« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 stycznia 2019 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęczanie pobiegli w Komorowie (zdjęcia, wideo)

Dokładnie 170 uczestników z całego kraju przystąpiło do rywalizacji w drugiej edycji Biegu Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie. Do pokonania było 10 km, a na trasie nie zabrakło ostrołęczan i mieszkańców powiatu ostrołęckiego.


Najlepszy na głównym dystansie 10 km okazał się reprezentant AWL Wrocław Mateusz Wielgus z Gołdapi - 37 minut i 46 sekund. Drugie miejsce zajął Rafał Smoliński z Przasnysza z czasem 37:59, a trzeci był zawodnik AWL Wrocław Maciej Nowak z Jeleniej Góry - 38:09.

Reklama

 

Najszybszym ostrołęczaninem na trasie był Robert Wójtowicz z czasem 39 minut i 50 sekund, który uplasował się na jedenastej lokacie. Czternasty był Michał Skowroński z rezultatem 41 minut i 6 sekund. Na 21 miejscu do mety dotarł Marek Rzewnicki z Czerwina z wynikiem - 42 minuty i 45 sekund.

 

W gronie kobiet na dystansie 10 km najlepsza okazała się reprezentantka AWL Wrocław Zuzanna Wańczyk z Ostrowi Mazowieckiej z wynikiem 43:33. Na podium stanęły jeszcze Magdalena Malik z Ostrów Biega - 44:51 i Olga Malik (Ostrów Biega) z czasem 47:24. Najszybszą z Ostrołęki była czwarta w grupie kobiet Klaudia Baczewska - 48 minut i 35 sekund, na dziesiątej lokacie została sklasyfikowana Magdalena Eliasz-Laskowska - 54 minuty i 29 sekund.


Esprit

Oprócz biegu głównego organizatorzy zaprosili do startu również najmłodszych biegaczy. Przedszkolaki pobiegły na dystansie 100 metrów, a starszaki na 400 metrów. Na placu przy Fontannie Smoka odbył się także wielki piknik sportowo-historyczny. Organizatorem wydarzenia było stowarzyszenie "Ostrów Biega".

 

Zobacz zdjęcia:
II Bieg Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie

 

Odsłon: 2764
Komentarzy: 0
07:55, 09.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobra dyspozycja kulomiotów OKLA w stolicy

Dobra dyspozycja kulomiotów OKLA w stolicy

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w mityngu rozpoczynającym sezon 2019. W zawodach bardzo dobrą dyspozycją wykazali się kulomioci prowadzeni przez trenerów Katarzynę i Konrada Szusterów.

Trzy mityngi UKS Siódemka z dobrymi wynikami

Trzy mityngi UKS Siódemka z dobrymi wynikami

Już trzy starty w nowym sezonie halowym mają za sobą lekkoatleci UKS Siódemka w mityngach przeprowadzonych w Aleksandrowie Łódzkim, Warszawie i Toruniu. Podopieczni trenerów Marka Mierzejewskiego i Dariusza Dąbrowskiego zanotowali dobry wyniki.

Półmaraton po raz drugi dla Dąbrowskiego

Półmaraton po raz drugi dla Dąbrowskiego

Przemysław Dąbrowski z Rzekunia po raz drugi z rzędu okazał się najlepszy w Półmaratonie Kurpiowskim. Na trasie o długości 21.097 km finiszował z dobrym wynikiem 1:09:45. Impreza była wydarzeniem wzbudzającym największe zainteresowanie w maju 2018 roku.

Medal i rekordy życiowe młodego narybku OKLA

Medal i rekordy życiowe młodego narybku OKLA

Bardzo udanie zaprezentowali się młodzi reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w finałowych zawodach Czwartków Lekkoatletycznych. W zawodach zaprezentowali się młodzi adepci prowadzeni przez trenerów Katarzynę Szuster i Bartosza Witkowskiego.

Bieg WOŚP 'Policz się z cukrzycą' po raz pierwszy

Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą" po raz pierwszy

Już blisko 150 osób zgłosiło się do pierwszej ostrołęckiej edycji biegu "Policz się z cukrzycą". Impreza będzie towarzyszyła finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę, 13 stycznia uczestnicy będą rywalizowali na trasie liczącej 5 km. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo