« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 stycznia 2019 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Seria zwycięstw Korony w UKS Cap (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka z rocznika 2011 i młodsi prowadzeni przez trenerów Pawła Samsela i Arkadiusza Kowalczyka rewelacyjnie zaprezentowali się w turnieju UKS Cap 2018 w Ostrowi Mazowieckiej notując na swoim koncie sześć efektownych zwycięstw.


W turnieju rozgrywanym systemem "każdy z każdym" Korona II Ostrołęka pokonała kolejno Junior II Białystok 5:2, MŁKS Łomża 5:0, AP Sokołów Podlaski 3:0, Koronę I Ostrołęka 4:0, UKS AP II Ostrów Mazowiecka 6:1, UKS AP I Ostrołęka 3:0. W ostatnim meczu turnieju żółto-niebiescy przegrali z Junior I Białystok 1:4 i w nieoficjalnej klasyfikacji zawodów zanotowali drugi wynik w ilości zdobytych punktów.

Reklama

 

Koronę II Ostrołęka dowodzoną przez trenerów Pawła Samsela i Arkadiusza Kowalczyka reprezentowali: Piotr Łukasik, Alan Dobkowski, Tobiasz Górski, Jakub Bąk, Szymon Buchalski, Alan Zyśk i Błażej Stepnowski.

 

W turnieju zaprezentował się także zespół Korona I Ostrołęka w składzie: Hubert Późniewski, Antoni Groszyk, Bartosz Ciepierski, Wiktor Glinka, Olaf Grabowski, Dominik Kochański, Hubert Pokora, Marek Kuczyński, Tymoteusz Żebrowski i Piotr Rosiak. Drużyna prowadzona przez trenera Pawła Samsela zbierała cenne doświadczenie.

 

Przed żółto-niebieskimi kolejne wyzwania w turniejach organizowanych w naszym regionie, a następnie zasłużona przerwa wakacyjna.


JBB

Zobacz zdjęcia:
Turniej UKS Cap 2018 z udziałem m.in. piłkarzy Korony Ostrołęka

 

Odsłon: 5690
Komentarzy: 0
09:35, 12.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dwa turnieje i dwa triumfy młodej Korony

Dwa turnieje i dwa triumfy młodej Korony

Świetny początek roku mają za sobą młodzi piłkarze Korony Ostrołęka z rocznika 2010. Podopieczni trenera Piotra Karczewskiego zwyciężyli w turniejach rozgrywanych w Zambrowie i Ciechanowie, pokonując rywali z większych ośrodków piłkarskich. 

Baraże o IV ligę mazowiecką. Kto z kim zagra?

Baraże o IV ligę mazowiecką. Kto z kim zagra?

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej rozlosował pary barażowe o awans do IV ligi mazowieckiej. Wezmą w nich udział wicemistrzowie poszczególnych grup lig okręgowych. Szczęście uśmiechnęło się do zespołu z grupy Ciechanów-Ostrołęka.

Mazurki najlepsze w Aldo Cup 2019 w Myszyńcu

Mazurki najlepsze w Aldo Cup 2019 w Myszyńcu

Dużo emocji dostarczył turniej piłki nożnej Aldo Cup 2019. Do rywalizacji w zawodach przystąpiły zarówno zespoły amatorskie, jak i występujące na ligowych boiskach. W turnieju najlepszy okazał się zespół Mazurki w finale pokonując Drink Team 3:2.

Ważny rok dla najstarszych piłkarzy APN

Ważny rok dla najstarszych piłkarzy APN

Do kolejnego sezonu w lidze mazowieckiej przygotowują się piłkarze APN Ostrołęka z rocznika 2003. To najstarszy rocznik trenujący w akademii prowadzonej przez trenera Marcina Romana, a zarazem pierwszy, którego zawodnicy zasilą drużyny seniorskie.

Deptuła blisko triumfu w NLF (zdjęcia, wideo)

Deptuła blisko triumfu w NLF (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Stacji Paliw Deptuła Kadzidło odnieśli kolejne zwycięstwo w rozgrywkach Nocnej Ligi Futsalu. Tym razem pokonali po emocjonującej starciu Tartak Grab Bud Pienice 3:1 i zapisali na swoim koncie komplet punktów. W efekcie są o krok od końcowego triumfu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo