

Dokładnie 250 zawodniczek i zawodników stanie do rywalizacji w VI Biegu Pamięci Marynarzy i Ułanów w Susku Starym. Impreza cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a rekord trasy z roku na rok poprawia Przemysław Dąbrowski. Kto wygra w obecnej edycji?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Fight Academy

BeeHero

Najnowsze wideo