« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęczanie pobiegli w Komorowie (zdjęcia, wideo)

Dokładnie 170 uczestników z całego kraju przystąpiło do rywalizacji w drugiej edycji Biegu Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie. Do pokonania było 10 km, a na trasie nie zabrakło ostrołęczan i mieszkańców powiatu ostrołęckiego.


Najlepszy na głównym dystansie 10 km okazał się reprezentant AWL Wrocław Mateusz Wielgus z Gołdapi - 37 minut i 46 sekund. Drugie miejsce zajął Rafał Smoliński z Przasnysza z czasem 37:59, a trzeci był zawodnik AWL Wrocław Maciej Nowak z Jeleniej Góry - 38:09.

Reklama

 

Najszybszym ostrołęczaninem na trasie był Robert Wójtowicz z czasem 39 minut i 50 sekund, który uplasował się na jedenastej lokacie. Czternasty był Michał Skowroński z rezultatem 41 minut i 6 sekund. Na 21 miejscu do mety dotarł Marek Rzewnicki z Czerwina z wynikiem - 42 minuty i 45 sekund.

 

W gronie kobiet na dystansie 10 km najlepsza okazała się reprezentantka AWL Wrocław Zuzanna Wańczyk z Ostrowi Mazowieckiej z wynikiem 43:33. Na podium stanęły jeszcze Magdalena Malik z Ostrów Biega - 44:51 i Olga Malik (Ostrów Biega) z czasem 47:24. Najszybszą z Ostrołęki była czwarta w grupie kobiet Klaudia Baczewska - 48 minut i 35 sekund, na dziesiątej lokacie została sklasyfikowana Magdalena Eliasz-Laskowska - 54 minuty i 29 sekund.


Last minute Service

Oprócz biegu głównego organizatorzy zaprosili do startu również najmłodszych biegaczy. Przedszkolaki pobiegły na dystansie 100 metrów, a starszaki na 400 metrów. Na placu przy Fontannie Smoka odbył się także wielki piknik sportowo-historyczny. Organizatorem wydarzenia było stowarzyszenie "Ostrów Biega".

 

Zobacz zdjęcia:
II Bieg Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie

 

Odsłon: 1960
Komentarzy: 0
07:55, 09.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

IV Bieg Kolejarza na Stacji. Dołącz do zmagań (wideo)

IV Bieg Kolejarza na Stacji. Dołącz do zmagań (wideo)

Ponad sto zawodniczek i zawodników zgłosiło się do rywalizacji w IV Biegu Kolejarza na osiedlu Stacja. Uczestnicy rywalizować będą na 3 km trasie. Wciąż można zgłosić się do zawodów. Dodatkowo przeprowadzony zostanie m.in. marsz Nordic Walking na 3 km.

Żebrowska z medalami w Łodzi i Białymstoku

Żebrowska z medalami w Łodzi i Białymstoku

Bardzo udane występy na swoim koncie zapisała wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska w imprezach rozgrywanych w Łodzi, Białymstoku i Chorzowie. Zawodniczka pochodząca z Lelisa dwukrotnie stawała na podium rywalizacji.

Lekkoatleci OKLA eksplodowali formą w Słubicach

Lekkoatleci OKLA eksplodowali formą w Słubicach

Świetny występ zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki podczas Mistrzostw Polski Ludowych Zespołów Sportowych w Słubicach. W zawodach rewelacyjnie zaprezentowała się Magdalena Olszewska, która wywalczyła srebrny medal.

Love'Las Run w Przystani. Dołącz do rywalizacji

Love'Las Run w Przystani. Dołącz do rywalizacji

Stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Ostrołęka zaprasza do udziału w wyjątkowym biegu w Przystani pod hasłem Love'Las Run, które zostało zaplanowane na niedzielę, 17 czerwca. Do rywalizacji może dołączyć każdy, a udział w zawodach jest bezpłatny.

Triumfy Baczewskiej i Dąbrowskiego (zdjęcia, wideo)

Triumfy Baczewskiej i Dąbrowskiego (zdjęcia, wideo)

Przemysław Dąbrowski z Rzekunia okazał się najlepszy na dystansie 10 km podczas rozgrywanego już po raz szósty Festiwalu Biegowego w gminie Olszewo-Borki. Linię mety przekroczył w czasie 36 minut i 57 sekund. W gronie kobiet najlepsza była Klaudia Baczewska.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo